Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już było o tym wcześniej, zmień sobie kolor tła, ta ikona pędzla na górze po prawej.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Orzeszek coś musisz mieć przyblokowane z ładowaniem zdjęć. Na PPE dzisiaj odpaliliśmy nieco inny system ich wgrywania - nie ładują się od razu, tylko dogrywają przy scrollowaniu, dzięki czemu samo ładowanie strony jest szybsze. Forumek zapewne też z tego korzysta i mogło się to uaktywnić po przejściu na PHP 7, skoro problem pojawił się kilka dni temu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też się te zdjęcia na PPE nie ładują, na żadnej przeglądarce (Chrome, Firefox, Opera), no ale ja nadal jadę na XP, więc liczę się z tym, że coraz więcej atrakcji będzie nie dla mnie. 

Zresztą to tylko PPE, więc jakoś przeżyję. Informuję w ramach ciekawostki, że u Orzeszka to nie jedyny przypadek. Dla mnie ważne, że forumek hula <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bedziemy sprawdzac, bo faktycznie ta opcja wgrywania fotek na iOS moze wariowac. Na XP nie powinno byc problemu, ale tez obadamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie sie nie ladowaly to empty cache & hard reload pomogl.

Edytowane przez Mojave

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyszczenie cache w Safari na iPhone nie pomoglo. Jak sprawdzalem MacBooka w MM i odpalilem ppe to tez zdjecia sie nie ladowaly na glownym widoku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyszczenie moze pomoc przy forum, ale na PPE iOS jest do poprawki, bo Safari oczywko po swojemu i cos co obsluguje 5 innych przegladarek Safari ma w nosie.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informuję, że obrazki na PPE zaczęły się wgrywać. Nic ze swojej strony nie robiłem, więc pewnie coś poprzestawiano w Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wrocilismy na razie do starego systemu, a ten nowy bedziemy szlifowac na wersji testowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natknalem sie na reklame na forum podszywajaca sie pod media markt gdzie jest napisane z bledami, ze jestes milionowym gosciem i kliknij w baner to dostaniesz 6440zl xD 

Perez ty tam masz wplyw na to, to pociagnij za sznurki zeby ogarneli sie z tego typu reklamami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huh, a to bardzo dziwne, bo na forumku 3 reklamy na krzyz i wszystko Google, ktore raczej takich wynalazkow nie puszcza.

Jak ktos trafi takie cudo, to poprosze screena, bedzie latwiej to zglosic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum ok. godziny 8 muli strasznie. Jak znam zycie pewnie tylko mi :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylko Tobie, myślałem, że to coś z moim netem. Od kilku dni forumek losowo muli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszedl refresz, informujcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie jest duża poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok 7.30 była padaczka, teraz jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi