Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik PSN ID pod avkiem ma już nieaktualny link i przenosi na stronę główną. 
Nic poważnego, ale zawsze to wygodniej dodać kogoś do znajomych czy przejrzeć profil z poziomu forumka.

Aktualny link to https://my.playstation.com/profile/

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienione.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce się upominać codziennie o te refreshe, ale mi codziennie o godzinie 7:20 kiedy jem śniadanie i właczam forum, to ono muli. potem w ciagu dnia jest ok. Nie wiem czy tylko ja mam problem z tym z rana?

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy rano tylko u Ciebie, ale ja zauważyłem że muli w godzinach nocnych w okolicach 2:00-3:00, może wcześniej też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2-3 to sie spi :P. Wtedy jest backup, moze byc zamulka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wiele wyjaśnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Plugawy napisał:

Nie chce się upominać codziennie o te refreshe, ale mi codziennie o godzinie 7:20 kiedy jem śniadanie i właczam forum, to ono muli. potem w ciagu dnia jest ok. Nie wiem czy tylko ja mam problem z tym z rana?

Mam to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też forumek w godzinach 6-8 muli okrutnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wchodze do tematu Wlasnie ukonczylem w Graczpospolitej. Na gorze strony w wyszukiwarke wpisuje the last of us i zaznaczam Ten temat. I zwraca, ze nic nie znalazlo. Dziala to wyszukiwanie czy znow tylko mi nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, ale tak średnio. Jak wpiszesz np "Last" to nie znajdzie, ale już TLoU czy Joel to zatrybi. Jak szukasz konkretnego wpisu to można jeszcze dodać autora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi