Skocz do zawartości

Skórki do nowego forumka


Najlepszy skin dla forumka to...  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy skin dla forumka to...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07.09.2020 o 08:00

Rekomendowane odpowiedzi

Elegant faktycznie spoko. Zniknal jak dla mnie ten problem, ktory teraz ma ragus, ze posty sa widocznie oddzielone. Tera gruba belka z nickiem zalatwia sprawe. Do wywalenia oczoje.bne NEW przy dzialach na glownej (albo zastapienie tego czyms, np kropka). No i faktycznie cos muli, ale czy to z powodu skorki czy ilosc nowych "go.wien" (cale to zaplecze w profilu co kto komu dal, za co i ile chyba troche obciaza, czy nie?) to nie wiem.

Edytowane przez Mejm
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zamulanie na elegancie trochę się zmniejszyło po wyłączeniu tła, także wygląda na to, że po prostu mój sprzęt nie wyrabia. Także zostaje kwestia ikonki "new" (z tego co widzę po wypowiedziach userów, to większość jest za usunięciem), ewentualnie wyregulowanie wielkości wrzuconych filmików z YT i obrazków (żeby się nie dostosowywały do szerokości ekranu). 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Przy okazji przejścia na nowy skrypt z ciekawości luknąłem ile osób używa danej skórki:

 

a) jasna (domyślna) - jakieś 42 500 kont (no ale to domyślna, więc wiadomo)
b) jasny (nieresponsywny) - 11 kont
c) jasno-ciemny - 21 kont

d) IPS4 Dark - 73 konta

e) Elegant (responsywny) - 110 kont
f) Elegant (nieresponsywny) - 8 kont
g) ciemny - 90 kont

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Perez napisał:

Przy okazji przejścia na nowy skrypt z ciekawości luknąłem ile osób używa danej skórki:

 

a) jasna (domyślna) - jakieś 42 500 kont (no ale to domyślna, więc wiadomo)
b) jasny (nieresponsywny) - 11 kont
c) jasno-ciemny - 21 kont

d) IPS4 Dark - 73 konta

e) Elegant (responsywny) - 110 kont
f) Elegant (nieresponsywny) - 8 kont
g) ciemny - 90 kont

Team jasno-ciemny

Odnośnik do komentarza

Ja akurat korzystałem z ciemnego, bo był najłagodniejszy dla oczu i spójny (w odróżnieniu od IPS Dark). Po aktualizacji niestety nie działa przycisk nieprzeczytanej zawartości, więc chyba czas na powrót do katowania oczu tą jebitną bielą w domyślnym motywie :(

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Ja akurat korzystałem z ciemnego, bo był najłagodniejszy dla oczu i spójny (w odróżnieniu od IPS Dark). Po aktualizacji niestety nie działa przycisk nieprzeczytanej zawartości, więc chyba czas na powrót do katowania oczu tą (pipi)itną bielą w domyślnym motywie :(

 

Ja mam też IPS i zawsze klikałem w przycisk 'cala aktywność' który wciąż działa i pełni chyba ta sama funkcje co nieprzeczytana zawartość :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jasne https://invisioncommunity.com/files/category/190-light-themes/?filter=4.5

Ciemne https://invisioncommunity.com/files/category/191-dark-themes/?filter=4.5

 

Pewnie będzie tego przybywać. 

 

Plus tutaj https://www.ipsfocus.com/themes/ (Eleganta jeszcze nie zaktualizowali, ale widzę już sporo jest poprawionych, więc może i jego fixną). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...