Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie kontynuacja 5ki czy jakiś spin-off? W jednym momencie jak pojawia się MC to ma ten kiczowaty design z H1/2   :/

 

a tak sam trailer/świat gry piękny, czuć tutaj artystyczny sznyt, takie athem z wybuchami co sekundę kompletnie mnie odrzuciło. Martwi tylko zapowiedź bez konkretów i daty premiery.

Odnośnik do komentarza

@Daddy Odpowiedź na Twoje pytania znajduje się w newsie, którego linkowałem w poście z trailerem:

 

Cytat

Over the years, the team has learned a lot from creating Halo 4 and Halo 5 and from you, our community. I hope you can see nods to some of that in our demo, such as the approach to some visual elements. Halo Infinite will feature Sparth’s (Art Director, Nicolas Bouvier) new art style that draws significant inspiration from the most iconic and historic parts of the Halo franchise and your feedback, all while modernizing and taking advantage of the full power of the Xbox One family. The new Master Chief helmet directly showcases our new art style.

 

The team also heard feedback loud and clear on the amount of time spent playing as the Master Chief in Halo 5. In Halo Infinite, the game will focus on the Master Chief and continue his saga after the events of Halo 5.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie się zayebiście podoba, ale to już pisałem wcześniej bo wszystkie deklaracje, wszystkie decyzje kadrowe na wiele miesięcy przed premierą upewniały mnie że idą w dobrym kierunku. Do tego nie rushują gierki jak w przypadku Halo 5, tylko spokojnie pracują nad tym aby gra była dopięta na ostatni guzik.

 

Gra wygląda na bardzo ambitną, wyzwanie przed którym stoją o którym napisał Mazzeo (przebicie Halo 3) jest ogromne, ale jestem dobrej myśli. Seria potrzebuje nowego otwarcia bo trochę się pogubiła w piątej częsci

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mnie się to zayebiście podoba, serio. Czuć tutaj duszę części 1-3, a nie to coś co było w 4-5. Oby tylko w parze z fantastycznym klimatem szedł fantastyczny gameplay.  Aj serio jestem w szoku, że kolejna część Halo zrobiła na mnie takie wrażenie :D

Ktoś w ogóle orientuje się co to za silnik graficzny ? On był już wcześniej używany w jakiś gierkach MS, bo nie kojarzę go zbytnio ?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Janush napisał:

Ktoś w ogóle orientuje się co to za silnik graficzny ? On był już wcześniej używany w jakiś gierkach MS, bo nie kojarzę go zbytnio ?

to zupełnie nowy, wewnętrzny silnik zrobiony od podstaw - Slip Space

 

co do platform to IMO wyjdzie na wszystko co będzie możliwe łącznie z next-genem z tym że na biedackim Xboxie One będzie chodzić pewnie w jakiś 480p xD 

Cytat

ll while modernizing and taking advantage of the full power of the Xbox One family

https://www.halowaypoint.com/en-us/news/our-journey-begins

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...