Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

z takich rzeczywistych newsów to studia odszedł Multiplayer Lead Designer 

ciekawe czy to oznacza jakieś większe zmiany w multi? 

 

5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Co to znaczy?

 

regularnie aktualizowaną i rozwijaną grę podtrzymującą zainteresowanie graczy. Jak Rainbow Six: Siege, WoW, Halo 5, Call of Duty, Battlefield 1, Forza Horizon 4 itp. 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Leci wlasnie stream turnieju H5 m.in. na twitchu i widze ze jest sporo znanych graczy, ale z oczywistych powodów nie ma juz wśród nich Ninja. Swego czasu kiedy grał w H4 i Reach miał z reguły zaledwie 500-1tys. widzów, a teraz jak wiadomo po fenomenie Fortnite moze liczyć na dziesiątki tys.

Generalnie zmierzam do tego ze podobny model jak Fortnite moze być dla nowego Halo sposobem aby zostać grą ‚relevant’ na dłużej aniżeli pierwsze kilka miesięcy czy rok. Halo ma juz przeciez forge czemu by wiec nie zaimplementować budowanie live w trakcie meczu? Dodatkowo gra Epica chodzi na absolutnie wszystko nawet iphony wiec być moze czas zerwać z bycia gra na wyłączność i wydać na wiecej możliwych platform, przynajmniej multi. Kampania mogła by za to pozostać  tylko na Xie, co o tym myślicie ?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mr. Montana napisał:

 

Generalnie zmierzam do tego ze podobny model jak Fortnite moze być dla nowego Halo sposobem aby zostać grą ‚relevant’ na dłużej aniżeli pierwsze kilka miesięcy czy rok. Halo ma juz przeciez forge czemu by wiec nie zaimplementować budowanie live w trakcie meczu? 

Nie, niech Halo zostanie Halo. Głupie gonienie współczesnych trendów to idiotyzm. 

 

Poza tym zupełnie sobie nie wyobrażam budowania live przy gameplayu i tempie gry z Halo. Co innego być może battle royale gdzie  Halo ma solidne fundamenty do tego: PvPvE, zrzut ODST z orbity, duży otwarty teren typowy dla Halo i pojazdy dobrze wplecione w gameplay. 

 

6 godzin temu, Mr. Montana napisał:

Dodatkowo gra Epica chodzi na absolutnie wszystko nawet iphony wiec być moze czas zerwać z bycia gra na wyłączność i wydać na wiecej możliwych platform, przynajmniej multi. Kampania mogła by za to pozostać  tylko na Xie, co o tym myślicie ?

Infinite zarówno kampania i multi będzie działać na wszystkim. Xbox, PC i smartfony dzięki XCloud

Odnośnik do komentarza

Dlaczego tak wiele osob gardzi singlem w Halo 5?

Skonczylem ostatnio wszystkie czesci, wlacznie z Reach, Wars 1 oraz 2 i... kampania w 5tce wg mnie byla jedną z lepszych, glownie dzieki na maksa doszlifowanemu gunplayowi i prezentacji. Jedynie muzyka troche zawiodla, nie kojarze ani jednego kawalka ktory by mi utkwil w glowie, gdzie niektore nuty z jedynki i dwojki czasami na glos nuce jak ulung jakis.

 

 

Odnośnik do komentarza

Poza idiotyczną i średnią jak na standardy serii muzyką to jedna z najlepszych kampanii w sadze.


Zresztą hejt na Halo 5 powoli dobiega końca i gra wchodzi w etap "In retrospect it wasn't as bad as originally thought. It had some great ideas and executed them well enough" w klasycznyn i odwiecznym cyklu Halo.
https://i.redd.it/r000dztqqji01.jpg

Odnośnik do komentarza

Po DOOMie gra nie może już zarobić takiego wrażenia jak zakładali twórcy. Sam doszedłem może do drugiej misji i nie czuje żadnej zajawki: może dlatego że samo uniwersum mnie szczególnie nie jara, nie skończyłem jeszcze czwórki wiec mam dziury fabularne.

 

Za to w samej arenie wybite 17 dni gry od premiery :fsg:  

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, _Be_ napisał:

Dla mnie (pipi) przeokrutne. Wróciłem do starych części i od razu :banderas:a co muzyki to 

 

 

Fajny patent jak 117 wchodzi w 1:17 

 

No to jest nic innego jak re-touch kawalkow z wczesniejszych czesci, mi raczej chodzilo o jakies nowe zapadajace w pamiec kawalki.

 

@oni


Nie wiedzialem ze sa takie cykle :pawel:

 

Ja pierwszy raz ogrywalem 5tke i przypominajac sobie caly ten hejt bylem w szoku, chyba tylko sam poczatek jest dosc sredni ale gra szybko nabiera tempa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

było oglądane, koleś przez ponad 50 minut opowiadał o 2 minutowym trailerze, wyjaśniając głębsze znaczenie każdego elementu widocznego w trailerze, z taką pasją że można było odnieść wrażenie że ten trailer ma więcej  D U S Z Y  niż niejedna gierka. 

 

a i tak jak mi się wydawało na początku, nowy pancerz MC jest połączeniem starego i nowego stylu w perfekcyjnych proporcjach :banderas: 

DuP7rCUV4AA5It7.jpg:large

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...