Skocz do zawartości

PSX Extreme 244 + Kalendarz Gracza


Oceń okładkę PSX Extreme 244  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 244



Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, kazetwu napisał:

Ejjj, to nie ja Was szkalowałem za xboxa na okładce, a w Głosie Ludu jest moja ksywa :frog:

 

Przepraszam :(. Już widzę, gdzie wtopiłem - byłeś w numerze 243., a ja sprytnie skopiowałem koment, ale ksywy już nie zmieniłem i się kanabisowi upiekło! Kwartalna prenumeratka na zgodę, deal? :). 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Nowe oceniaczki czy bardziej zorganizowane felietony, wydaje się że zmiany na plus. No i ocena HIVa dla nowego COD’a też pozytywnie zaskoczyła.

 

Pozytywnie? Nie żartuj sobie. Najlepszy CoD od lat, a ten daje taką ocenę. Nie jest zła, ale gra zasługuje na wyższą. Generalnie chłopina nie powinien już oceniać, bo wypalenie zawodowe to zła rzecz, albo może jakiś odpoczynek? Po przeczytaniu recki wywnioskowałem że ocena HiV-a to efekt frustracji tym iż nie szło mu w multi, bo nie jest takie samo jak w MW3:reggie:

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, .:marioo:. napisał:

 

Pozytywnie? Nie żartuj sobie. Najlepszy CoD od lat, a ten daje taką ocenę. Nie jest zła, ale gra zasługuje na wyższą. Generalnie chłopina nie powinien już oceniać, bo wypalenie zawodowe to zła rzecz, albo może jakiś odpoczynek? Po przeczytaniu recki wywnioskowałem że ocena HiV-a to efekt frustracji tym iż nie szło mu w multi, bo nie jest takie samo jak w MW3:reggie:

 

Nie chce tu bronić HIVa, bo w strzelankach ogrywam tylko kampanię zazwyczaj, ale mój dobry znajomy wielki fan CODa też narzeka na to, ze poza settingiem niewiele się w serii zmieniło i trochę odcinanie kuponów jak swego czasu w Asasynach gdzie zmieniały się głównie czas i miejsce akcji. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A jaka kontynuacja teraz nie odcina kuponów? Assassin mimo że też cofnął się w czasie najdalej w serii, to nadal AC. Chodzi mi tylko o to że HIV zajawkę stracił, ja też zresztą. Gram coraz mniej właśnie za brak innowacyjności czy wyżej opisanego odcinania kuponów przez developerów. A jak ktoś stracił zajawkę do swojego hobby, to nigdy nie oceni czegoś dobrze. I tak np. nowy CoD to owszem tylko nowy CoD, ale to dalej gra na mocne 8.

 

Co do magazynu, plus za nowy papier i jak zwykle dzięki za całomiesieczny materiał do czytania w ustronnym miejscu.

Natomiast kalendarz jak zwykle zawiśnie 1 stycznia na lodóweczce^^

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Co do CoDa to taki podrasowany CoD3.
Nowy layout w PE -schludny i ładniutki. Papier się zmienił? Czy to tylko efekt zafoliowania kalendarza?
Retro- postuluję o zwiększenie działu.

Co do recenzji Stranger Things całkowita zgoda.
Branża filmowo-growa już od jakiegoś czasu, próbuje nam sprzedawać  sentymentalne powroty do przeszłości. Coraz mniej przypomina to  nostalgię, coraz bardziej prostacki skok na kasę trzydziestoparoletnich geeków.
20 latki też czują nostalgię do lat 70- 90 ? Gimme break :)

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Tokugawa1982 napisał:

Co do CoDa to taki podrasowany CoD3.
Nowy layout w PE -schludny i ładniutki. Papier się zmienił? Czy to tylko efekt zafoliowania kalendarza?
Retro- postuluję o zwiększenie działu.

Co do recenzji Stranger Things całkowita zgoda.
Branża filmowo-growa już od jakiegoś czasu, próbuje nam sprzedawać  sentymentalne powroty do przeszłości. Coraz mniej przypomina to  nostalgię, coraz bardziej prostacki skok na kasę trzydziestoparoletnich geeków.
20 latki też czują nostalgię do lat 70- 90 ? Gimme break :)

Jak to powiedział James Rolfe, w branży filmowej remake'i, wznowienia czy ponowne wydania istnieją od zarania dziejów, w latach 70 doszło do głosu pokolenie wychowane na filmach Mucha czy Rzecz, i nakręciło swoje współczesne wersje, nawet popularne horrory z lat 30 były wznowieniami filmów z kina niemego. To samo dzieje się teraz z grami, dzisiejsi 30-40 latkowie to pierwsze pokolenie wychowane na grach, i oprócz różnych składanek, pojawiają się remake'i gier na których się wychowaliśmy :) 

Edytowane przez metalcoola
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Fajny tekst Miela o Metacritic, jak taki niejasny szmelc stanowi czasem o być albo nie być dla twórców gier.  Przynajmniej dowiedziałem się że jedne oceny są ważniejsze od innych, oraz że serwis ten zbiera oceny jak im się podoba :) mistrzostwo

 

Ciekawy problem poruszył też Roger z tym całym "always online". Zerknąłem na moją małą kolekcję gier ( singlowe raczej, Evil Within, Divinity, Doom, Batmany ) i zacząłem się zastanawiać czy może przyjść taki moment że te gry już przestaną działać, np gdy nie wiem sklep microsoftu by upadł, lub MS wycofuje się z rynku konsol. Czy mogą stać się tylko bezużytecznymi pudłami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...