Skocz do zawartości

Wiedza to Potęga (dla fanów Buzz)


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

25.11 wylądowała na wirtualnym sklepiku, gra Wiedza to Potęga (Knowledge is Power). Powinna spodobać się wszystkim fanom gier z serii Buzz. W skrócie: zasiadamy do teleturnieju i gramy ze znajomymi.
Zapomnijcie jednak o buzzerach i wymianie baterii w nich... teraz gramy telefonem w systemie playlink (pobieramy odpowiednią apkę, łączymy telefon z konsolą i gotowe). 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA09557_00-1710231057KPE3M0

Cena: 79 zł.
----

Kupiłem i w sumie... zagrałem sam ze sobą. Zapowiada się nieźle, nawet głos prowadzącego ten sam co w Buzzerach (J. Boberek?). Brakuje mi na PS4 takiej imprezowej gry i w końcu jest. PEwnie potestuję na weekend w większym gronie. 

Jedyne co mnie wkurzyło to brak możliwości grania online! Przecież wtedy był najieksze emocje jak się grało: 4 pijane osoby vs 4 pijane inne osoby z drugiego końca Polski. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Emtebe napisał:

Pewnie zaraz pojawi się w PS+ jako bonus. "To jesteś Ty!" jest co miesiąc a oprócz tego mam jeszcze kody do pobrania, bo były w Uncharted: ZD i GT: Sport i jeszcze gdzieś tam :D

 

Wątpię. 

 

"To jesteś Ty!" robił za królika doświadczalnego i sprawdzał czy taka forma zabawy za pomocą smartfonów się sprawdzi. No i się sprawdziło, bo Sony wypuściło właśnie Wiedza to potęga czy Hidden Agendę. Sam zakupiłem nowego "Buzz'a", zagraliśmy z dziewczyną jedną partyjkę i jest mega spoko i już nie mogę się doczekać żeby pograć w większym gronie. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, MYSZa7 napisał:

"To jesteś Ty!" robił za królika doświadczalnego i sprawdzał czy taka forma zabawy za pomocą smartfonów się sprawdzi. No i się sprawdziło, bo Sony wypuściło właśnie Wiedza to potęga czy Hidden Agendę.

Przecież wszystkie były zapowiedziane na raz. Po prostu To jesteś Ty wyszło pierwsze. I było "darmowe", aby przyciągnąć/zachęcić graczy i, w szczególności, "niegraczy" do tego typu rozrywki. To raczej sukces (czyt. sprzedaż) tych 4 gier będzie informacją dla Sony czy bawić się dalej w to całe playlink (granie za pomocą smartfonów) czy zaorać ten pomysł. 

 

Godzinę temu, Rillas napisał:

To jestes Ty nigdy nie probowalem, podobno ciezko wypada w sytuacji kiedy nie wszyscy sie znaja dobrze, ktos cos wie na ten temat?

Najlepiej, żeby wszyscy byli na tym samym "poziomie" znajomości (czyli np. z rodzinką albo grupką kumpli albo znajomymi z pracy). Bo pytania dotyczą osób biorących udział w danej grze. Np. kto z graczy zrobiłby to a to w danej sytuacji. Albo jakiś gracz jest brany na świecznik i pytanie co on by powiedział w jakiejś tam sytuacji. Więc gra w towarzystwie mieszanym, że część osób zna się bardzo dobrze, a z resztą np. co dopiero się poznali, wyszłaby raczej słabo. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

@MYSZa7 Odnosiłem się tylko do Twojej pierwszej wypowiedzi, z której wynikało jakoby wydanie dalszych gier z serii playlink (wiedza czy agenda) zależało od sukcesu To jesteś ty. W ogóle ciężko, żeby TjT się nie "sprawdził" skoro był na premierę (i ciągle jest) w ps plusie :P Ale już mniejsza oto ;) 

 

@Rillas Do każdej gry jest osobna apka na iOS/Android. I nie, nie trzeba mieć konta PSN. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Buzzz zjada na śniadanie "wiedzę". Chociaż sam się nastawiałem na tą grę podobnie to Buzzz to jednak inna liga w moim odczuciu. W buzzzie  różnorodność pytań i rund powoduje że chce się grać kolejne gry, a tutaj szybko przychodzi znudzenie grą (w kółko niemal to samo) 

Edytowane przez mlody23
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, balon napisał:

Dorobiłem się 8 bezprzewodowych Buzzerów.

Ależ to musi robić imprezę, zwłaszcza taką, na której pije się wódkę. Największe emocje u nas to była nasza czwórka vs jakieś randomy z neta. Ale była spina, jak przy końcu komuś z neta się udawało. Szkoda, że serwery wyłączyli, ani nie zrobili Buzzów na PS4. Nawet niech będą z tym playlinkiem:/

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.