Skocz do zawartości

Wiedza to Potęga (dla fanów Buzz)


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.03.2018 o 17:23, balon napisał:

Ja dziś wieczorem będę testował z  żoną. Jak to wypada w porównaniu do Buzza Świat Quizów? Do tej pory gramy w niego na domówkach. Dorobiłem się 8 bezprzewodowych Buzzerów. 

 

 

 

Te 8 buzzerów współpracuje normalnie z donglem od Buzza i można pograć w 8 osób w Świat Quizów? 

Odnośnik do komentarza

Pograłem w wiedzę i przy buzz to nie stało niestety. Jest fajnie, ale te dłużące się przerwy po każdym pytaniu są trochę bez sensu, jest pytanie i jakieś pół minuty przerwy na wybranie kategorii czy pułapek. Jak ktoś ma gdzieś ps3 jeszcze to warto poszukać buzza bo jest lepszy pod każdym względem.

Ofc sprawdza się na imprezy, z to jestes ty to już w ogóle jest bajka jak wpadają znajomi, do tego każdy gra na swoim telefonie, po prostu genialny pomysł od sony.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, balon napisał:

Tiaaaa. Niestety ale  Buzzie ostatnia runda też była dość nie fair względem naszych wcześniejszych poczynań.

 

@Rudiok nie wiem do końca o co Tobie chodzi ale wsio działa normalnie tylko trzeba mieć dwie odbiorniki usb wpięte. Jeden łapie max. 4 buzzery.

 

 

 

No właśnie o to mi chodziło, czy jeden odbiornik łapie więcej niż 4 kontrolery. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

Zagrałem raz z dziewczyną i może miałem pecha do pytań, ale większość to stulejarskie o gierki, komiksy albo amerykanskie seriale ktorych nie znalismy.

 

Ten Ukryty plan ktoś kupił? Bo teraz w promce za 33zł

 

Tak miałeś pecha, no i gierka nabiera rumieńców z każdą kolejną osobą. Rozegrałem parę partyjek w 6 osób i naprawdę było si.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Ja tą grą zawsze rozkręcam imprezę z ludźmi, którzy gier w ogóle nie znają i zawsze świetnie się wszyscy bawią.

 

A jak kogoś znasz troszkę lepiej to w To Jesteś Ty też jest wtedy przednia zabawa w te wszystkie rysowanki. Szkoda, że sony nie dało więcej takich gier w linku, bo reszta poza tymi dwoma jest średnia jednak.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Kurczę, troszkę meh. Abstrahując od tego, że niektóre przeszkadzajki są nieco broken, to przede wszystkim frustrujące jest, że 80% sukcesu to ostatnia runda, oraz właśnie ciągi kategorii. Serio, mam ochotę na troszkę wiedzowych pytań, a nie bzdury o muzyce, serialach i  innych popkulturowych gówienkach.  Co z tego, skoro jak raz wlazłeś w temat seriali, to wyleźć już się prawie z tego nie da.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Blackened napisał:

Kurczę, troszkę meh. Abstrahując od tego, że niektóre przeszkadzajki są nieco broken, to przede wszystkim frustrujące jest, że 80% sukcesu to ostatnia runda, oraz właśnie ciągi kategorii. Serio, mam ochotę na troszkę wiedzowych pytań, a nie bzdury o muzyce, serialach i  innych popkulturowych gówienkach.  Co z tego, skoro jak raz wlazłeś w temat seriali, to wyleźć już się prawie z tego nie da.

To jest bardziej party game niż quiz w którym możesz wykazać się więdzą. Nie sprawdzałem tego, ale pewnie możliwe jest wygranie turnieju nie zdobywając nawet punkta przed ostatnią rundą, bo w ostatniej rundzie i tak liczy się właściwie tylko refleks, a nie wiedza. Wiem, że w tej nowej części można grać "czysty" quiz, no ale kategorie to już tylko i wyłącznie popkultura. Są nawet pytania o filmy Papryka Vegi -_-. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, grzybiarz napisał:

Frantics chyba tez jest podobny do tych gier. W sumie raz odpaliłem i dałem se spokój:/

Gralismy tez, bo wzialem razem z nowym Wiedza to potega, tez było sporo zabawy, ale rozegralismy tylko 8 minigier z chyba 15 dostepnych? za te 39zł dobra opcja

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Blackened napisał:

frustrujące jest, że 80% sukcesu to ostatnia runda

 

Niestetety, to samo zresztą było w Buzzie. Zdecydowanie za mały boost za wygrnie/dominację w poprzednich rundach. Co gorsza mocno liczy się tu czas więc starsi/łaski często mają już przez to pod górkę.

To zdecydowanie największy minusy tych gierek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.