Skocz do zawartości

Titans - 2018 - DC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Kurła, dobre to. Trochę się bałem tykać DC po ostatnich sezonach Arrowverse, ale widać, że Tytani wciągają FlashoArrowa na śniadanie. 

 

Dobrze poprowadzone odcinki (syndrom "jeszcze jeden ep" obecny), fajnie rozpisane postacie, choreografia i brutalność oraz naprawdę dobra obsada. W jeden wieczór weszło pół sezonu i jest miodzio. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny serial. Sezon w tydzień to u mnie rzadkość. Dzisiaj rano skończyłem. Aż sam się sobie dziwię że tak mi się coś z seriali DC spodobało. Wszystko co do tej pory próbowałem było albo zbyt głupie przez swoją powagę albo zbyt groteskowe. Tutaj nie starają się być w 100% poważni. Szczególnie odcinek 4 to niezła jazda. Nie wiem co to ten doom patrol ale mają mnie po tym odcinku. Obejrzę przynajmniej pierwszy odcinek mimo że nigdy wcześniej o tym nie słyszałem. Tak samo tytani kompletnie mi nieznani. Ja komiksowy ignorant ale bawiłem się wyśmienicie. Ze swojej strony polecam i mocne 7+/10.  Nic wybitnego ale świetna rozrywka. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wyskoczyło zdjęcie Donny Troy w stroju Wonder Girl i szczerze powiedziawszy wygląda tanio i tandetnie.

Donna-Troy-Wonder-Girl-Costume.jpg?q=50&

Na szczęście fotka pochodzi zapewne z testów (może nawet niewykorzystany ciuch z 1 sezonu). Johnson zaraz po wrzuceniu na instagrama usunęła post ale co raz wpadło do sieci... Niemniej liczę na czarną zbroję Donny w drugim sezonie.

Zdjęcia do 2 sezonu ruszają wg plotek w przyszłym miesiącu, a premiera pod koniec 2019.

https://screenrant.com/titans-wonder-girl-costume-photo/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Joshua Orphin zagra Superboy'a w 2 serii

 

Titans-Superboy-Joshua-Orpin.jpg?q=50&fi

 

Cytat

Superboy, aka Conner Kent, is the angsty teenager of steel searching for purpose and the truth about his past. While looking for answers, he crashes into the world of the Titans where he finds an unlikely home and surrogate family as well as revelations that carry more complications than he ever bargained for.

 

https://screenrant.com/titans-superboy-cast/

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dość niespodziewane. Obsadzono Bruce'a Wayne'a. Zagra go Iain Glen (Gra o Tron). Ciekawy zabieg bo Mormont do najmłodszych nie należy, zaś Gacek z 1 sezonu nie wyglądał na interpretację z kart komiksów Moore'a. No jakoś nie widzę Glena w czarnym lateksowym ciuchu (szary jak najbardziej) ale i tak jarango.

Superboy, Deathstroke, Bruce Wayne... będzie gruby sezon.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

O, będzie też Garth. Oby WG szybko zmieniła kolor ciucha.W czarnym jej lepiej :wub:

Ten Deathstroke. Czemu ma świecącą gałę? Przecież przez to wygląda jak Deadshot.

Martwi mnie kompletne olanie cliffhangera z zakończenia s1. Oby nie skończyło się szybkim i bekowym w(pipi)em w jednym odcinku i jedziem z nową historią...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

16 minut temu, Shen napisał:
W dniu 6.08.2019 o 19:46, Farmer napisał:

Martwi mnie kompletne olanie cliffhangera z zakończenia s1. Oby nie skończyło się szybkim i bekowym w(pipi)em w jednym odcinku i jedziem z nową historią...

 

  Pokaż ukrytą zawartość

hehe

 

Spoiler

 

Czyli jednak tak? Niespecjalnie mnie to dziwi.


 

 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Shen napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

dokładnie tak jak opisałeś

 

No ale dobrze się ogląda, więcej wszystkiego w drugim sezonie.

No ale i tak (pipi).

Spoiler

Jeden z 3 najważniejszych przeciwników Tytanów załatwiony od tak. Dr. Lighta też pewnie s(pipi)ą, a jest potencjał na mocne rzeczy (gwałt, magiczna lobotomia, itd.)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...