Jump to content
Sign in to follow this  
Shen

Titans - 2018 - DC

Recommended Posts

Minka Kelly to w ogóle jest mega gorąca prawie-czterdziestka.

BTsXkMu.jpg

Kurła, dobre to. Trochę się bałem tykać DC po ostatnich sezonach Arrowverse, ale widać, że Tytani wciągają FlashoArrowa na śniadanie. 

Dobrze poprowadzone odcinki (syndrom "jeszcze jeden ep" obecny), fajnie rozpisane postacie, choreografia i brutalność oraz naprawdę dobra obsada. W jeden wieczór weszło pół sezonu i jest miodzio. 

Również jestem zadowolony, sezon pękł w niecały tydzień. Du.py może narazie nie urwało, ale oglądało się bardzo przyjemnie. Starfire nie irytowała (jej strój też nie), brutalność i walki na dobrym poziomie, spora liczba postaci. Czekam na drugi sezon i pozostałe serialowe produkcje DC.

Bardzo fajny serial. Sezon w tydzień to u mnie rzadkość. Dzisiaj rano skończyłem. Aż sam się sobie dziwię że tak mi się coś z seriali DC spodobało. Wszystko co do tej pory próbowałem było albo zbyt głupie przez swoją powagę albo zbyt groteskowe. Tutaj nie starają się być w 100% poważni. Szczególnie odcinek 4 to niezła jazda. Nie wiem co to ten doom patrol ale mają mnie po tym odcinku. Obejrzę przynajmniej pierwszy odcinek mimo że nigdy wcześniej o tym nie słyszałem. Tak samo tytani kompletnie mi nieznani. Ja komiksowy ignorant ale bawiłem się wyśmienicie. Ze swojej strony polecam i mocne 7+/10.  Nic wybitnego ale świetna rozrywka. 

Wyskoczyło zdjęcie Donny Troy w stroju Wonder Girl i szczerze powiedziawszy wygląda tanio i tandetnie.

Donna-Troy-Wonder-Girl-Costume.jpg?q=50&

Na szczęście fotka pochodzi zapewne z testów (może nawet niewykorzystany ciuch z 1 sezonu). Johnson zaraz po wrzuceniu na instagrama usunęła post ale co raz wpadło do sieci... Niemniej liczę na czarną zbroję Donny w drugim sezonie.

Zdjęcia do 2 sezonu ruszają wg plotek w przyszłym miesiącu, a premiera pod koniec 2019.

https://screenrant.com/titans-wonder-girl-costume-photo/

Joshua Orphin zagra Superboy'a w 2 serii

Titans-Superboy-Joshua-Orpin.jpg?q=50&fi

Cytat

Superboy, aka Conner Kent, is the angsty teenager of steel searching for purpose and the truth about his past. While looking for answers, he crashes into the world of the Titans where he finds an unlikely home and surrogate family as well as revelations that carry more complications than he ever bargained for.

https://screenrant.com/titans-superboy-cast/

Edited by sprite

Dość niespodziewane. Obsadzono Bruce'a Wayne'a. Zagra go Iain Glen (Gra o Tron). Ciekawy zabieg bo Mormont do najmłodszych nie należy, zaś Gacek z 1 sezonu nie wyglądał na interpretację z kart komiksów Moore'a. No jakoś nie widzę Glena w czarnym lateksowym ciuchu (szary jak najbardziej) ale i tak jarango.

Superboy, Deathstroke, Bruce Wayne... będzie gruby sezon.

Ma się w ogóle pojawić w stroju czy tylko po cywilnemu?

No a jaranko tak jak piszesz, Titans i Doom Patrol to obecnie najlepsze seriale komiksowe moim zdaniem.

• Downvote 1

O, będzie też Garth. Oby WG szybko zmieniła kolor ciucha.W czarnym jej lepiej :wub:

Ten Deathstroke. Czemu ma świecącą gałę? Przecież przez to wygląda jak Deadshot.

Martwi mnie kompletne olanie cliffhangera z zakończenia s1. Oby nie skończyło się szybkim i bekowym w(pipi)em w jednym odcinku i jedziem z nową historią...

• Like 1