Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

@Rayos - byłoby pięknie.

Zastanawiam się tylko czy nawet jakby były chęci, to taki rimejk by powstał.

Prawa do Kremlingsów ma chyba Rare,  i co za tym idzie M$, także ciężko będzie coś tu ugrać. Jednak gdyby sypnęli odpowiednią kwotą - hmmm.

Tak czy owak teraz zapewne zobaczymy zwieńczenie trylogii Kongów od Retro. Bo to, że nowy DKC od Retrosów jest w produkcji  możemy brać za pewnik.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

plotki sie wzialy dlatego bo:

- ma to byc nowe ip

- nintendo przyznalo, ze w 2018 spodziewac sie mamy tytulow w gatunkach o jakim nam sie nie snilo i nie spodziewalismy sie po niny

- w 2018r startuje platne online i usluga abonamentowa

 

nie trzeba byc sherlockiem by dojsc do wniosku, ze wszystkie trzy podpunkty moze spelniac mmo od retro, ktore ma zachecic ludzi by placic niny haracz za online

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

A także fps, realistyczne wyścigi, bijatyka na dwóch chłopków, symulator chodzenia, moba, izometryczny dungeon crawler i 100 innych gatunków nie kojarzonych z Nintendo. Od wymuszenia haraczu za online  będą Pokemony 

Odnośnik do komentarza

@Rayos Ja też nie skreślam gier tylko ze względu na gatunek jaki reprezentują, i ogólnie jestem ciekaw co tam "wysmażą". Bowiem może im faktycznie wyjść ciekawy szpil. Po prostu ja nie gram w gry, które nastawione są tylko na granie po sieci. Dlatego też mimo tego że podoba mi się stylistycznie taki choćby Overwatch to i tak wiem że w niego nie zagram, bo jestem graczem starej daty. Gdyby Splatoon nie miał singla (choćby na te kilka godzin), to mimo tego że podoba mi się ta gra i to bardzo, to też bym w nią nie zainwestował. Wiem może mam dziwne podejście do całej sprawy, ale w grach zawsze multiplayer'a traktuje jako miły dodatek do pogrania z kolegami w sieci (o ile mam na to ochotę), a nie główną oś zabawy.

I stąd biorą się moje obawy odnośnie tych plotek, że Retrosi mogą pracować nad grą MMO...

Odnośnik do komentarza

Żeby byl to mmo to usługa sieciowa musi mieć sens i być na poziomie PSN lub XBL ale osobiście w to nie wierze. Prędzej świnie zaczną latać niż NIntendo ogarnie logiczny i bez bzdur z epoki kamienia łupanego funkcji. Tym bardziej, że Switch ponownie ma Friend Code to będę mocno w szoku, jeżeli wyjdzie MMO wymuszający subskrypcje. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nintendo ostatnio mocno eksperymentuję więc to zjehbnane MMO może okazać sie prawdą, a wtedy :frog: :whyyy: A wiec mam nadzieje, że jednak do tego nie dojdzie. 

Bardziej realny scenariusz jest taki, że Retrosi robią trzecią część Donkey Kong Country (pewny zarobek) i dopiero po wydaniu tej gry zabiorą sie za własny projekt, który od dawna mogą mieć już w głowach,...... i oby nie było to MMO.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego mieliby nie istnieć? Uratowali Metroida i wspięli się na wyżyny co można osiągnąć swego czasu na platformach NIntendo. Uratowali serię DK od zapomnienia tworząc dwie genialne platformówki. W ich przypadku zdecydowanie można powiedzieć "jakość, nie ilość". Poza tym Nintendo nie pamiętam aby kiedykolwiek zamknęło jakieś studio, zwłaszcza ekipę first-party (których można wyliczyć na placach jednej ręki - nawet Monolith jest studiem second party). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.