Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
10 minut temu, Ukukuki napisał:

Gra ktoś w DOOM na Switcha? Jak to wypada na tle innych wersji? Dalej warto?


Ja jestem gdzieś w 3/4 kampanii i tak:

- 30 FPS przez większośc gry nie zachwiane, chociaż są 2-3 miejsca gdzie jest dużo demonów i gra zwalnia dośc mocno
- Tekstury niskiej rozdzielczości, ząbki itd ale wszystkie wodotryski graficzne i efekty zostały ( dziwna spraw jak na port )
- okazjonalne bugi z dźwiękiem
- DOOM do grania wszędzie, nawet na klopie 
- mimo 30FPS nadal gra wydaje się dynamiczna jak na reszcie konsol

Kupiłem na premierę ( bo nie miałem wtedy PS4  ) ale nie żałuje, jedynie na Twoim miejscu bym poczekał jak troszkę cena zejdzie w dół.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, blakuś napisał:


Ja jestem gdzieś w 3/4 kampanii i tak:

- 30 FPS przez większośc gry nie zachwiane, chociaż są 2-3 miejsca gdzie jest dużo demonów i gra zwalnia dośc mocno
- Tekstury niskiej rozdzielczości, ząbki itd ale wszystkie wodotryski graficzne i efekty zostały ( dziwna spraw jak na port )
- okazjonalne bugi z dźwiękiem
- DOOM do grania wszędzie, nawet na klopie 
- mimo 30FPS nadal gra wydaje się dynamiczna jak na reszcie konsol

Kupiłem na premierę ( bo nie miałem wtedy PS4  ) ale nie żałuje, jedynie na Twoim miejscu bym poczekał jak troszkę cena zejdzie w dół.

 

 

Ja to raz już skończyłem ale DOOM na tablecie kusi. Czym dalej w las tym więcej demonów, daj znać jak gra się zachowuje w końcowych etapach jak już ograsz. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po kilku godzinach, wcześniej nie grałem wcale. I w zasadzie blakuś napisał wszystko. Ja z perspektywy świeżego gracza w Dooma z jednej strony żałuję, że kupiłem, bo jednak nie do końca mi gra siadła, a z drugiej jest naprawdę dobra. Jak ograłeś i chcesz ogrywać nadal to bierz, technicznie wszystko spoko.

Odnośnik do komentarza

Kolejny port, tym razem grubo, bo Pillarsy 2

https://www.ppe.pl/news/56342/pillars-of-eternity-2-deadfire-oficjalnie-zmierza-na-playstation-4-xbox-one-i-nintendo-switch.html

Cieszę się cholernie, przy TV bym nie wytrzymał, a na handheldzie można dłubać takiego RPG. Na tablecie skończyłem Baldury i sprawdza się super takie granie. Pytanie do tych co przeszli: jak fabularnie ma się dwójka do jedynki?

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo ciekaw, jak to wypadnie na konsoli, zwłaszcza przenośnej. Grałem w Pillarsy dużo, no ale to jest pecetowy erpeg, ściany tekstu na ekranie, sporo klikania po pikselikach, labiryntowe rysowane mapy, kamera z samolotu i detale jak mrówki na ekranie. O ile Skyrim czy Dragon Age Inquisition wydają mi się niemal stworzone na handhelda, tak tutaj... No nie wiem, nie wiem. Ale, Gruszczyk - "holiday season" to nie jest "za kilka miesięcy", tylko za 10...

 

(I tak West of Loathing > lochy i smochy)

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Cytat

Pytanie do tych co przeszli: jak fabularnie ma się dwójka do jedynki?

Deadfire to direct sequel ale nie wierzę, że zostawią nowych graczy kompletnie na lodzie. Srol to jedno, ale fabułę jedynki dałoby się wyjaśnić w retrospekcji.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, balon napisał:

SM64 i DK3d na silniku SMO i jestem w niebie.

 

DK to chyba jeden z najtrudniejszych platformerów do zrobienia w 3D, przy zachowaniu klimatu z 2D. Nosorożec, beczki, wagonik, teraz jeszcze latająca beczka :).  Kto jak nie Retro? Daliby radę, tak jak z Metriodem, oj grałbym...

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...