Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

Frantik

Soul Calibur VI

Rekomendowane odpowiedzi

Przez dwa dni tak się pieprzy, że nic się nie da zagrać. Ale to wydaje mi się cały PSN zwolnił, bo sklep ledwo się wczytuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na XO niezmiennie jest żyleta, także jeśli chodzi o szybkość wyszukiwania meczy. Tak więc gdy wieczorami nie ma mnie na PSN to... wiecie już co robię :)

NM się dopytuje czy jakieś granko jutro organizujemy? Może w większym gronie tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem na necie jakieś czary z otwieraniem portów dla ps4, pozmieniałem to w ustawieniach routera i działa jak należy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amer, Dave, będziecie w sobotę na turnieju? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, jakoś mi to uciekło kompletnie. Rzuć proszę jakimś linkiem do bardziej szczegółowy informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.facebook.com/events/335353503865876/

Najbliższa sobota, Media Markt M1 w Markach, zapisy na miejscu do 13 (od ok. 11:30, może 12), limit uczestników: 32 osoby. Single Elimination (wiem, ale musieliśmy tak zrobić). Do wygrania 1000 PLN i figurka Zośki z kolekcjonerki, top 4 dostaje koszulki. Gramy na PS4.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cenega sponsoruje jeszcze turnieje? Szanuje, bo po codziennych obnizkach ceny gry u Czezkiego, obstawiam, że gra jednak zawiodła jesli chodzi o sprzedaz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tej gry zejdzie ponad milion sztuk to sie powaznie zdziwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tekken 7 po roku niby przebił 3 bańki. Może goscinne wystepy Geralta czy 2B coś pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wspominał o paczu 6 GB. Dziwne, bo nic mi nie wyskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o ile mi wiadomo narazie tylko wersja pc dostala patcha 1.01 a konsole maja dostac w pozniejszym i nadal nie wiadomo co zrobil poza tym ze niby cos robil z plikami od customizacji

moze blokowali wielke penisy, moze 2b i jej kiecki juz sciagalo. nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To unreal engine więc pewnie zmienili jakąś linijkę kodu o wadze 5kb ale pobrać i nadpisać trzeba całe 6gb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak też było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli dla ścisłości: DLC z 2B nadal nie ma?

I pytanie do publiczności: czy jest jakieś info odnośnie możliwości kupna pani android poza season passem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2B nie ma jeszcze ale oddzielnie będzie się dało kupić sądząc po Tirze.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi