Skocz do zawartości

Soul Calibur VI


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wracam z turnieju. Nie wygralwm, ale mega świetnie mi się grało. Ciągle jednak potrafię coś tam wygrać. 

 

Miałem ogromne obawy co do tej gry, ale chyba nieuzasadnione. Wszytko zaczanam powoli rozumieć i składać do kupy. 

 

Jak ktoś chce pograć, to zawsze zapraszam każdego. 

PSN:C1REX-PL 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Ostatnio w SC IV, tam MFD wciąż wybijał, albo przynajmniej rzucał na ziemię. Cała gierka z A, B i K podczas sidestepu tu też zabrana. Tak samo z odwracaniem się w ss, tu dali jedną opcję - A odwraca i jest też slabym ciosem o małym zasięgu. 

 

2+A+B klęcząc odwróconym chyba zmniejszyli zasięg. We wtorek i środę mam wolne to posprawdzam, ale chyba nie łapie jak dawniej. 

Tak samo z tym ciosem bitym stojąc do przodu. 

 

No i zamknęli połowę movesetu za soul chargem. Co za kretynizm. W ogóle listy ciosów wydają się mocno ucięte. 

 

O grafice "wczesne ps3" nie wspominam. O braku japońskich głosów też (chyba że są i nie zauważyłem). Na start opcje do customowania są strasznie ograniczone. Śmierdzi dlc. Chciałem zrobić Eijiego z Toshindena i nic nie pasuje. 

Dwa tryby story zupełnie zbędne i nudne, wytrzymałem dwie scenki cringowych dialogów i resztę skipowałem. Może tam się coś odblokuje, nie grałem w te tryby za długo. 

Practice zdaje się mieć mało opcji do ustawiania przeciwnika i choćby możliwości wchodzenia wszystkiego na counter. 

 

 

 

No ale można zrobić lizardowi duży benis, więc ludzie się cieszą. 

 

Będzie trzeba się na nowo przyzwyczajać :/

Odnośnik do komentarza

W practice masz praktycznie wszystko czego dusza zapragnie, serio - można zmieniać dowolne ataki przeciwnika, reakcje, nagrywać całe zestawy itp. Jest nawet opcja szukania potyczek online podczas gdy trenujemy. Pod tym względem SC6 to absolutny top. Nie znalazłem tylko wyświetlania klatek, a o ile dobrze pamiętam coś takiego było w SC5 lub 4. 

 

Edit: audio zmieniasz w opcjach, jak zawsze zresztą :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...