Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Moje modły w końcu zostały wysłuchane, i love you Sony :banderas:

 

 

Teraz juz pozostało tylko czekać na rozwiniecie wydarzeń, kto będzie robił, jak i kiedy planowana premiera. 

Ale najważniejsze, ze sie postarali   :obama:   :banderas:  :fsg:    :ohboy:   

 

Moje modły:

 



 
W dniu 27.04.2016 o 09:30, MEVEK napisał:

Wtrace sie.. a o MediEvil'u juz zapomnieliscie. To tez byla/jest kozacka gra platformowka na ktora wciaz czekam. Na takie wydanie, jak R&C stanwczo czekam i mowie Tak. Boze, co ja bym oddal, za wskrzeszenie Sir Daniela :-( To by bylo zbyt piekne, aby moglo sie ziscic.

W dniu 5.12.2016 o 15:26, MEVEK napisał:

Medievil to jest moje ostatnie życzenie z gier z psx'a. Wiekszosc marek sie rozwinęła, jak: MGS'y(a nawet zdążyła zakończyć xD), Finale, Silenty, Residenty, T.Hawk'y, GT, GTA, Tekkeny itp.

 

Crash wychodzi następny, a po nim  Rollcage w postaci Grip'a.  Jaram sie. Dzięki takim grom, wciąż czuje sie młody. 

W dniu 21.03.2013 o 05:30, MEVEK napisał:

lezka kreci mi sie w oku, kiedy przypominam sobie imienia perelek z psone, ktore po dzis dzien prosza sie o kontynuacje:

 

Medievil - nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic zachwytu oficialnej zapowiedzi, bezcenne :) juz chcialbym zlozyc pre-order, ale nie wiem gdzie podpisac ? :(

 

Rollcage - nie zapomniana jazda bez trzymanki po scianach, czy suficie przy predkosci wiekszej od 500km/h. co wazniejsze pojazdy te byly wyposazone w dwie kieszenie na dodakowy arsenal broni, ktory dyktowal i przesadzal o przebiegu walki na polu bitwy (tego sie poprostu nie da tak zapomniec ;().

W dniu 19.06.2017 o 17:36, MEVEK napisał:

Kwestia czasu, bym rzekł. Pewnie i na MediEvil'a przyjdzie czas. Jestem dobrej myśli. 

Najpierw skupmy sie na tym, co jest teraz - na Crash'u a będzie dobrze :)

 

 

 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A właśnie miałem kupić na PSX aby raz jeszcze przejść. Teraz się wstrzymam. Mega news. Ścisły top gierek na szaraka. Ciekawe czy nie obniżą poziomu trudności?, oby nie i ewentualnie wprowadzili jakieś easy dla obecnego pokolenia graczy. Czuję w kościach premierę na koniec 2018. Na e3 gamplay z datą (Sony coś wspominało, że chciałoby zmienić swoją strategię zapowiadania gierek na niewiadomo kiedy).

Odnośnik do komentarza

Oby tylko to nie był Remaster tego obesranego Resurrection. Jeden głos w tym teaserze brzmiał jak ta nieśmieszna pchła z remaku psp.

 

Tak to zombiak z tego gówna właśnie sprawdziłem, niech wy.pierdalają :/

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Remestera z PSX-a z tego nie da się zrobić, bo dzisiaj byłoby już niegrywalne. Tak jak mam do MediEvil wielki sentyment, bo niewiele jest gier z takim burtonowskim sznytem to jednak sterowanie było s.(pipi)one. Koniecznie  trzeba zrobić gre od nowa, ale ten zombiak  w zapowiedzi smierdzi remasterem rimejka gry z PSP i niestety może z tego wyjść drugi paraparaper.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Ou fak! Ależ news! Szkoda tylko, że remaster. Ja wiem, że Crasha też tak nazywali, ale od samego początku było wiadomo, że będzie czymś więcej. Tutaj końcówka ukazuje pikselozę i ubogą geometrię obiektów, rodem z PSX, więc chyba faktycznie remaster. Oczywiście mam nadzieję na więcej i obydwie części muszą wyjść w jednym pudełku - nie wyobrażam sobie inaczej.
Jeszcze SPYRO i może Onimusha z PS2 (no i w sumie Tenchu jakieś też mogliby wskrzesić) i mogę umierać :)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Pupcio napisał:

sterowanie i kamera to jedyna trudność tej gry. Ehh znając te leniwe gnojki to wypuszczą gierke z psp i tyle

Dokładnie, jedynka była nader przyjemna. Ghost ship mógł tylko wkurzać przez kamerę. Dwójka była ciut trudniejsza ale daleko temu do poziomu np Crasha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...