Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, MEVEK napisał:

Gdzieś mi sie obiło o uszy, ze cos wyjdzie na ps4. Gdzieś czytałem z tydz temu. znajdę to prześle. 

na razie nic nie wiadomo

 

Sony po prostu odświeżyło znak handlowy w Europie, może to oznaczać cokolwiek: sequel/remake/remaster/albo kompletnie nic. 

 

 

Edytowane przez Playstation
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kazuyoshi napisał:

Fajnie fajne, ale to tylko Rimejk, a przydałaby się pełnoprawna kontynuacja. 

 

Fajnie to by było, gdyby to był faktycznie "rimejk".

Kontynuacji takiego starocia dla dzieci nie potrzebuję. Wystarczą mi odświeżone przygody Sir Daniela, które przez te prawie 20 lat zdążyłem już zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, co masz na myśli (choć "przymrożenie oka" to było w drugim Die Hard)

Spoiler

diehard2stab.jpg

 

W każdym razie jeśli wyjdzie remake (oby!) to właśnie taki tytuł się ukaże - kontynuacja jest mi zbędna, bo teraz robi się gry trochę inaczej, a ja chciałbym, by był zachowany duch tamtych czasów, więc tylko odświeżenie starocia wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza

MediEvil nie był wcale taki dla dzieci, rimejk z psp chyba był ugrzeczniony. W oryginale byli tacy przeciwnicy jak wisielce, typy nadziani na pal czy rzeźnicy z zakrwawionymi fartuchami. Do tego  klimat niczym np. z. " Soku z żuka" Burtona, wiec daleko grze było do teczowej gromady z Nintendo.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SlimShady napisał:

MediEvil nie był wcale taki dla dzieci, rimejk z psp chyba był ugrzeczniony. W oryginale byli tacy przeciwnicy jak wisielce, typy nadziani na pal czy rzeźnicy z zakrwawionymi fartuchami. Do tego  klimat niczym np. z. " Soku z żuka" Burtona, wiec daleko grze było do teczowej gromady z Nintendo.

No było troche creepy :D teraz by to raczej nie przeszło. Część z psp zła nie była ale nie był to też poziom jedynki i dwójki. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, XM. napisał:

A ja nigdy nie grałem w zadna czesc :) liczę na remaster jak crash i bardzo chętnie zagram bo zawsze chciałem ale jakoś nie podrodze mi było.

Ograj sobie na psp/vita warto nadrobić nawet i dzisiaj, remake psp już takiego klimatu nie miał.

Odnośnik do komentarza

Ale jaki klimat, o co wam chodzi? Trochę inne kolory, czy co? Nie wiem ale czuję, że płyniecie trochę z obecnym nurtem aby wsio krytykować nawet jak jest dobrze. Dla mnie czyli osoby, która uwielbia pierwszą trylogię i  jak przeczytała recnezję Crasha w Secret Service to rozpoczęła proces zbierania na PSXa ten remaster był naprawdę okey. Z drugiej strony jestem jeszcze z tego pokolenia co starało się szukać w gierkach pozytywów, a nie wad na siłę, więc może to dlatego?

No chyba, że chodzi klimat/i odczucia jak podczas pierwszych sesji w Crasha na PSXa? Wiadomo tu nie ma szans na takie same wrażenia ale to już kwestia wieku i smakowania czegoś pierwszy raz.

 

Podsumowując, jeżeli odświeżenie MediEvil będzie na poziomie Crasha to będę mega happy.

Edytowane przez balon
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W przypadku Medievila zmiany poszły zbyt daleko, mówimy o dodaniu ciulowych postaci żeby gra była "zabawna", zrobieniu cudem jeszcze gorszej walki niż w oryginale (większosć broni g*wno robi). W ogóle czułem, że z Ressurection się bardziej hack & slash zrobił niż action adventure, to nie była dobra gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...