Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Gość, który zrobił wyciek Battlefielda 1 rok temu, teraz zrzuca megatony. 

 

Kolejnym Battlefieldem, który wyjdzie w przyszłym roku, jest...

 

 

BAD COMPANY 3 

 

- gra będzie się skupiać na wojnach i konfliktach w czasie trwania wojny w Wietnamie i na konfliktach po niej (czyli Wietnam pewnie też dostaniemy);

- gra nie będzie aż tak bardzo zgodna historycznie (ale i tak czekajcie na moje rozprawki, filmy i książki do poczytania, które wam polecę);

- twórcy skupią się na bardziej zwartej walce, a nie rozległych bitwach;

- bronie będą pochodziły z czasów wojny w Wietnamie i całej Zimnej Wojny;

- customizacja wróci do tej z BF4 (modele postaci, broń, pojazdy)

- powrócą czołgi, helikoptery; 

- będą 4 klasy - szturmowiec, inżynier, wsparcie, zwiadowca;

- NIE BĘDZIE MIKROTRANSAKCJI, zostaną Battlepacki;

- gra zostanie ogłoszona na E3.

 

 

Cóż mogę dodać? 

 

:obama::obama::obama:

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

No, szczególnie widać to po genialnym BF1. Oj Pawcio!

tWWnpGy.jpg

 

Co do tematu, to nie mam żadnych szczególnych oczekiwań. Niesamowite jak z biegiem wyparowała ze mnie niemal całkowicie ekscytacja Battlefieldem. Teraz DICE to dla mnie zwykli wyrobnicy (tasiemcowy tryb produkcji narzucony przez EA na pewno nie pomaga w kreatywności) produkujący przyzwoite aczkolwiek pozbawione jakiejkolwiek     G Ł Ę B I    gry. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
25 minut temu, Playstation napisał:

tWWnpGy.jpg

 

Co do tematu, to nie mam żadnych szczególnych oczekiwań. Niesamowite jak z biegiem wyparowała ze mnie niemal całkowicie ekscytacja Battlefieldem. Teraz DICE to dla mnie zwykli wyrobnicy (tasiemcowy tryb produkcji narzucony przez EA na pewno nie pomaga w kreatywności) produkujący przyzwoite aczkolwiek pozbawione jakiejkolwiek     G Ł Ę B I    gry. 

Autyzm to tobie wzrósł, pewnie nie zagrałeś nawet pięciu minut, a (pipi)isz głupoty. OJ BO ZŁE EA MA MIKROTRANSAKCJE W BATTLEFRONCIE TO PEWNIE TAM TESZ!!!!!!11111

 

Dawno się tak dobrze nie bawiłem w żadnej grze multiplayer, a unikam ich jak ognia. Klimat Wielkiej Wojny, udźwiękowienie, bronie, cudowny design map, no w sumie słabo, słaba gra IKS DE.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Grałem w EA Access kilka godzin, po czym znużony wykasowałem grę z dysku. No ale kilka dni temu postanowiłem dać grze drugą szansę i zamówiłem Battleifield 1 Rewolucja, chociaż nie spodziewam się rewolucji 

Edytowane przez Playstation
Odnośnik do komentarza

Ano, ciekawy news z rana. Jak im to wyjdzie, to będzie pierwsza gra od EA jaką kupię od czasów BF4. Pamiętam czas premiery BC2 jakby to było... no, może nie wczoraj, ale tak z miesiąc temu:

Robiło w zasadzie wszystko:  wypalająca gały grafika, niezrównana do dziś w serii wolność destrukcji otoczenia, prześwietne multi, a jako wisienka na torcie miodna kampania single, która w żadnym razie nie sprawiała wrażenia doczepionej na siłę - ciekawie zarysowane postaci, humor, dobry pacing, a wszystkiemu towarzyszył nadspodziewanie udany polski dubbing. W tamtym czasie wielu graczy czuło już znużenie odtwórczością konkurecyjnej serii Modern Warfare, a BC2 było podmuchem świeżości w zasadzie pod każdym względem. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.