Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w BC2 gram nadal i uwazam go za najlepsza strzelanke z casualowym multi. Jak dla mnie to mogliby zrobić remastera z kilkoma nowymi mapami i kampanią w Vietnamie xD Co do BC3 to mam nadzieję, że mapy nie będą za duże, a liczba graczy na serwerze będzie ograniczona do 32. Niech wróci pełna destrukcja otoczenia wraz z brakiem możliwości leżenia i mnie mają na premierę.

 

@rozi

dawaj te materiały o vietnamie :ohboy:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:
Godzinę temu, Rozi napisał:
Jak przychodzisz tutaj reklamować zdałnione multi TLOU, albo U4, to mnie nie przekonasz.

Nawet nie mam takiego zamiaru, każdy gra w to na co jego umiejętności pozwalają.

 

Mówi osoba, która gra w multi z perfidnym auto-aimem czy widzeniem przez ściany... to jakie są Twoje umiejętności?

 

@Ficuś grałeś Ty w tego BFa 1? Ja osobiście nie uważam tej części za wybitną, lepiej mi się grało w poprzednie części, ale tak czy siak jest to bardzo dobry szpil, a dla takiego fanatyka I WŚ jak Rozi to już w ogóle spełnienie mokrych snów.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
12 godzin temu, Rozi napisał:

- gra nie będzie aż tak bardzo zgodna historycznie (ale i tak czekajcie na moje rozprawki, filmy i książki do poczytania, które wam polecę);

 

>sugerowanie, że ktokolwiek coś z tego przeczytał 

Odnośnik do komentarza

nie czekam i nie spodziewam się dobrej gry ostatnie 3 gry dice były srednio (pipi)owe (battlefront 1, 2 i bf 1). Bad Company 2 to było moje ulubione multi na x360 a dodatek wietnam coś pięknego. Tutaj pewnie będziemy mieć skrzyneczki z lootem i płatne dlc co miesiąc.

 

Może się miło zaskoczę ale wątpie.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, blantman napisał:

nie czekam i nie spodziewam się dobrej gry ostatnie 3 gry dice były srednio (pipi)owe (battlefront 1, 2 i bf 1). Bad Company 2 to było moje ulubione multi na x360 a dodatek wietnam coś pięknego. Tutaj pewnie będziemy mieć skrzyneczki z lootem i płatne dlc co miesiąc.

 

Może się miło zaskoczę ale wątpie.

Ale mówisz o singlu czy multi? 

Odnośnik do komentarza

i to i to. Wkurzają mnie w multi lootboxy i to że często ktoś mający szczęście w losowaniu ma lepszy sprzęt. A singiel to nawet szkoda gadać. Bad Company 1 i 2 to gry z o wiele lepszym singlem od bf3 , bf 4 czy bf 1 :) 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Teraz, blantman napisał:

i to i to. Wkurzają mnie w multi lootboxy i to że często ktoś mający szczęście w losowaniu ma lepszy sprzęt. A singiel to nawet szkoda gadać. Bad Company 1 i 2 to gry z o wiele lepszym singlem od bf3 , bf 4 czy bf 1 :) 

Jakie masz lootboxy w BF1? Przecież tam wyciągasz tylko, skórki, podwójna premię dla drużyny i części do unikatowych noży czy pałek. 

Odnośnik do komentarza

Lul. No o to chodzi. W BF3&4 snajpienie było wymagające i nie każdy ogarniał że jest wiele czynników na które trzeba brać poprawke. Przez co, sama rozgrywka była satysfakcjonująca. W BF1 byle kadłub z IQ bezprzewodowego czajnika może osiagać nie najgorsze wyniki. Nie wspominając nawet o wersjo konsolowej. Gdzie wszystkie wersje karabinkowe, czy piechoty maja aim rotation i aim assist. I jedyne co trzeba zrobić to tylko snap i strzał. A sweet spot to już w ogóle dramat.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja akurat nie jestem z tych przecieków zadowolony, generalnie nie lubiłem żadnego z Bad Company i pewnie ta część tego nie zmieni (szczególnie jeśli będzie nacisk na gameplay podobny do wcześniejszych odsłon BC).  Zawsze dziwi mnie popularności tej pobocznej serii, ale pewnie to wynika z faktu, że jednak Bf'y (do 4-ki) ogrywałem zawsze na PC. Na konsolach seria wystrzeliła dzięki BC, więc i nostalgia ma swoje znaczenie.

No nic, najwyżej poczekam na Bf5 (albo powrót serii do WWII).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.