Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie to nie potwierdzone ale macie tu do poczytania, jeśli się okażą prawdą to mamy do czynienia z kontrolowanym przez EA wyciekiem. Z innej beczki jest taki kraj jak Trzecia Rzesza ? aż za bardzo śmierdzi mi tu poprawności polityczną 

 

https://mp1st.com/news/bf-2018-leak-mentions-factions-classes-gun-attachments-more

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość _Be_
4 minuty temu, Pupcio napisał:

Jak będzie bc3 to pewnie się złamie może dadzą jakąś arice 2018 :D

Wstawaj papcio zesrałeś się - tylko tak mogę to skomentować, sam bym chyba pogral w takiego BC 3, ale to będzie BF V kumplu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2017 o 10:28, Frantik napisał:

Robiło w zasadzie wszystko:  wypalająca gały grafika, niezrównana do dziś w serii wolność destrukcji otoczenia, prześwietne multi, a jako wisienka na torcie miodna kampania single, która w żadnym razie nie sprawiała wrażenia doczepionej na siłę - ciekawie zarysowane postaci, humor, dobry pacing


Dokładnie tak - podobnie jak w części pierwszej, gdzie ten singiel był jeszcze epszy. W każdym razie BC2 to ostatni dobry singiel w wojskowym FPSie. Te z MoHów też są sympatyczne, ale to już niestety CoDowy standard, czyli szybkie 6h korytarzyka i skryptów.
 

W dniu 12.12.2017 o 10:56, Qvstra napisał:

Ja w BC2 gram nadal i uwazam go za najlepsza strzelanke z casualowym multi. Jak dla mnie to mogliby zrobić remastera z kilkoma nowymi mapami i kampanią w Vietnamie xD


Zdecydowanie bardziej bym się cieszył na wieści o remasterze (skoro wypuścili Burnout Paradise to tu też mogą!) niż o nowej odsłonie z tym podtytułem, bo dziś to byłaby tylko profanacja znanej marki - takich gier już się dziś nie robi, nie w EA...
 

W dniu 12.12.2017 o 14:31, blantman napisał:

A singiel to nawet szkoda gadać. Bad Company 1 i 2 to gry z o wiele lepszym singlem od bf3 , bf 4 czy bf 1 :) 


No raczej, ale czy ktokolwiek śmiał to w ogóle poddać w wątpliwość? Przecież od czasów sukcesu CoD4MW wszystkie firmy robiące wojskowe shooterki kopiują CoDa i EA nie jest w tym odosobnione - Bad Company 2 to było ostatnie tchnienie dawnej szkoły robienia kampanii dla pojedynczego gracza i to se ne vrati.
 

W dniu 12.12.2017 o 16:40, Hendrix napisał:

Na konsolach seria wystrzeliła dzięki BC, więc i nostalgia ma swoje znaczenie.


Żadna nostalgia, tylko pełen pakiet doznań - świetnie zbalansowane multi i kapitalny singiel - takich kompletów już się dziś nie robi.
 

W dniu 13.12.2017 o 19:21, MaZZeo napisał:

A co do BC3 to nie jestem zadowolony, Bad Company kojarzy mi się ze zdałnionym gameplayem i wąskimi mapami. 


No to raczej będziesz zadowolony, bo co z tego, że nazwą grę Bad Company 3, skoro to dzisiejsze EA i DICE będą za to odpowiedzialne - dostaniesz swoje wielkie mapy i zdałniony gameplay z najnowszych odsłon, bo raczej nikt nie wierzy, że wraz z kultowym podtytułem wróci ta wyjątkowość i magia.
 

5 godzin temu, chris85 napisał:

Nie będzie BC3. 

Druga wojna światowa to pewniak. 


To na chooy mi tu podnosicie ciśnienie w temacie tak zatytułowanym? :)
 

54 minuty temu, chris85 napisał:

A jeśli to będzie Bad Company 3 nastawiony na singla + Battleroyal :dunno:? 


Bez szans - skoro EA zamyka studia, bo "to była gra singlowa". Widziałeś "singla" w Battlefront II?  No właśnie... :reggie:

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...