Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniałe czasy gdzie Dice robiło gry z immersja.
Ten Vietnam to był mistrzostwo,te pola,palace się lasy,i miotacz ognia :D
Myślisz sobie,że po Battlefield 1 gdzie zaprezentowali to za(pipi)iście goście robią grę o WW2 , silnik frostbite I dzisiejsza technologia i wspomniane jak się grało w medal of honor na PS2 no tego nie da się spoerdooliic... błąd
Jakieś Chińczyki, murzyny kobiety ale dla mnie to kompletnie psuje immersję.
Wychowany na kompaniach braci, mohu, szeregowcu rayanie to co oni zaprezentowali to nie dla mnie.
Możliwe ,że gdyby dali opcje historycznych skórek ,to jakiś klimat by był a tak to psuje kompletnie mi grę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Trochę pograłem w ostatni dzień trwania bety i było naprawdę spoko, gra medykiem lub supportem sprawiała mi frajdę. Kobiet z protezami lub kolorowych czołgów nie zauważyłem, aczkolwiek to pewnie zasługa końca trwania bety. Obecnie denerwuje mnie przede wszystkim długi czas reanimacji przez medyka, nie widać większej korzyści w porównaniu do podnoszenia przez inne klasy. Wsparcie faktycznie zyskało na znaczeniu z powodu ograniczonej ilości amunicji. Brak spotowania początkowo mnie zasmucił, potem stwierdziłem, że to dobry pomysł pozwalający na zaskakiwanie przeciwników. Czas oczekiwania na odrodzenie jest do poprawy.

 

Może coś z tej gry będzie, ale na premierę zagram jedynie za pomocą EA Access. 

Odnośnik do komentarza



Kobiet z protezami lub kolorowych czołgów nie zauważyłem, aczkolwiek to pewnie zasługa końca trwania bety.
 
Może coś z tej gry będzie, ale na premierę zagram jedynie za pomocą EA Access. 


Nie zauważyłeś bo tego nie było w becie, tego oraz cała customizacja postaci była wyłączona.pewnie z obawy przed atakami ze strony graczy.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Netflix nakręcić kiedyś o tym serial. The Gamers vs EA Games. True Story. 

A tak serio to powinni wyebac tę grę na przyszły rok. Jej już nic nie pomoże. Chociażby dodawali prawdziwego Thompsona do preorderów. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Nie tyle ograniczona co wyłączona, nic się nie dało zmienić i żołnierze mieli jakieś randomowe presety, dlatego też tyle azjatek i murzynek - w pełnej raczej mało ludzi będzie to wybierało.

 

32 minuty temu, chris85 napisał:

A tak serio to powinni wyebac tę grę na przyszły rok.



To jest jedyne sensowne rozwiązanie - ta gra potrzebuje po prostu więcej roboty bo wykonanie jest tragiczne. Masa bugów, zyebane animacje i ragdolle, naprawde nieprzemyślane systemy (ulepszanie broni się kłania)i słaby balans piechota - czołgi - samoloty. Do tego jeszcze to spyerdolone UI, dlaczego DICE znowu popełnia te same błędy co przy premierze BF1, które później poprawiali w patchach? Znowu trzeba będzie czekać rok aż gra będzie grywalna?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
6 godzin temu, chris85 napisał:

To straszne co EA robi ze swoimi grami. 

Medal of Honor, NFS, Mass Effect, Dead Space, Titanfall teraz BF :/

Nie wiem o co chodzi z tym. Imo ubisoft ma gorsze praktyki w gierkach, czy to mikrotranzakcje, optymalizacje czy support klienta a są mniej (pipi)ani od ea. Czy to kwestia ze gierki ea są bardziej popularne od ubi i jest dlatego więcej narzekających, czy to już  yebanie ea bo to ea.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Orzeszek napisał:

Nie wiem o co chodzi z tym. Imo ubisoft ma gorsze praktyki w gierkach, czy to mikrotranzakcje, optymalizacje czy support klienta a są mniej (pipi)ani od ea. Czy to kwestia ze gierki ea są bardziej popularne od ubi i jest dlatego więcej narzekających, czy to już  yebanie ea bo to ea.

Chodzi o zabijanie swoich marek. Czekam aż w Fifie będzie można założyć Ronaldo czapkę z daszkiem a Lewandowskiemu wąsy. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Orzeszek napisał:

Ubi tego nie robi? Hirosy settlersi might and magic prince of percia.

A co ty chcesz dwudziestego Prince of Percia? Zamknęli trylogię i nara. Reszta jest na PC więc nie wiem o co chodzi. 

Generalnie chodzi mi o to, że EA ma talent do zyebania czegoś co jest dobre. 

A Ubi? Można hejtowac, ale ostatnio wypuścili dobre AC, FC jak to FC trzyma poziom, R6 ma coraz większe społeczeństwo, Division chyba tak samo. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No właśnie o tym pisze,  nie ma narzekania na assassyny de dywyżyn for honory, gdzie gra jest właściwie jedna wielka mikrotranzakcją, a ea się yebie na każdym ruchu. podwójne standardy :) ubi jest większym rakiem ale gracze bardziej wola (pipi)ac ea. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Orzeszek napisał:

de dywyżyn

Ja nie wiem co ty chcesz od Dywyzyn, ale ja tam się nagrałem sporo godzin bez wydania złamanego grosza. Nie wiem na co jest hejt w BFie ale chyba nie o mikrotransakcje chodzi tylko o pier.dolony feeling i klimat gierki, która wyglada jak kolorowa wariacja Fortnite z broniami z II WŚ. 

 

Mnie to tam je,bie bo nie mam hurr durr spiny o giereczki dla dzieci, w tym januszowego bfa ale rozumiem też rozgoryczenie ludzi, którzy chcieli coś tam bliżej realiów niż jakieś wariacje na temat historii. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Dywyzyn było martwe po tygodniu na PC od premiery bo był Bug z ekwipunkiem i każdy latał z vectorem?

 

no ja właśnie nie rozumiem tego rozgoryczenia, jak by kiedykolwiek seria battlefield była settingiem realistyczna.

dice zrobiła taki setting podoba się to kupuje nie to nie kupuje dla niektórych to taki poważny biznes jak by dice sieroty walcem rozjeżdżały 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.