Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Orzeszek napisał:

Dywyzyn było martwe po tygodniu na PC od premiery bo był Bug z ekwipunkiem i każdy latał z vectorem?

Ale to było zanim naprawili, teraz ponoć dobry jest endgame i inne takie, nie wiem nie znam się. Przeszedłem tylko główne misje i polatałem po DZ. Zreszta kogo obchodzi PC? :yao:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Mnie obchodzi bo sobie ogram w guwnoabonamencie  za parenascie złotych a konsolowcy 259zl piękny kawalerze i wyścigi na pchlim, oj gierka nie siadła pograłem przez weekend hehe 240zl z wysyłka Ew wymiana na jakąś dobra grę ;)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, oni napisał:

Jeszcze żeby Battlefield był jakiś wyjątkowy i unikatowy, jest teraz mnóstwo bardziej realistycznych i lepiej oddających klimat WWII gier. Więc każdy nawet średnio zorientowany znajdzie coś dla siebie 

 

Czekam na te tytuły. Proszę pisać co to za cuda.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

witajcie,

mój pierwszy post na forum więc hello lads!

 

mam grube zdziwienie czytając posty ludzi, którzy nabili pewnie po 500 godzin w Bad Company 2 i tak jadą po BF5. 

Ta gra to będzie geniusz. tak jak w BC2 tak i w BF5 spotowanie to domena snajpera. (w BC2 były rzucane kulki do oznaczania, a pewnie nikt już nie pamięta, ale spotowanie przez inne klasy  większość gry nie działało i tylko zołnierz krzyczał ale znacznik się nie wyświetlał). podział na klasy świetny. wolniejszy respawn świetny. klimatu drugiej wojny światowej owszem brak, ale mechanika gry to ukłon w stronę geniuszu BC2. Można bardziej się poskradać, podziałać coś na tyłach, do tego ta ograniczona amunicja - ideał. 

Wisienka na torcie to ograniczenie amunicji dla czołgów co oznacza koniec "tank hills" i walenia bez przerwy spod respawn point. 

 

to będzie bardzo dobry tytuł. 

o BC2 wypowiadacie się jak mój tata o młodości: wszystko było pięknie, ale jak stał 8 godzin w kolejkach to już nie pamięta. bc2 to no stop błędy, bugi. kochałem tę grę ale problemy ze spotowaniem, respawnem, łączeniem ją dobiły. pytaliście dlaczego umarł vietnam. vietnam umarł dlatego, że po połączeniu mimo 50tego levelu miałeś level 0 i tylko podstawowe bronie. i tak przez całe tygodnie i ludzie olali granie bez naliczania expa. 

 

bf1 taki sobie, ale bf5 to powrót do tego co dobre. klimatu 1940go roku nie ma za grosz ale gameplay będzie mieć duże replaylibility. 

 

przeglądałem stare tematy na forum i widzę, że nożować lubiliście. jak to jest, że lubiliście biegać z kosą i przeszkadza wam taka możliwość tutaj (wbieganie na tyły wroga, czajenie, ograniczenia amunicja) 

 

 

 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, da$io napisał:

 

Czekam na te tytuły. Proszę pisać co to za cuda.

 

no jest na przykład bardziej realistyczny i lepiej oddający klimat epoki Post Scriptum 

 

jest jeszcze bardziej złożony Hell Let Loose, a na przeciwnym biegunie jest ardejdowy w stylu CoDa Battalion 1944. Wydaję mi się, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, canadafan napisał:

tak jak w BC2 tak i w BF5 spotowanie to domena snajpera. (w BC2 były rzucane kulki do oznaczania, a pewnie nikt już nie pamięta, ale spotowanie przez inne klasy  większość gry nie działało i tylko zołnierz krzyczał ale znacznik się nie wyświetlał).

 

 

 

 

Wszystko się zgadza poza jednym, jakoś spotowanie działało mi zawsze, tylko w HC nie bo logiczne nie było minimapki. Ale feelingu BC2 za cholere nie potrafiłem z bety wyłuskać. 

 
Odnośnik do komentarza
W BC2 spotowanie działało poprawnie, tylko nie można było go nadużywać.
Bo można było zaznaczyć tylko chyba trzy obiekty jak zaznaczało się kolejne to znikał pierwszy zaznaczony. W BF v będzie snajper miał flarę i nie widzę problemu. Gorzej z widocznością z samolotów.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.09.2018 o 09:16, chris85 napisał:

To straszne co EA robi ze swoimi grami. 

Medal of Honor, NFS, Mass Effect, Dead Space, Titanfall teraz BF :/


Ja tam był nie był aż tak krytyczny. Obydwa ostatnie MoHy  (a ZWŁASZCZA Warfighter) były fajne i jak dla mnie całościowo (singiel i multi) najlepsze z tych wszystkich korytarzowych, oskryptowanych FPSów (czyli trójca CoD, BF i Killzone)...
NFS Payback fajny jest, Mass Effect Andromeda również spoko, Titanfall 2 jest zayebisty, a z tej wyliczanki tylko do Dead Space mogę się przyczepić, ale nie za jakość samej gry (wszystkie części super), a za zamknięcie studia, które za nie odpowiada
 

W dniu 12.09.2018 o 15:47, Orzeszek napisał:

Nie wiem o co chodzi z tym. Imo ubisoft ma gorsze praktyki w gierkach, czy to mikrotranzakcje, optymalizacje czy support klienta a są mniej (pipi)ani od ea. Czy to kwestia ze gierki ea są bardziej popularne od ubi i jest dlatego więcej narzekających, czy to już  yebanie ea bo to ea.

W dniu 12.09.2018 o 16:04, Orzeszek napisał:

Ubi tego nie robi? Hirosy settlersi might and magic prince of percia.


Nie wiem, co Ty masz do UBI, ale każda z ich gierek to przynajmniej wysoki poziom. Mikrotransakcje są zupełnie niezauważalne, bo to tylko jakieś ciuszki i skórki, które normalnie w grze można zdobyć, optymalizacje - nie wiem, gram na konsoli, a support klienta niepotrzebny, bo raczej wszystko działa, jak powinno.
Assassin przy okazji Origins to wręcz renesans serii, FC5 jest jaki jest, ale FC od trójki wałkuje ciągle to samo, zresztą dobrze to napisał chris poniżej:

 

W dniu 12.09.2018 o 16:11, chris85 napisał:

A Ubi? Można hejtowac, ale ostatnio wypuścili dobre AC, FC jak to FC trzyma poziom, R6 ma coraz większe społeczeństwo, Division chyba tak samo. 


Prince of Persia i owszem - brakuje mi rónież, ale np nowa część Settlers wyjdzie w przyszłym roku.
Do tego kilka nowych marek, jak The Division (które jest zayebistym tytułem - co z tego, że nikt w niego nie gra?), For Honor, niedługo Skull & Bones...

W dniu 13.09.2018 o 09:23, canadafan napisał:

przeglądałem stare tematy na forum i widzę, że nożować lubiliście. jak to jest, że lubiliście biegać z kosą i przeszkadza wam taka możliwość tutaj


Uwielbiałem nozować w Bad Company 2 - zwłaszcza, jak mnie wylosowało w ekipie przeciwko kumplom z listy znajomych...
Ale wtedy to był fun, bo po pierwsze - do kolekcji wpadała blaszka, którą później można sobie było obejrzeć - lista zdobytych dogtagów z ksywką ubitego gościa, ich ilość itp...
A po drugie - dziebnięcie było błyskawiczne, bez tej zyebanej animacji, którą się uskutecznia od BF3. Trw to pół godziny, jesteś wystawiony na ostrzał itp.

A Vietnam umarł, bo pewnie ludzikom brakowało customizacji giwer. Ja właśnie to uwielbiałem - zardzewiałe M16, muszka, szczerbinka i liczył się skill, a nie kto ma lepsze attachmenty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.