Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

No miał. Ale te mapki z dlc były dużo lepsze, niż te z podstawki. Wątpię, żeby tak było w przypadku BFV. Jeśli gra się nie sprzeda, a wiele na to wskazuje,to po co się starać po premierze? Lepiej zaorac, zapomnieć i skupić się na nowej części. No chyba, że będzie jak w przypadku Rain Six Siege. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, dunpeal napisał:

Myślę, że to nie kwestia braku premium, tylko chęć zarabiania na grze przy niskich nakładach. Już BF1 na tle BF3/4 to był kastrat pod KAŻDYM względem (bronie, mapy, mapy dlc, gadżety, pojazdy), a premium miał. 

 

Śmiem się nie zgodzić, mam inne zdanie. Problem z BF1 był tylko taki że pierwsze dlc było za późno

Odnośnik do komentarza

Hardline to nieudany experyment, 5 to pełnoprawna nowa część i idę o zakład że sprzeda się dużo lepiej.
Sam nie jestem jakimś psychofanem bf, więc nie kupuje na premiere, ale z tego co gadałem z kolegami w teamie przy okazji grania w betę to zamierzają kupic blisko premiery.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mogli zrobić grę o II WŚ bez Niemców, bo po co Niemcy...?

 

Gracie wybranymi, ale spośród czegoś je wybraliście, a jak wam narzucą mniejszą ilość to nie będziecie mieli z czego wybierać tych swoich ulubionych. Większa ilość broni = większa szansa, że te parę broni przypadnie wam do gustu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, krzyhu923 napisał:

Mogli zrobić grę o II WŚ bez Niemców, bo po co Niemcy...?

 

Gracie wybranymi, ale spośród czegoś je wybraliście, a jak wam narzucą mniejszą ilość to nie będziecie mieli z czego wybierać tych swoich ulubionych. Większa ilość broni = większa szansa, że te parę broni przypadnie wam do gustu.

BF1 nie miał Francuzów na starcie także tego :p

Odnośnik do komentarza

Miałem DICE za debili, a wychodzi na to, że to geniusze jednak są. Grając w BF1 cały czas zastanawiałem się dlaczego nie paczują tego Hellriegella. Przecież broń był przekoksowana i 90% graczy (lamusów) z nią biegało. Jak widać tresura poskutkowała, skoro teraz pojawiają się teksty, że na co więcej broni skoro 1 czy 2 są dobre, a reszta jest (pipi).owych :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Miałem DICE za debili, a wychodzi na to, że to geniusze jednak są. Grając w BF1 cały czas zastanawiałem się dlaczego nie paczują tego Hellriegella. Przecież broń był przekoksowana i 90% graczy (lamusów) z nią biegało. Jak widać tresura poskutkowała, skoro teraz pojawiają się teksty, że na co więcej broni skoro 1 czy 2 są dobre, a reszta jest (pipi).owych :facepalm:
A kiedy grałeś nim w BF1 bo ja gram co tydzień i broń była modyfikowana nie raz, a obecnie nie pamiętam kiedy ostatnio od niej zginąłem.
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:
13 godzin temu, dunpeal napisał:
Miałem DICE za debili, a wychodzi na to, że to geniusze jednak są. Grając w BF1 cały czas zastanawiałem się dlaczego nie paczują tego Hellriegella. Przecież broń był przekoksowana i 90% graczy (lamusów) z nią biegało. Jak widać tresura poskutkowała, skoro teraz pojawiają się teksty, że na co więcej broni skoro 1 czy 2 są dobre, a reszta jest (pipi).owych :facepalm:

A kiedy grałeś nim w BF1 bo ja gram co tydzień i broń była modyfikowana nie raz, a obecnie nie pamiętam kiedy ostatnio od niej zginąłem.

 

Zielu ty ogólnie rzadko padasz na glebe w tej grze ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...