Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jak były składki to rozumiem te ceny,ale teraz?
To zobacz ile już kosztuje płyta, gra na PS4 kosztowała 229 zł teraz już widzę 259 zł za niektóre tytuły widać nowa generacja się zbliża i nie zdziwię się jak 259 lub nawet 269 to będzie normalna cena za grę.
A co do składki to jeszcze jest ale tylko na dwóch
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:

To zobacz ile już kosztuje płyta, gra na PS4 kosztowała 229 zł teraz już widzę 259 zł za niektóre tytuły widać nowa generacja się zbliża i nie zdziwię się jak 259 lub nawet 269 to będzie normalna cena za grę.
A co do składki to jeszcze jest ale tylko na dwóch

Nie wiem czy jest bo miałem Bf1 na składkę i nagle mnie zablokowali bo niby jakoś namierzyli że ze składki.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Litwin81 napisał:

Nie wiem czy jest bo miałem Bf1 na składkę i nagle mnie zablokowali bo niby jakoś namierzyli że ze składki.

A to dziwne...wiem po sb że premiuma tylko nie można było podzielic no  chyba że kupowałeś gdzieś z internetow tego bf

Swoją drogą Kromka wrzucił na YT filmiki pt remaster BC 2...ale bym napierdzielal w dzisiejszej grafice, jeszcze Vietnam do tego. Pomarzyć można.

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
A to dziwne...wiem po sb że premiuma tylko nie można było podzielic no  chyba że kupowałeś gdzieś z internetow tego bf
Swoją drogą Kromka wrzucił na YT filmiki pt remaster BC 2...ale bym napierdzielal w dzisiejszej grafice, jeszcze Vietnam do tego. Pomarzyć można.
Premium i wszystko można dalej dzielić na dwóch od taki offtopice
Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje, ze wyjdzie remaster BC 2. Oby Litwin sie zaopatrzył w egzemplarz, bo wtedy zacznie się ściąganie jego blaszek. Pozdro Litwin, mały wspominkowy klip  he he.               
 
To był ten mecz na którym chyba też byłem w imprezie ?. Co litwin tak się w(pipi)ilal że lagujesz ? :-)
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:
18 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:
A to dziwne...wiem po sb że premiuma tylko nie można było podzielic no  chyba że kupowałeś gdzieś z internetow tego bf
Swoją drogą Kromka wrzucił na YT filmiki pt remaster BC 2...ale bym napierdzielal w dzisiejszej grafice, jeszcze Vietnam do tego. Pomarzyć można.

Premium i wszystko można dalej dzielić na dwóch od taki offtopice

gdy kupowalem premiuma do bf4 dzialal tylko na koncie z ktorego byl kupiony (konto ustawione jako podstawowe). Prywata moglem sb odpalic na nowych mapkach ale meczu online juz nie moglem wlaczyc.  To samo mialem z dodatkami cyfrowymi dodawanymi do U4.  Tak sb mysle ze moze dlatego ze pobieralem klienta a nie  kazdy dodatek  manulanie osobno. 
Taki remasterek wydaje sie latwy do zrobienia skoro to ten sam silnik...fajnie jakby na wiosne wpadlo 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.10.2018 o 12:12, SG1-ZIELU napisał:
W dniu 12.10.2018 o 01:10, walek napisał:
Mam nadzieje, ze wyjdzie remaster BC 2. Oby Litwin sie zaopatrzył w egzemplarz, bo wtedy zacznie się ściąganie jego blaszek. Pozdro Litwin, mały wspominkowy klip emoji4.png he he.               
 

To był ten mecz na którym chyba też byłem w imprezie ?. Co litwin tak się w(pipi)ilal że lagujesz ? :-)

Tam była taka mapa z dziedzińcem i goniłem walka 3 kosy nie weszły a on się obrócił i za pierwszym mi zdjął-to nie jest normalne ;) Najbardziej lagował Merson,no kufa co chłop przeskakiwał to szok.A w Bf3 nie walczyłem o blachy(straciłem tylko 145 blach przez 1500 h grania),w BC2 za to byłem w czubie-miałem 10000 sztuk,aż mi się kasowały niektórych ;) W bf3 za to byłem w pierwszej setce lotników.

 

Name Top Time Kills Dstr Kpm
SU-25TM FROGFOOT - 65:52:30 3 928 2 605 0.99
SU-35BM FLANKER-E - 108:08:44 3 892 3 745 0.60
F/A-18E SUPER HORNET - 75:14:46 3 017 3 090 0.67
A-10 THUNDERBOLT - 46:59:38 2 640 1 796
Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...