Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak  brak skipa, kiedy dostaniemy kulkę jest ok. Ok z punktu widzenia medyka, który faktycznie chce podnosić ludzi. Setki razy w BF1 wzywałem graczy kiedy biegałem do nich ze strzykawką na marne, bo komuś nie chciało się czekać. Przynajmniej teraz wiadomo ile mamy czasu. To, że nie specjalnie chce mi się grać medykiem, ze względu na broń jaką posiada, to już inna sprawa :/

Powoli przekonuję się do strzelania w V. Wczoraj na Areodromie i Fjell miałem taką wymianę ognia, że na moment zapomnialem o tych wszystkich (pipi)owym zmianach i bawiłem się jak za najlepszych czasów. 

 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2018 o 00:38, Figuś napisał:

Jak by ten trailer puścili jako pierwszy to może mniej jadu by na nich poszło XD

 

Zdecydowanie. Tu przynajmniej nie ma babek ze sztuczną ręką ;) Jest efektownie, są wybuchy, więc to do czego Battlefield przyzwyczaił. Ja tam sobie spokojnie poczekam, kupię kiedyś Origin Access Premium i prawilnie ogram kampanię, a może i o multi zahaczę, choć za nim nie przepadam ;) 

Odnośnik do komentarza

Pierwsze słyszę żeby to miało wpływ na TTD. Jakieś źródło?

Serwery na PC maja 60Hz a na konsolach 30Hz. Wiem że są plany by na mniejsze tryby dać 120Hz ale to pieśń przyszłości. Ja tu widzę problem raczej z optymalizacją. To samo było na początku BF4 i to naprawili później. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2018 o 11:31, dunpeal napisał:

Jackfragsy i Levelcapy już liżą się po jajach z DICE i zachwalają BFV. Po półrocznej krytyce nie ma już śladu. Przelewy EA dotarły i ,, BFV is so Gorgeous!". Z tej serii goovno będzie, dopóki takie sprzedajne ku$wy będą miały wpływ na community.  

A ja myślę ze to jest efekt oceniania gier po betach i trailerach. Finalny produkt wart jest zakupu chociaż po becie miałem mieszane uczucia. 

Odnośnik do komentarza

Beta jest półproduktem? A jakie to diametralne zmiany zachodzą w pelnej wersji? Jak zachodzą jakiekolwiek  to jeszcze pół biedy, gorzej jak nic nie poprawiają. Jak poprawili troche strzelanie z broni to już jest nieaktualne? 

Gra miala mieć feeling II Wojny Światowej. Jak nie miala tak nie ma. 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

A jak ttk zabija się szybko? i jak z dostaniem obrażeń ma się wrażenie ,że nie masz szans na walkę tylko odrazu giniesz?

Tak, zdecydowanie. 

Fragi wchodzą jak maselko. W ogóle moje pierwsze stracie na Fjoll miałem taki K/D jako mało kiedy w BF1. Ok wróciłem do grania na XoX a tam pad jest zdecydowanie lepszy do FPSów, ale pomijając to trup ściele się gęsto. Respawn też jest szybszy. No (pipi)a wszystko jest szybsze xD

35 minut temu, messer88 napisał:

pewnie jakieś bonusowe skiny i inne śmieci, deluxe służy do wyciągania hajsu z typów co se chcą zagrać kilka dni wcześniej. tak samo było np z sw bf2

Tak? Ja za 14,99 gralem już tydzień temu :P

41 minut temu, ListuniO napisał:

Czym jest na ps4 wersja delux która daje możliwość zagrania już od wczoraj?  Nie chce do wtorku czekać.? 

Ja bym jednak zaczekał. Chyba że masz 15 lat i jara Cię złoty skin dla Thompsona 

Odnośnik do komentarza

Gram na PS4 amatorze, grafika nędzna, zdarza się sporo błędów graficznych i lagów w sieci, ale samo strzelanie imo genialne,  świetnie mi się strzela w tej części. Jak ktoś gra na PS4 to możecie wysłać mi  zaproszenie. Jest szansa, że z czasem będzie to bardzo dobry BF jak zaczną poprawiać powoli błędy i dostarczać dalszy content.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PRQc napisał:

Gram na PS4 amatorze

I jak frame rate? Pytam bo w BF1 na Facie skakało strasznie: 60 - 35fps.. Na obecną chwilę nie ma żadnych informacji na ten temat, więc nadal czekam z podjęciem decyzji zakupu. Dodam tylko, że w becie ta produkcja na Facie rwała bardzo mocno i przez większość czasu nie była zbyt grywalna. 

Edytowane przez Fraczek
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, PRQc napisał:

Gram na PS4 amatorze, grafika nędzna, zdarza się sporo błędów graficznych i lagów w sieci, ale samo strzelanie imo genialne,  świetnie mi się strzela w tej części. Jak ktoś gra na PS4 to możecie wysłać mi  zaproszenie. Jest szansa, że z czasem będzie to bardzo dobry BF jak zaczną poprawiać powoli błędy i dostarczać dalszy content.

Takie same marzenia z poprawianiem błędów mieliśmy przy BC2-jedno poprawili dwa kolejne zyebali.

Odnośnik do komentarza

To chyba problem każdej części. 

 

Zagrałem z 4 mecze w czwartek, jutro po południu znów siądę. Zdania nie zmieniam, gra mi się bardzo dobrze. Siedzi mi na część i czułem to już w becie. Szkoda tylko, że udało mi się zagrać tylko na 2 nowych mapach w tych 4 meczach. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

 

ale to pewnie dzięki ea access czy innym dobrodziejstwom? 

 

bo sklepowe czy tam pudło czy cyfra 'deluksy' to wiadomo na czym żerują 

EA Access. I warto było, bo teraz wiem, że nie kupię tej gry w najbliższym czasie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...