Skocz do zawartości

To, czego nigdy nie wezmę do ust.


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem też kiedyś w telewizorni jak eskimosy przygotowują sobie przysmaczek z rekina. Jego mięso, płetwy i takie tam, co żrą, zakopują najpierw na długi czas pod ziemią, żeby sobie tam spokojnie dogniło. Potem siup do brzuszka. No tego, tak samo jak tych obesranych chińskich jaj, to też bym nigdy nie zjadł.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie, w różnych miejscach na świecie ludzie dziwią się, że my kiszonki jemy i to ich też obrzydza.

 

Co do Surstroming, tutaj ciekawie, bo schab się porzygał (1:45 xd), a drugi się zajada jak szlachcic:

 

 

No a to jest klasyk już, zawsze śmieszy. Ledwo otwierają, a kolesia już na rzyganie bierze:

 

 

Ogarnijcie od 2 minuty jak młody nie wie, co się dzieje.

Edytowane przez krupek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, grzybiarz napisał:

Jak po co? Trzeba próbować.

Zgadzam się, ale reakcja mojego organizmu w stylu "chce mi się rzygać" na jakieś żarcie, podpowiadałaby mi żeby w przyszłości tego żarcia nie jeść :)

 

11 minut temu, grzybiarz napisał:

Mi oliwki za pierwszym razem nie smakowały, ale jednak coś tam w nich było takiego intrygującego.

:D 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Masorz napisał:

Kaszanka, ozory, jakieś móżdżki- tego nie tknę nigdy już.

Paweł gdybym cię nie znał trochę to bym powiedział, że to się kłóci z twoim pseudonimem artystycznym.

I nie kaszanka tylko krupniok. Krupnioki, żymloki, wątróbka z cebulką, flaczki... ba, nawet móżdżek z jajecznicą wpieprzało się. W przypadku wyrobów ważna jest jedna kwestia - z twojej hodowli czy kupne. Swojskie wiesz na czym hodowane. 

A prawda jest taka, że większość zjadłaby potrawy o których istnieniu nawet by nie wiedziała. Kwestia podania. Dobrze przyrządzone i podane potrawy zszokować mogą dopiero jak kelner powie z czego zrobione.

Osobiście nie podchodzi mi ryż ale to też kwestia podania no i zdrowy to jeść trzeba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, milan napisał:

gotowy hamburger z paczki  z marketu

 

kur.wa sporo tego kupowałem jeszcze nie tak dawno, tak to jest jak się jest leniwym. Nawet nie chcę zaglądać z czego to było robione, wystarczy mi że już tego nie jem.

 

Prócz tego miętowa czekolada i 95% rzeczy wcześniej wymienionych w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Surstroming mi rodzina ze Skandynawii wozi. Jak się wie jak otwierać, jak przygotować i z czym zjeść to wcale nie jest takie złe. Otwierać pod wodą, dać odcieknąć, z ciemnym chlebem i cebulą wchodzi do wódki. 

 

Spróbujcie jakiejś zachodniej nacji otworzyć słoik dobrze ukiszonych ogórków, taka sama będzie reakcja. 

 

A ogólnie to dużo rzeczy się "nie lubi" bo nie zostały odpowiednio przygotowane. Jak komuś flaki śmierdzą to były źle wyczyszczone i za krótko gotowane, żylaste mięso to zły kawałek też za krótko przygotowany, twarda wątróbka źle zamarynowana itp. itd. 

 

Polecam próbować nowych rzeczy (albo takich co średnio lubiliśmy)

 w dobrych restauracjach, jest więcej szans, że zostanie to dobrze zrobione i posmakuje. A jeśli nie to wiadomo, że odrzuca nas produkt a nie zły sposób przyrządzenia. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Farmer napisał:

A prawda jest taka, że większość zjadłaby potrawy o których istnieniu nawet by nie wiedziała. Kwestia podania. Dobrze przyrządzone i podane potrawy zszokować mogą dopiero jak kelner powie z czego zrobione.

Ma ktoś ochotę na nuggetsy? 
Takie tam mięso oddzielane mechanicznie:
chicken-nugget-paste.jpg

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Rudiok, no generalnie masz rację i się pod tym podpisuje, niemniej to nie jest też tak, że zjesz absolutnie wszystko, byle było dobrze podane, a to co ci nie wchodzi, to tylko dlatego, że ktoś tego nie umiał przyrządzić. Jak wspomniałem wcześniej, obojętnie jakby to nie było zrobione, podane, choćby przez najlepszego szefa kuchni, to nie ruszę takich byczych jaj i koniec no. Nie każde gówno można owinąć w sreberko.

 

No w sumie napisałes to na końcu, nie doczytałem ;PP pozdro szejset

Edytowane przez Okie from Muskogee
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...