Skocz do zawartości

Forumkowy serial roku 2017


MBeniek

TOP SERIALI 2017  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które najlepsze? (max 3 tytuły)


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 14.01.2018 o 23:01

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, _Be_ napisał:

Zaskoczyło mnie to, że Mindhunter dostał 1 miejsce, ale świetna sprawa bo był naprawdę momentami wybitny 


Też mnie zaskoczyło, spodziewałem się bardziej "medialnych" seriali na pierwszym (i drugim) miejscu.  Do mojej topki się załapał na 3. miejscu ( Handmaid's Tale i The Crown przed nim, ten drugi za utrzymanie jakości sezonu pierwszego).

A na co najbardziej czekam w przyszłym roku? Na ten czas na przedzie jest adaptacja rewelacyjnego cyklu Patrick Melrose, chyba najważniejsza pozycja w przyszłym roku na rynku angielskim, no i pisze David Nicholls, więc adaptacja będzie ok.

Scena z hotelu, z drugiego tomu książki... aż nie mogę się doczekać jak to zrealizują.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Netflix dominuje bo jako platforma jest wiodącą w Polsce

No niestety jeszcze nie:

https://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/najpopularniejsze-serwisy-vod-w-polsce-pazdziernik-2017/934ebsx

Chyba, że chodzi ci tylko o zagraniczne platformy vod. A i tak wszystkie je na głowę bije półlegalne cda.pl. Ale widać, że z roku na rok jest coraz lepiej i netflix pnie się w górę. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Masorz napisał:

Ja obejrzałem 17 z 22, ktoś przebija?

Obejrzałeś tj skończyłeś każdy sezon z wymienionego w ankiecie serialu? Bo generalnie też mam 17 (nie oglądałem Legiona, The Crown, American Gods, Handmaiden's Tale, Taboo) ale takiego GoT skończyłem na 3 sezonie bo słabizna itp 

Odnośnik do komentarza

No ale w gierkach też robimy goty, a większość to nawet nie ma innej konsoli niż playstation  nie mówiąc o ograniu większości gier.

 

Ja z powyższej ankiety oglądałem lub jestem w trakcie (Mindhounters, Opowieści Podręcznej) 10 pozycji.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Wcale mnie nie dziwi wynik Sherlocka xd

Też wszystkich seriali nie obejrzałem, no bo jak znaleźć na to czas (i tak mam sporo zaległości) ale jak ktoś nawet 1/4 listy widział to chyba jakoś ten rok ogarnia. Z resztą, to takie czepianie się o kant doopy, bo wiadomo że jakiś serial może komuś gatunkowo wcale nie podpasować. Mnie może kompletnie nie interesować coś takiego jak BoJack ale jak dla kogoś to jest serial roku to przecież nikt się nie będzie kłócił. 

 

2018 zapowiada się równie grubo bo znowu widze sporo ciekawych pozycji na horyzoncie.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Masorz napisał:

Pilot tylko widziałem. Przepraszam Pani selene, nadrobię jak tylko znajdę czas.

Z pozostałych seriali to tylko Vikingowie mnie nie interesują, a resztę pewnie w niedalekiej przyszłości też obejrzę.

Oj, Paweł zabieraj się za to i to już. Na zachętę napisze byś wyobraził sobie Charlie'ego Sheen i Angusa T. Jones gdy grali w Dwóch i Pół gdy ten drugi miał 10 lat. Wyobraź sobie, że serialowy Jake to dziewczynka. A teraz wyobraź sobie, że po 20 latach stary Sheen spontanicznie rucha się z dziewczyńskim Angusem wciągając w to kolegę Charlie'ego który waletuje u niego na kanapie od kilku lat. Wyobraź sobie, że Charlie to koń. Wyobraź sobie też Roba Lowe z Parks&Rec w postaci psa. Wyobraź to sobie. Pokręcone? Ten serial jest duuuuuużo bardzie wykręcony. Odcinki po 20 min więc sezony razem z Plejem łykniecie w dwa wieczory albo i w jeden.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...