Skocz do zawartości

Mario Tennis Aces


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, adus1991 napisał:

Pierwsza gra sportowa od wielu lat jaką kupię. 

Ważne żeby miała jak najwięcej do odblokowania. Ostatnio męczy mnie w grach to że postaci/stroje/dodatki trzeba dokupić albo mamy je odblokowane od początku.

 

Tu powinieneś być zadowolony, bo nawet w demie ma być tak, że cztery postacie na start, a kolejne do odblokowania 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

tryby gry:

Adventure Mode

Free Match (Singles / Doubles)

– The rules can be freely set. Has up to 4-player versus.
– Settings like CPU difficulty, court, and K.O. option can also be changed.

Local versus

– If you bring Switch with the game, you can have versus on a local connection with up to four players.
– You can choose between 1-vs-1 singles and 2-vs-2 doubles.

Online versus

– You can connect to the internet to fight rivals and friends alike.
– You can play for free until September 2018; after that, you will need to subscribe to the paid Nintendo Switch Online service.

Tournament (singles only)

– A mode where all players join a tournament and aim for the top.
– Toad will provide live commentary which will hype up the battles.

Tournament (online)

– Online tournaments, where you fight for ranks with worldwide players, will be held monthly.
– You can take on the tournament multiple times, and the rankings will be set based on the points earned.

Tournament (offline)

– Aim for conquering the top of all three tournaments available.
– Initially you’re only able to access one tournament, but you’ll be able to challenge more difficult tournaments by becoming the champion.

Swing Mode (Singles / Doubles)

– You can freely swing the Joy-Con to play with actually feeling the shots.
– Recommended when you just want to have fun with everyone.

One Point Advice: Try playing by changing the rules

– In Free Match and Swing Mode, you can enjoy tennis battles with more rules other than standard.
– You can choose a big tennis ball which will move more slowly and is also easier to be hit by the racket.
– You can also go with simple rules in Free Match, where matches don’t use energy and will fully rely on your tennis skills.

Finally, with a Switch, you can play Mario Tennis Aces:

– on the big screen (TV)
– by sharing Joy-Con (tabletop)
– thoroughly alone (handheld)

Odnośnik do komentarza

Jak tam demko? To moje pierwsze tenis Mario i z początku było irytująco, ale potem już po wyczuciu boiska przychodzi satysfakcja z rozegrań oraz całych meczy. Przy ostatnim podejściu udało się wygrać mistrzostwa, a każdy mecz był swego rodzaju wyzwaniem. Budowanie energii do specjalnych strzałów (niczym w bijatykach) dodaje gierce dodatkowej warstwy strategicznej. Ogólnie będę polował na pełniaka, chociaż nie wiem czy w obecnej cenie.

 

Mam wrażenie, że jakikolwiek mecz, czy to pierwszy z tabelki, czy finałowy, to po prostu zwyczajny pojedynek z randomem, który niekoniecznie jest na tym samym etapie co my, a gierka tylko ubiera to w odpowiednie szaty turniejowe. Oczywiście mogę się mylić, ale na pewno do kolejnego etapu mistrzostw można przystąpić kiedy się chce, więc w tym aspekcie pula przeciwników jest totalnie losowa.

 

Ogólnie przyjemna rozgrywka, a jeszcze kariera solo zapowiada się zachęcająco.

Odnośnik do komentarza

Półtorej godzinki gry za mną i hmmm... w sumie jest bardzo ok, tylko jakoś nie czuje tej gry. Po godzinie turniejowej zabawy czułem lekkie znudzenie. Zdecydowanie, dużo większą frajdę grając online daje Mario Kart lub Splatoon. Responsywność postaci wydaje mi się trochę ociężała. Demo mnie nie przekonało, czekam na recenzje jak się ma tryb fabularny i może coś pomyślę o zakupe.

Odnośnik do komentarza

Mnie demo bardzo pozytywnie zaskoczyło, oglądając trailery miałem wrażenie, że te specjalne uderzenia zepsują grę w multi, ale nic bardziej mylnego. Gra się w to świetnie i gdy trafi się dobry przeciwnik wygląda to rewelacyjnie. Nie wezmę day one, bo miałem dużo wydatków, ale niedługo po premierze na pewno. 

Odnośnik do komentarza

U mnie wyszukuje ale większość na czerwonym pingu i są lagi (może to być też wina tego, że Switch leży kilka metrów od routera a jak wiadomo z zasięgiem jest lipa). Gierka zapowiada się spoko ale zobaczymy jak z jej żywotnością, na day 1 raczej nie biorę.

Odnośnik do komentarza

U mnie ostatnio pomija pierwszy mecz i od razu ląduję w kolejnym, także niby ułatwienie, ale i tak chyba coraz gorzej mi idzie. Ratio 14/14. Też odczuwam czasami pewną ociężałość postaci i irytuje to przy niektórych przegranych piłkach, ale w ogólnym rozrachunku gameplay wygląda na dopracowany.

Trochę słabo trybuny - kilka postaci, powtarzających się nie byłoby problemem (w końcu Goomba wygląda zawsze tak samo), ale często robią to samo w jednym czasie. 

W każdym razie grafika daje radę.

U mnie też nie day one, bo po prostu wyszaleję się na tym demku. W dodatku dobrze byłoby mieć pro pada, bo na joy-conach można się nabawić odcisków.

Odnośnik do komentarza

No do 3 rundy doszedłem max. Na pierwszej zwykle trafia sie jakis słabiak, na drugiej jest wyzwanie, a przy trzeciej to bym równie dobrze mógł nic nie robić, bo i tak wpyerdol xd

 

Demko mi styknie, widać, że w singlu nie ma powrotu do ery GameBoy'owej, więc raczej odpuszczam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.