Skocz do zawartości

Mario Tennis Aces


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj również pograłem kanapowo na dwa pady. Zabawa była świetna, pełno śmiechu podobnie jak w mk8 choć jak na razie, karty bardziej się podobają mojej narzeczonej... Pewnie dla tego, że dobrze nie ogarnia jeszcze

Dla mnie tenis z mario bardzo udany, online idealnie działa i gra się wyśmienicie.

Wracając do jednego utworu podczas gry, w większości jest jeden ale na korty specjalne jak łódź, piramidy itp. posiadają własną muzyczkę.

 

A Wy jak tam, gracie ostro w teniska?c3ce88457a5fd59f0766306fc147d6b6.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Do casuali, naszych kobiet wiadomo ze mk8d lepszy bo prog wejscia tam minimalny 

 

Dzis rano 8 meczy online i jestem zakochany, cudownie w to sie gra, niektore wymiany to mistrzostwo swiata z tymi wszystkimi specjalami, kuvva i wow to od wczoraj najczesniej wypowiadane slowa przeze mnie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dotarł mój egzemplarz - kilka wniosków na szybko:

 

- wydaje mi się, że grafika jest lepsza niż w przedpremierowym turnieju 

 

- Adventure Mode jest liniowy, ale ma też rzeczy opcjonalne do zrobienia

 

- pierwszy boss w Adventure Mode nie był trudny, ale pomysł na walkę z nim bardzo ciekawy 

 

- drugi świat w Adventure Mode zaskoczył mnie pomysłami jeszcze bardziej niż walka z bossem w pierwszym (jestem w trakcie tego świata)

 

- online jak już zauważyli inni forumowicze uległ znacznej poprawie 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam dużo słabszy bilans..ok 30 % wygranych, może to dobry pomysł, żeby skipować Rosalinę. Za to w single'u pokonałem już dwóch bossów i jestem na 3-2. Jest trudno, ale jest też satysfakcja, bo gra się świetnie. 

 

Jak dotąd w tym roku grało mi się lepiej tylko w Tropical Freeze 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Online gram duszkiem, sporo osób łapie się na podkręcone serwy i zagrania. Nie zmienia to faktu, że finału nie wygrałem, a lepsi gracze bez problemu radzą sobie z podkręconymi piłkami.

 

Wczoraj pograliśmy z Ficusiem 3 mecze, każdy tymi samymi postaciami (Chain Chomp, Toad, Wario). Fantastycznie się grało, długie wymiany, sporo emocji. Szkoda tylko, że okazjonalnie pojawiały się lagi. Fantastyczna gra w multi, gdyby nie dodatek do królików, to nie odrywałbym się od niej w ogóle. Nie rozumiem tych niskich ocen za singla. MK nie ma singla i dostaje dziewiątki i dziesiątki. Tutaj gra nastawiona na multi ma nawet jakąś historię, gameplay jest fantastyczny. Spokojnie gra na 8.5.

Odnośnik do komentarza

nowy patch juz do sciagniecia:

 

  • Changes to Online Tournaments
    • The “Rating” feature will be added to the game on July 1, 2018. Ratings scores will start at 2,000 and go up after scoring points and go down when losing points in matches. It is a score that shows how strong the player is. (The in-game ranking board will continue to be based on Total Points.)
    • In cases where there is a disconnection during a match, ratings will go up or down based on the score in that match at that time.
    • When there is great discrepancy between players in ability, a player’s rating may not go up even if they win.
  • Changes to missions in Adventure mode
    • Forest Practice Court: We have adjusted how often the opponent uses Zone Shots.
    • Forest Edge: We have adjusted how quickly the opponent responds to shots.
    • Reflection Room: We have adjusted how much Energy is refilled.
    • Royal Chamber: We have adjusted how much Energy is refilled.
  • Other changes
    • Online Tournament: We have addressed an issue of settings not aligning with Options settings when starting a match.
    • Online Tournament: We have addressed an issue of the game freezing when pressing certain buttons after there is a communication error.
    • There will be further adjustments to game balance in matches and character performance.
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Ficuś napisał:

There will be further adjustments to game balance in matches and character performance.

 

najwazniejsze info no i tez ten szybki patch to dowod zwlaszcza dla tych, ktorzy nie wierzyli w to, ze tenis bedzie wspierany i patchowany podobnie jak poprzednie multiki od N

 

juz dzisiaj bedzie grane :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.