Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie gaci


Boomcio

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęscie moda się zmieniła i wreszcie królują normalne spodnie, ale ostatnio widziałem w metrze typa, który nosił nachy jakby nasrał w nie bo na dole tona materiału się skotłowała. Gdybym wiedział to bym spytał gdzie takie się kupuje, sorry majochej_pl

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2018 o 20:11, MAJOCHEY_PL napisał:

Potrzebuję męskich dżinsów. W czym problem?

 

Szerokie, proste nogawki. Najlepiej tzw. biodrówki - niski stan. Miałem takie mustangi, ale już takich nie robią.

 

Zna ktoś sklep internetowy z takim asortymentem? 

 

Powiem tak - praktycznie wszystkie swoje ciuchy kupuję przez neta (mam swoje ulubione marki i wiem jaki rozmiar kupić żeby pasowały) ale portki to jednak trzeba na dupę wciągnąć i przymierzyć żeby dobrze kupić...

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety, jakościowo du.py nie urywają. Na jeansy Stone Island mnie nie stać, Wranglery ani Lee mi jakoś niespecjalnie leżą, ostatnio myślałem nad jeansami Cheap Monday, ale ostatecznie wziąłem  olejne 511. Gdyby tylko Levis robił porządniejsze jeansy, ale tak to jest, kiedyś porządne, murzyńskie ręce zbierały bawełnę, to i jakość była dobra, potem murzyni się wyemancypowali i jeans zbierany jest przez Indian pewnie, bądź innych podludzi, a ci jak wiadomo jeszcze mniej robotni, niż czarni.

 

Ale przyznam szczerze, że Levisy obecnie opłaca się brać tylko na promocjach, gdy stoją poniżej dwóch stówek.
 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Od levisa znacznie lepiej pod względem jakości wypadają wranglery, jedna para mi się trzyma bez przetarć w kroku od 4 lat prawie jak levi po ok roku już mniej lub bardziej się niszczą. Jakby W robili dokładnie coś jak 501 to bym się przerzucił ale jednak klasyka najlepiej leży.  

Odnośnik do komentarza

Ty no idź do sklepu w galerii handlowej, znajdź swój rozmiar, przymierz i kup. Do Big Stara, Wranglera, Levi'sa, czasami fajne są w sieciówkach typu H&M. Simple as that. A jak coś nie będzie banglać, to zanosisz do krawcowej i już bangla.

 

Swoją drogą szerokie nogawki to jest dramat. Sam kupuję ze zwężanymi, a gabaryty mam duże. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...