Skocz do zawartości

Nintendo Labo


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez to sie sprzeda jak poyebane, chinczyki juz zacieraja raczki, na alli bedzie trilion podrobek, rozne kolory, motywy na kartonach, przerozne nalepki, wlepki itp, tym bardziej ze niny samo ma darmowo udostepniac szablony do zrob to sam

 

ciekaw jestem tylko cen tych minigierek i jak czesto niny bedzie wrzucac schematy i minigry pod nowe budowle

Odnośnik do komentarza

Zejdzie ponad 2mln na bank, jak nie więcej, bo to gra z czymś kreatywnym, a rodzice próbują odciągnąć dzieci od konsoli na różne sposoby. Złóż pierwsze pianino w 2h, a wszystko pewnie w 6-8h, jak chcesz zagrać, nie wiem o co ten cały hejt, jedynie do ceny można mieć awersję, powinno być 49e.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
10 minut temu, Soban napisał:

Beka. Pewnie będzie to zrobione ze starych kartonów po niesprzedanych Wii U.

XDDDDDDDDDD

siedzą te chińczyki z japonii na pustym magazynie i takie dialogi:

-wszystko sprzedane?

-tak panie prezesie dzisiaj ostatni kontener spakowany i wysłany

-to nie ma czym handlować już

-no nie ma

<patrzą na kartony do pakowania zbiorczego 5paku konsol>

<zapalona żarówka>

Odnośnik do komentarza

ale kiedy wy ogarniecie, że z tych 70-80 dolcow macie dołączoną grę (gry) w standardowej USA cenie 60 dolcow, a samych kartonów nie musicie kupować tylko będziecie mogli je sobie zrobić sami z udostępnionych w internecie schematów? Kto będzie chciał kupić sobie karton z gumkami, linkami, naklejkami i wszystkimi innymi potrzebnymi elementami od nintendo za 10-20 dolcow to sobie kupi, reszta sobie sama zrobi w domu z tego co ma pod ręką. ew wydrukuje bo nei wątpie, że modele 3d do druku będą. albo wytną sobie z jakiejś dykty czy innej sklejki :yao: 

Odnośnik do komentarza

Zayebisty pomysł IMO. Nie wiem jak wy, ale ja za dzieciaka narzyłem o budowaniu takich rzeczy, takie Lego Technics z silniczkiem rozwalało mi mózg. Jak byłem z rodzicami na wakacjach w górach to zbierałem drewno i próbowałem ciosać i zbijać z niego różne pomysły (oczywiście nic z tego sensownego nie wychodziło).

Jakbym był dzieciakiem i zobaczył ten trailer to bym oszalał. Takie proste składanie, a do tego moge wsadzić to w Switcha? Hoooooly shit.

No ale teraz jestem już duży i mnie to nie jara. Ale doceniam pomysł jak poyeban.

Odnośnik do komentarza

No ja bym matce raczej suszył o to głowę na święta. Pierdółka, w ładnym pudełku, z dobrą reklamą, za pół roku w szafie. Day 1 dla gnoja.

 

Tylko ja bym to widział w jakichś Smykach czy innych Toys R Us obok kolorowanek, kartonowych domków do składania i kolorowania, oraz maskotek do kolorowania.

 

Nie przemawia do mnie ewentualna cena, ale na pewno nie sam fakt, że te bajery są z kartonu. Karcianki i planszówki też są kartonowe. Tutaj jeszcze ZACHĘCA się dzieci żeby po tym bazgrały, no panie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...