Skocz do zawartości

PSX Extreme 246


Oceń okładkę PSX Extreme 246  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 246



Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze taką drobną uwagę dodam, bo od kilku miesięcy porzucono pomysł z logo PE na całą szerokość okładki zamiast tego wrzucając jakieś (obowiązkowo wrzucone w okrąg) chwytliwe hasła. Nie podoba mi się to, mam poczucie, że mniejsze logo zaniża świadomość marki PE, kosztem niewiele wartych sloganów aktualnych tylko przez chwilę. Kilka miesięcy temu chwaliłem logo na całą szerokość, ale najwyraźniej to nieistotne. Nie czepiam się agresywnie, chciałem jedynie uświadomić, że niektórzy czytelnicy to zauważyli.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zal do redaktorow ze co ktores slowo po angielsku, polskie czasopismo a takie rzeczy sie dzieja. Cena magazynu jest taka niska, ze nie dziwota, ze Roger ledwo ma na wyplaty dla zgredow. Przez 16 lat cena magazynu wzrosla o 2 zl, podczas gdy pensje srednio 4 razy poszly w gore. Nie bojcie sie podniesc ceny magazynowi poswieconemu PlayStation. Nie wyobrazam sobie czytac o grach w internecie ktory napawa mnie obrzydzeniem, gazety to stabilnosc i normalnosc. Po za tym jestescie swietni. Na pochybel pfujaszom Pcciarzom. Najpiekniejsza grafika od zawsze na PlayStation.

Edytowane przez Mędrzec
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
Cytat

Cykloza - choroba centralnego układu nerwowego wywołana zakażeniem wirusem cyklozy.

Cykloza przenosi się pomiędzy ludźmi poprzez bodźce trafiające do wszystkich zmysłów czlowieka w wyniku kontaktu z rowerem. Stwierdzono, że u poszczególnych ludzi wirus cyklozy oddziałuje najintensywniej na pojedyncze zmysły. Przykładowo znane są przypadki zarażenia poprzez zmysł słuchu (np. dźwięk zmienianych przerzutek, skrzypienie łańcucha), węchu (zapach świeżego smaru, starego powietrza spuszczanego z dętki rowerowej), dotyku (świeży lakier na ramie roweru, smar obficie wcierany w skórę), czy wreszcie wzroku (widok roweru w ogóle, czy tylko jego pewnej, szczególnie pożądanej części, jak np. nowych pedałów). Największa ilość zachorowań występuje podczas sezonowych epidemii (tzw. mód) związanych z masowym wykorzystaniem roweru, powodując nieraz ostre objawy uniemożliwiające wykorzystanie pasa drogowego przez innych uczestników ruchu (por. masa krytyczna). Epidemie cyklozy powodują znaczne koszty społeczne (wydatkowanie sporych kwot z budżetów samorządów lokalnych na budowę wydzielonych dróg rowerowych) i niekiedy mają zasięg krajowy czy wręcz światowy, dlatego cykloza wymaga globalnej koordynacji epidemiologicznej.
Czytaj dalej.
W większości przypadków zachorowanie na cyklozę powoduje przynajmniej okresowy zanik zainteresowania innymi formami spędzania czasu, w części przypadków mogą występować powikłania i zdarzają się też przypadki zajeżdżenia roweru, szczególnie o osób młodych, osób starszych i obciążonych innymi, dodatkowymi poważnymi chorobami centralnego układu nerwowego z grupy hobby.

 

Jakieś śmieszki heheszki rowerzystów :lapka: 

 

http://mslonik.pl/rowery/filozofia/140-cykloza

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2018 o 22:22, Perez napisał:

Jest tajne kryterium - do Współpracowników trafia się po pojawieniu się w GL 23 razy!

 

Trzymam za słowo Perez. :ogor: Dużo mi nie brakuje :problem:

 

Wracając do numeru - nowy rok i nowy papier? W poprzednim numerze był zdecydowanie grubszy, teraz jest odczuwalnie cieńszy co dla mnie jest dużym plusem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...