Skocz do zawartości

The Cloverfield Paradox


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orzeszek

XD

no nie wiem co tak słabo, efekty specjalne do pochwalenia, obsada tez fajna, ale scenariusz XD głupota i sztampa, ekipa kosmonautów to większa grupa debili i nieogarów niż ekipa z prometeusza i obcego convenant, no to "ten rodzaj" filmu.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, gekon napisał:

a nie no, seriale spoko, ale filmy to im nie wychodzą

 

 

oj tam co 5 film daje radę.  Najpierw zabili mojego ojca, mudbound, nasze noce czy pusty i głupi gest  - to przykłady pierwsze z brzegu filmów dobrych które niedawno obejrzałem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

oj tam co 5 film daje radę.  Najpierw zabili mojego ojca, mudbound, nasze noce czy pusty i głupi gest  - to przykłady pierwsze z brzegu filmów dobrych które niedawno obejrzałem.

No Mudbound to tez nie jest ich film jesli chcemy być dokładni .

 

 

Odnośnik do komentarza

Akurat ten film nie Netflix robił, tylko podobno wykupił w zasadzie gotową produkcję. Nie mniej faktycznie, o ile seriale często mają wyborne, tak filmy z reguły słabe (chociaż Bright nie był zły, przy czym w kinie gdybym obejrzał, to pewnie bym żałował kasy). Co do Cloverfield, to niestety zawód straszny. Wizualnie bardzo ładnie zrobiony, natomiast wszystko inne leży :/ 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/5/2018 o 18:01, gekon napisał:

a nie no, seriale spoko, ale filmy to im nie wychodzą

 

 

 

Ostatnie adaptacje Kinga (Gerald's Game, 1922) były całkiem dobre. Mudbound to też dobre kino, chociaż troche przegadane. Jeszcze jakiś pseudo scifi film wydali jakiś czas temu, ale nie pamiętam tytułu.

 

Co jakiś czas coś przyzwoitego wydadzą.

Odnośnik do komentarza

Film to typowy straight-to-vhs niestety. Koło Cloverfield i późniejszego spin-offu to nie stało. Brakowało tam tylko Karolaka, wtedy byłby już uber-cringe.

 

Jedyny plus to, że można to obejrzeć od razu na premierę na N, taka przyszłość kina mi się podoba. Ale niestety póki będą puszczać crapy to słabo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...