Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest temat o skończonych grach to i powinien być o tych, które dopiero co zaczeliśmy, dzieląc się przy okazji naszymi oczekiwaniami na temat danego tytułu.

 

:yakubu:

 

Ja właśnie ( no może kilka dni temu ) zacząłem Dishonored Death of the Outsider. Jak w poprzednich częściach zapewne uświadczę dobrze znany gameplay, który pewnie mi urozmaicą nowe wersje mocy Odmieńca. Dla fana serii niczego więcej nie potrzeba. Liczę bardziej na ciekawy wątek główny, który zaciekawi i walnie jakiegoś plot twista, który był w takiej jedynce, gdzie przy drugiej części zawiódł na całej linii, lecąc nudnym schematem. Zabicie samego Odmieńca nie może być nudnym zadaniem.

 

 

@MAJOCHEY_PL możesz założyć.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jak skończę Nioha (którego mam od premiery ale jakoś zamuliłem z graniem) to zabiorę się za Persone 5 w między czasie planuje przegryzać to Pyre (już zaczęte) oraz Rime, które też już odpaliłem. A jeszcze dla relaksu czekają na mnie dwa ubiraczki Watch_Dogs 2 oraz AC Origins od bety The Division nie grałem w żadnego ubi raka (oprócz Horizon ZD) więc licze na dobrę odmóżdżenie całe te. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Skończyłem Arkham Knight (bardzo dobra gierka), zacząłem Firewatcha i zastanawiam się czy angażować się w ponowne przejście Wiedźmiana, muszę to przemyśleć

 

a i zacząłem kampanie w Battlefielda 1, ale to takie guwno że jednej misji nie mogę skończyć xD 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Kruci, a ja zacząłem Personę 4 Golden na Vituni... ale ponad miesiąc temu, więc mam nadzieję, że nadal się liczy?

Również w styczniu zacząłem Dark Souls 3 i pogrywam sobie trochę weekendami.

Poza tym tydzień temu wystartowałem z Shadows of the Damned na PS3 (pykam godzinkę, dwie dziennie, choć nie codziennie).

 

Staram się trzymać zasady - tylko jedna gra jednocześnie na daną platformę. WiiU czeka na Zeldę TP. 3DS to póki co chyba na nic nie czeka (może DQXI?).

 

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin 3 edycja w boskim metal-boxie, ohh i ahh. Do dnia dzisiejszego nawet nie widziałem tej gry na oczy bo wkurzało mnie to marne 30 klateczek, o których wiedziałem. XOX pozwala na odpalenie tego bałaganu w 50-60 fpsach, tak więc skusiłem się na zakup i... ojaaaa, zapowiada się wykwintne danie. To tak na gorąco, po niespełna 5h katowania.

Odnośnik do komentarza

Wykopałem w końcu z głębiutkiego steamowego, kupie-bo-za-6zł backlogu, Hitman: Blood Money.

No i już w drugiej misji się wku.rwiłem, bo elegancko się prześlizgnąłem przez ochronę po kilkunastu minutach główkowania, zasejwowałem, wyszedłem po zakupy, wróciłem, odpalam grę a tam żadnego sejwa nie ma.

Zapisy gry liczą się tylko podczas danej sesji gry w której zapis zrobiliśmy :reggie: 

Ehhh

Odnośnik do komentarza

b3uanl.jpg

 


Udzielił mi się trochę hype. W ramach redukcji backloga jednak zamiast wyłożyć pieniążki na nową wersję, postanowiłem w końcu zaliczyć tą na PS3. Leży na dysku już jakiś czas i ciągle nie było dostatecznej motywacji, by gierkę ograć, no to lepszego momentu nie będzie.

 

Kiedyś grałem w demo na PS2, ale wstyd przyznać, pełniak na czarnulkę nigdy w moje ręce nie trafił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The Legend of Zelda: Breathe of the Wild:  gra się bardzo przyjemnie jak na razie, ale zdarzają się denerwujące momenty w mechanice typowe np. dla Asasynów- postać wspina się tam gdzie się nie chcemy,  walki trochę kaleczenie wyglądają, uniki itp. 

Najlepsza Zelda ever? Na pewno nie...

GOTY 2017? Przy tym braku konkurencji - prawdopodobnie tak. (nie grałem tylko w Mario i Nier:A)

Najlepsza gra na relax i granie dla czystego funu z eksploracji świata? Na pewno.

Odnośnik do komentarza

Okami HD - w końcu nadszedł czas. :fsg: Muszę jeszcze trochu ogarnąć walkę pędzlem, bo średnio na razie wychodzi mi "dobijanie" przeciwników, ale już wyczuwam tu wielką przygodę. (od)głosy postaci jeszcze na razie nie doprowadzają mnie do szału, ale wierzę, że z czasem ten bełkot może niestety działać na nerwy. I jeszcze, jak to w japońskich gierkach, trzeba usilnie "popychać" dialogi do przodu wciskając przycisk. :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.