Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj skończyłem pierwszą Bayo na switchu i od razu sięgnąłem po dwójkę ukończywszy póki co prolog.

 

SŁODKI JEZU CO TAM SIĘ WYPRAWIA :O  Początek dwójki już bije na łeb końcówkę jedynki pod względem epickości xdd grafika ostra, pełna kolorów (A nie szaro-bura jak jedynka), walka płynna jak nigdy wcześniej, Bayo z krótkimi włosami :wub: 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 28.02.2018 o 08:59, Wiolku napisał:

I to w zasadzie koniec plusów tej gry, które można wymienić. 

OBJECTION

 

W dniu 28.02.2018 o 13:02, Nemesis napisał:

Bez przesady, gierka sztosik jak dla mnie. Tylko jest bardziej amerykańska i tyle.

hói, że zrobiona przez brytyjczyków ale amerykańska xd

11 godzin temu, MaZZeo napisał:

*R e s p o n s y w n e 

to akurat jest follow up do k l a s y k a w wykonaniu ficusia, który zawsze pisze responzywne

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Celeste warta każdej z tych 80 złotówek.

 

Po przejściu i tak wymagającego świata odblokowuje się B-Side, czyli nowe plansze w tej samej krainie trudne tak, że pot po du,pie leci. W B-Side wykorzystuje się mechanikę gry do granic możliwości, momentami robi się takie rzeczy, jak w jakichś speedrunach. Szok. Przysięgam, że pod koniec PIERWSZEGO B-Side kur,wiłem mocniej niż pod koniec Super Meat Boya. Boję się kolejnych B-Side, chyba zostawię je sobie po zakończeniu głównej kampanii.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
14 minut temu, XM. napisał:

Ninja Gaiden jest banalne nawet na MN w momencie jak się ogarnie UT/ET poprzez wykorzystywanie esencji.

Nawet nie wiem o czym ty mówisz. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, _Be_ napisał:

Zawsze śmieszy :usmiech:

 

NG wyciera mną jak szmatą bo jestem noskillem, poje.bana gierka

 

ja od solsow sie odbilem bo za trudne xD ale calkiem prawodopobne ze to wina defensywnego gameplayu i wyczekiwania na swoja kolej, nie mam cieprliwosci taki typ rozgrywki szybko mnie nudzi. NGB czy inne slaszerki nie sprawiaja wiekszego problemu, tak samo nie mam problemow z powtarzaniem danych czynnosci jesli jest to oprawione dynamicznym gameplayem tak jak Hotline Miami, Rogue Legacy, Ruiner, Cuphead itp 

 

a Ori to goty gierezka tak samo jak soundtrack :banderas:

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Tak jak DMC, Onimushe i Bayo przechodziłem na miętko, tak NG rozjeżdża mnie jak walec z pamiętnego freestylu eldoki.

 

Alma v2 ubita za pierwszym, ale potem zdechłem na trashu bez save'a :frog:Na kolejne 3 podejścia założyła stap-ona i na dziś mam dość.

Liczę mocno na NG2 we wstecznej, bo dawno temu doszedłem do przedostatniej misji i (pipi) corrupted save. Nie miałem cierpliwości jechać od nowa.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj Mass Effect: Andromeda.

Po dwóch godzinach szału brak, postacie bezpłciowe, reżyseria do bani, uruchamiające się na oczach skrypty (tego nie było nawet w pierwszej części), pif-paf bez polotu, początek fabuły też taki sobie. Liczę, że się rozkręci. Jak sobie przypominam od jedynki za pierwszym razem też się odbiłem, ale dałem grze szansę.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Andreal napisał:

Potrafisz pocieszyć.

 

Nic to, dla widoczków pogram w odmóżdżacza ;)

Faka jak zwykle w typowy dla siebie sposób przesadza,

 

Andromeda jest w porządku, grze dostało się na premierę za bugi i słabą optymalizacje, ale teraz po wielu łatkach gra w to  naprawdę przyjemnie. Fabularnie jest średnio, questy poboczne z wyjątkiem misji lojalnościowych są słabe, czyli poziom ME3 i ME3 utrzymany.Ale dla samego klimatu kosmicznej przygody, eksploracji planet i naprawdę dobrze zrealizowanej walki (która początkowo wydaje się chaotyczna) warto w ten tytuł zagrać. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.