Jump to content

Magik

Assetto Corsa Competizione

Recommended Posts

Nie ma sima, który na padzie jest łatwy i przyjemny. Ma być hardcoreowo i tyle. 

Bardzo dobrze, że powstają na konsole takie gry, bo inaczej byśmy mieli kolejnego klona GT czy Forzy. 

• Upvote 1

Pierwsze AC to dla mnie wzór pod względem sterowania na padzie :-P

W AC sporo kombinowałem z ustawieniami pada zanim stwierdziłem, że nadaje się do używania. W PC2 nigdy nie byłem zadowolony z ustawień. Mniej wymagające serie jak GTS, Forza7, czy oba Dirty pięknie obsługują pada. 

14 godzin temu, Magik napisał:

Pierwsze AC to dla mnie wzór pod względem sterowania na padzie :-P

Ty jesteś kosmita i Twoje zdanie się nie liczy. 

Lokówkę do włosów byś podłączył i na niej też mega czasy wykręcisz xD

W store xboxa już gra do zamówienia w pre-orderze za 169 zł. Dobry bonus jest za pre-ordera, 4 tory i dodatkowe samochody. Trochę mnie niepokoi ostatnie zachowanie sony w ich sklepie, pre-ordery tylko wielkich tytułów. Nie można było wyrwać Snowrunnera przed premiera i ominęła mnie tym samym bonusowa ciężarówka. W przypadku ACC będzie bardziej bolało bo pack  pre-orderowy ma być później wyceniony na około 60+ zł.

troche nie elegancko biorąc pod uwagę że stan techniczny AC na konsolach w dniu premiery był przeciętny, wolałbym wpierw obejrzeć pierwsze recki i digital foundry zanim kupie :/ 

AC na ps4 do dzisiaj jest skopana w naszym rodzimym języku. Zawsze wychodząc z wyzwań wywala blue screen, ale wystarczy zmienić język konsoli na ang. i wszystko działa. Taki stan ma już chyba z 2 lata :)

• Upvote 3

Posted (edited)
4 godziny temu, GoltaR napisał:

AC na ps4 do dzisiaj jest skopana w naszym rodzimym języku. Zawsze wychodząc z wyzwań wywala blue screen, ale wystarczy zmienić język konsoli na ang. i wszystko działa. Taki stan ma już chyba z 2 lata :)

No proszę, a ja się zastanawiałem skąd ten blue screen ciągle. Dzięki za tip. ;)

Z tym pre-orderem to faktycznie niezbyt fajnie. Gdyby jeszcze same samochody dodatkowe były, ale od początku tory dawać za dopłatą?

I tak pewnie nie wytrzymam i to kupię :/

Edited by _White_

Posted (edited)

Wygląda na to, że na PS4 nie będzie pre-orderu, ale każdy kto kupi na psstore grę do 7 lipca dostanie intercontinental GT dlc gratis. Oficjalne info od wydawcy gry.

ps. dostaniemy też statyczny motyw do menu konsoli

Edited by GoltaR

Patrze na Preordery i wszedzie pisze ze jezyk gry angielski .

Co z polskimi napisami ?

W dniu 3.06.2020 o 22:13, _White_ napisał:

Po co Wam polskie napisy w grze wyścigowej? :)

Ponieważ mieszkam w Polsce i zwyczajnie w świecie chce się cieszyć ojczystym językiem w grze.

• Upvote 1

Posted (edited)

Szału nie będzie, gra będzie na konsolach w 30 fpsach. Są pierwsze filmiki z wersji konsolowych.

Edited by GoltaR

Producenci twierdzą, że ustępstwa są tylko po stronie graficznej w porównaniu do pc. Fizyka i dźwięk ma być identyczny na wszystkich platformach. Ograniczenie dotknęło tez ilości samochodów z 50 na pc zmniejszyli konsolowcom do 20.

Na tych dwóch filmikach od GTPlanet wygląda dużo gorzej od pierwszego AC :P

Z kolei deszczowe SPA wygląda super. Jakby te filmiki pochodziły z dwóch różnych gier...

Wygląda fajnie, ale 30 klatek całkowicie przekreśla ten tytuł. Chyba najwieksze rozczarowanie generacji :(

Driveclub w 30 smigal az milo a to duzo bardziej dynamiczna gra. Kto gral w acc ten wiedzial odrazu ze powyzej 30 konsole nie udźwigną.

Liczyłem na cud :) ale wiadomo, że 7 letnia konsola będzie miała problem z grą która wyszła rok temu i morduje mocne pc-ty.

Tylko DC, to gra arcade. Tam do 30 klatek idzie się przyzwyczaić. 

Natomiast SIMa nie jestem sobie w stanie wyobrazić w 30 klatkach. Swego czasu na X360 grałem bodaj w jakąś część GTRa i było to dla mnie absolutnie niegrywalne.

Chyba coraz poważniej trzeba pomyśleć o poskładaniu kompa, bo na konsolach zawsze te gry są jakoś wykastrowane, no i jeszcze te ciągle problemy z kierownicami. 

• Upvote 1