Skocz do zawartości

Gra/seria którą lubiłeś i czekasz na jej reaktywację


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

W czasach zalewu FPS, filmowych doświadczeń czy multiplayerowych "doświadczeń", chciałbym platformówek 3d. Przecież przy obecnych mocach sprzętów, można byłoby robić otwarte platformówki 3d w jakości prawie Pixara.

 

Niby ma być ten Spyro ale mam nadzieję, że odje bią go tak jak Crasha, a nie podbiją rozdziałkę. Tak to nie chcę. Nintendo mogłoby odświeżyć DK 3d oraz SM64 na silniku Odyssey (ale bym w to znowu grał, tym razem na Switchu). Gexem też bym nie pogardził ale tu mechanika też musiałby być mocno zmieniona.

 

Co do kontynuacji to nowy Crash, Spyro, Rayman w 3d itp. itd.

 

Tak wiem marzenia.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Duke Nukem ale nie z widokiem FPP, a TPP. Nawet mógłby być i otwarty świat.


I coraz częściej myślę o tym, że przy premierze nowego God of War, dostaniemy też remastera " Ascension". Nawet bym chciał to ograć, bo na PS3 nie skończyłem. Podobno ta część się słabo sprzedała, więc w nowym Kratosie będzie coś innego (sandbox), tyle że kiedy grałem we Wstąpienie, tamta generacja już padała. Wydali tytuł na koniec, a potem zdziwieni, że mała sprzedaż, jak ludzie już siedzieli na mocniejszych maszynach.

Odnośnik do komentarza

może nie kontynuacja ale chetnie zobaczyłbym jakąś dużą grę od Hironobu Sakaguchiego.... ostatnia duża gra to Last Story i fajnie by było dostać od niego coś wiecej niż gry na komórki. To samo tyczy się Tetsuy Mizuguchiego, którego ostatnia gra to Child of Eden ;/ 

aha... zapomniałem o Ridge Racerze. Niby będzie coś na Switcha, ale nie chcę kupować tej konsoli :/ 

Odnośnik do komentarza

1. Seria Chrono od Square. Ale nie wiem czy dziś nie zostałoby sprofanowane nowoczesnymi standardami, więc trochę bym się bał. Zobaczymy co wyjdzie z tego remake'u FF VII.

 

2. Seria Legacy of Kain. Gra zakończyła się gdy wątki splotły się i była nadzieja na jakieś epickie zwieńczenie sagi. Nie wiem czemu CD uparło się na tą Larę. Zwłaszcza że Amy Hennig odeszła z ND, a aktorzy podkładający głosy pod Raziela i Kaina najmłodsi już nie są. Głos Eldera zresztą już wykorkował. Bez tych głosów saga traci bardzo dużo.

 

3. Seria Syphon Filter. Dość filmowe gry to były, przyjemne, z ciekawymi zwrotami akcji i wielowymiarowymi postaciami. Czemu nikt tego do dziś nie widzi?

 

4.  Seria Tomba! No, fajnie sielski klimat, przyjemne zagadki, nawet trochę wymagająca jeśli chodzi o bycie platformówką. Wolałbym wersję 2d niż 3d.

 

5. Seria Blood. Szkoda Caleba, taki antybohater z jajami i wisielczym poczuciem humoru. Gra naprawdę miała krwawy klimat, te jęki podpalanych kapłanów, no poezja normalnie.

 

6. Seria Neverhood. Nie wiem czy by komuś się chciało znowu tyle plasteliny zużyć, ale Klayman był jedyny w swoim rodzaju.

 

7. Seria Time Splitters. Do dziś jedne z najlepszych fps-ów w historii.

 

8. Seria Bloody Roar. Bo nie ma to jak zamienić się w królika i pocisnąć jakieś customowe combo spośród 3000 dziwacznych wariacji ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...