Skocz do zawartości

Gra/seria którą lubiłeś i czekasz na jej reaktywację


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś w Vigilante Arcade na 360? To jest remake, remaster czy jakieś dziwne połączenie jedynki z dwójką?

Niby robili to ci sami ludzie, ale recenzje nie zachecaja choć nie wiem czy to kwestia jakości czy po prostu tego, ze pewne gatunki zaczely umierać i ludzie stracili zainteresowanie.

 

Co do tematu to :

Syphon Filter, bo w zasadzie nikt już nie robi takich gier i mysle, ze można ta luke wypelnic.

Dino Crysis- temat dinazaurow jest pomijany w grach, a jak widać po ostatnim Jurassic Park(sukces kasowy, przeciętny film) i Horizon(które w pewien sposob liznelo temat) można do tego z powodzeniem wrocic i jeszcze na tym zarobić. To nie musi być gra dla 5 osób.

Max Payne 4- ale przy obecnym Rockstar Games to czyste S-F

Alan Wake 2 -łudzę się, ze pod projektem P7 nie ukrywa się sieciowy stolec, tylko kontynuacja pisarza(może być nawet multiplatforma, czuje ze na ps3 jedynka  by osiagnela sukces

Pełnoprawny Soldier of Fortune(nie gierka z gazetki jak Payback)- raczej nierealne w dzisiejszej grafice

Powrót do Red Faction- z destrukcja otoczenia, która roz.(pipi)i wszechświat, ale to chyba za dużo roboty i za mało  pieniędzy do zarobienia żeby ktoś się za to wziął.

Silent Hill- Remake 1/2 albo jeszcze lepiej nową odsłonę. W ostateczności cos, co jest duchowym nastepca(pod innym tytułem i bez odniesien).

Rimejki MGS-ów na Fox Engine.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Godzinę temu, Rozi napisał:

 

Ale to było fajne.

I jeszcze Heart of Darkness zagrałbym, ten chory klimat był super.

 

Powiem Tobie, że mam HoD na PSX i na kineskopowym TV 15 cali nie zestarzało się to tak bardzo. No ale masz rację wykręcony klimat i extra gierka.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shagohad napisał:

Red Faction było na X360 i PS3. O ile "Red faction: Guearilla" przeszedłem z bananem na ustach, tak "Armageddon" już mi kompletnie nie podeszło.

 

"Soldier of Fortune" na Dreamcasta to było :banderas:

Ja uważam tylko pierwsze Red Faction, to dopiero była gra. Dwójka w ogóle mnie nie ruszyła, przeszedłem i chwile potem zapomniałem o co tam w ogóle chodziło.

 

A pamiętacie takiego FPS-a jak Kingpin? Słynne, galeretowate postacie, no i ten klimat.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kunio Kun Nekketsu Soccer League w dopasionej rozdzielczości i 2D, multum drużyn, super strzałów, rozwijanie teamów, trenowanie zawodnikow, mistrzostwa okraszone fabułą, kanapowy co-op. Blagam powiedzcie, że cos takiego istnieje, bo niemożliwe, zeby najlepsza piłka na swiecie byla ostatnio na pegasusie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Brothers in Arms 

 

historia Matta Bakera i 101 dywizji powietrzno-desantowej nie została jeszcze dokończona. Wciąż czekam na kontynuacje, chcę zobaczyć kontrofensywę Niemiec w Lesie Ardeńskim i oblężenie Bostogne

Edytowane przez asax
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałbym w jakieś demka:)  Dzisiaj grę trza kupić, najlepiej jeszcze w wersji early access. Wiele razy naciąłem się na crapa, no ale już zapłaciłem i mam przypięte do konta (głównie Steam).

Za czasów pleja zbierało się gazetki i często w demówki grało się dłużej niż w pełniaki


eeee.jpg

Tutaj mój pierwszy numer PSM, okładki, to były kopie wersji UK. 

Już nie mówię o zbieraniu gazetki z płytami blu-ray, ale dziś na takim PlayStation Store PS4, jest może z 15 demówek. Od 2013 roku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, grzybiarz napisał:

Zagrałbym w jakieś demka:)  Dzisiaj grę trza kupić, najlepiej jeszcze w wersji early access. Wiele razy naciąłem się na crapa, no ale już zapłaciłem i mam przypięte do konta (głównie Steam).

Za czasów pleja zbierało się gazetki i często w demówki grało się dłużej niż w pełniaki


eeee.jpg

Tutaj mój pierwszy numer PSM, okładki, to były kopie wersji UK. 

Już nie mówię o zbieraniu gazetki z płytami blu-ray, ale dziś na takim PlayStation Store PS4, jest może z 15 demówek. Od 2013 roku.

Ile razy prosiłem rodziców, żeby mi to kupowali, ale nigdzie w kioskach w okolicy nie było, to nawet nie zliczę :frog:. Uroki mieszkania na wsi.

Odnośnik do komentarza

Spoko, w Krk też trzeba było trochę poszukać. Nie mówiąc o tym, że na tamte czasy 30 zł (czy ile tam było) za "gazetę" to nie było mało. 

 

ontopic : jakaś porządna, nowa część Tenchu. Nie pogardziłbym też kolejnym The Getaway (choć wiem, że to czysta fantazja na ten moment, szczególnie patrząc na to, co stało się z niedoszłym sequelem na PS3). 

Odnośnik do komentarza

bioshock 4 (tylko rapture)

dead space 4 w klimatach 1/2 części

pgr5

burnouta

pełnoprawnego crasha, banjo i conkera

nowe battletoads w 2D

resident evil 2 remake

ssx w stylu trójeczki nie tego syfu z x360/ps3

fight nighta i def jam!

dino crysis

the thing 2 

 

 

to była dobra gierka i te rozkminy kto jest zarażony...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Tenchu, Legend od Mana w oprawie 4k, coolboarders, Vigilante 8 bądź Mgsa jedynkę z mechanika z piateczki.

Vagrant Story i oczywiście pięknie zremasterowane i nie pocięte jak w oryginale (druga płyta) Xenogears. Tak Xeno zdecydowanie to jest to co kupiłbym w ciemno z miejsca. Ważne aby muzyka została niezmieniona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.