Skocz do zawartości

PSX Extreme 247


Oceń okładkę PSX Extreme 247  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 247



Rekomendowane odpowiedzi

Nie no przypieprzanie do reklam jest już słabe. Dla magazynu jest to jedno z głównych źródeł utrzymania i niech reklamują nawet takiego pseudo MGS’a, kto ogarnia temat to po niego i tak nie sięgnie, a dla wydawnictwa i redlacji to zawsze pieniądz.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czepianie się reklam nie ma sensu kompletnie. Gorzej jak jest to reklama i jakiś dłuzszy tekst przyklejony do niej- może i  jest to zaznaczane jako materiał sponsorowany, ale nie wygląda to fajnie.

Mi bardziej przeszkadzają akcje w stylu "wypowiedzi ludzi z branzy" i mamy Kingę Kujawską  i Jakuba z Yt. No ludzie, sa to małe ramki, ale jakies to niesmaczne

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Butt napisał:

Jak pracujesz/pracowałeś w Playstation, to chyba można powiedzieć, że jesteś z branży? Czy tylko Kaz Hirai i Hidejo Piżama się mogą wypowiadać?

Nie widzisz roznicy miedzy devsami jak Chmielarza a Kinga? Łdna dziewczyna moze i sympatyczna, ale czytac wole Chmielarza. 

Na marginesie: ten Kuba (nazwiska nie pamietam, Anonim) bardzo odstrasza ludzi. Jasne, jego jest tyle co kot napłakał, ale spotkałem sie w sieci z sytuacja, ze jak ktos chce po pismie pojechac to wykorzystuje jego obecnosc.

 

Mi nie przeszkadza (ramka) ale szkodzi pismu z tego co widze.

 

Pytanie bo jestem tu nowy: kiedy znika status "musi byc zatwierdzone przez moda?"

Nie ma pospiechu, prosze jednak o akceptacje mego posta w dziale sportowym o Pro Evo Soccer, potrzebuje porady

Edytowane przez Twarożek
Odnośnik do komentarza

@Roger szanuję za felieton "PC Masterace a PSX Extreme."  To "Masterace" to nie wiem czy celowo czy nie :). Nie będę się odnosił do Twoich przekonań, bo tak jak piszesz sam, masz do nich pełne prawo i tyle. Cieszę się jednak, że podszedłeś też do tematu od drugiej strony. Z mojej strony powiem tak: to co napisałeś o PUBG i Zooltarze - w tą stronę idźcie, w takiej postaci ogarnianie tematu gier z PC coraz bardziej w ten właśnie sposób by mnie jak najbardziej satysfakcjonowało. Nie napiszę samego "tematu PC", bo zaraz znowu ktoś wyjedzie z testami gamingowych myszek, o co w ogóle mi (i chyba innym też) nie chodzi. Tak, chciałbym szerszego spojrzenia na rynek dobrych gier (smartfony included, o takich gacha i uzależnieniach można spokojnie bardzo ciekawy artykuł napisać, a to tylko przykład). Tak jak ten użytkownik co pisał z podziękowaniami, tak samo ja uważam, że to bardzo dobrze, że nie żyliście w przypadku PUBG w bańce. Oby tak dalej. Z mojej strony tyle, propsy i jestem ciekaw jak będziecie dalej rozwijać temat.


BTW Ciekawe, czy dyskusja, jaka się wokół tego tematu rozpętała w temacie któregoś z poprzednich numerów była jednym z bodźców do napisania tego artu ;). Ktoś może jednak czyta te tematy i cośtam trafia do zgredów, za co też duży plus.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2018 o 16:11, PiotrekP napisał:

PSX dotarł.

To teraz masz Quaza w obecnym numerze. Z jego występu dowiedziałem sie tylko  jak mu ciężko się żyje na koszt patronejtów :D

Gdzie to narzekanie widać? Bo nie wyczułem nic takiego z tekstu, coś ściemniasz i masz negatywne nastawienie, majster.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...