Skocz do zawartości

PRO8L3M - Ground Zero


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj o 20 wystartowal preorder, oczywiscie serwery padly i nikt nie mogl zamowic, wiec wszystko rozeszlo sie przez noc. Mi sie udalo zamowic chyba na ostatnia chwile dzisiaj o 5 rano przed robota, pozniej wszedlem sprawdzic okolo 9 i juz byl soldout. Panowie tym razem szukali inspiracji w techno i trance z lat 90tych - napisac, ze sie nie moge doczekac to jak nie na pisac nic, nie moge znalezc czegos odpowiedniego.

 

85605656256146226957.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Cytat

Ground Zero Mixtape to surowy materiał, który powstał na bazie inspiracji breakcore, techno i trance z przełomu lat 90 i 2000. Na płycie 22 numery i 5 skitów. Nakład preorderu to 8000 płyt, wszystko poszło w kilkanaście godzin, dziękujemy Wam za zaufanie.

Po 5 dniach nieopłacone zamówienia zostaną anulowane i nieduża ilość płyt pojawi się z powrotem na sklepie, damy cynk. Wszyscy, którzy nie załapali się na wersję preorder, będą mogli także nabyć CD w dniu premiery.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2018 o 18:55, Soban napisał:

Bilecik na koncert w WWA kupiony. Zobaczymy o co te całe jaranko.

(pipi) przegapilem, a z wielka checia poszedlbym na nich, bo odkąd

W dniu 2.03.2018 o 13:00, Lucek napisał:

ja się już przyzwyczaiłem do tych dresiarsko sebkowych głosów, które kiedyś mi bardzo przeszkadzały i wreszcię mogę słuchać czegoś więcej niż molly

to słucha się ich bardzo dobrze.

 

a nowy kawalek rozje,bal mnie na male kawaleczki 

Odnośnik do komentarza

Co do koncertow to widzialem ich tylko raz na Hip Hop Kempie w 2015 roku o ile dobrze pamietam i byl gnoj totalny - Stowe zagrali chyba z 3 razy i publika szalala caly czas na maksymalnych obrotach, wiem ze pojawiali sie na Kempie pozniej, czy tez moze na innych festiwalach, ale na ostatnich edycjach w Czechach to dostali chyba juz glowna scene, co z pewnoscia robilo robote, ale to nie to samo co koncert w hangarze, gdzie gorycz wiszaca w powietrzu i scisk wcale mi nie przeszkadzaly, a w recz przecwinie - byl to brudny, udergroundowy klimat, tak charakterystyczny dla duetu i w takich warunkach sluchalo sie ich naprawde elegancko. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Przeczekałem ten hajp na nich, posłuchałem sobie ostatnio wszystkiego i kurwa to jest dobry szajs. Art Brut z tymi samplami z polskiej muzyki, no nie powiem, rozdupcyło mnie na atomy. Taki polski rap mogę słuchać. Flary masakra, jeszcze ten genialny klip.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...