Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, MaZZeo napisał:

Tak, będzie wydarzenie pt „wypie.rdoli się na ryj bo właśnie kupiłem”

 

No i poleciało wszystko, dzięki Mazzeo... !  bańka pękła, statek tonie, nawet skrzypkowie z tytanika przestali grać

 

 

 


1491237429_ja8yx5_fb_plus.jpg
 

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ping napisał:

No ja kupiłem jakiś czas temu trochę LTC, ale sprzedałem bodaj przedwczoraj praktycznie bez straty. Gapiłem się co kwadrans w wykresy jak głupi. Nie nadaję się na KRYPTOWALUTOWEGO milionera :lapka:

 

Daj spokój, to jest najgorsze xD. Na szczęście wyleczyłem się już z tego i sprawdzam tylko co parę dni ile znowu spadło. Wkład dawno wyjęty i część zysków zrealizowana, więc można bez większego denerwowania się już.

Odnośnik do komentarza

Abucoin został wpisany na czarną liste KNF 6 lutego podobnie jak Bitbay. Z tym, że dla abu depozyty fiat ogarniał Millenium, a bitbay zupełnie inny (mniejszy niekomercyjny).

Bitbay powoli i tak chyba szykuje sobie furtke na zagraniczny bank do fiatów. Abu za jakiś czas pewnie ogarnie jakiś bank bo na samej parze btc długo nie pociągną bioarąc pod uwage wielkość giełdy.

Odnośnik do komentarza

Czy tak to teraz wygląda i ceny GPU faktycznie spadną?

 

Cytat

Nie kupujcie kart. Ostatnie koparki padają. Ludzie panicznie sprzedają swój sprzęt. Załóżmy że taki ktoś ma GTX 1060 6GB. Kopią c walutę ETH przy obecnych kursach ma tak jak wyliczenia poniżej. Załóżmy ze ma 10 kart
Jedna karta daje 24 Mega Hashe /s x 10 = 240
Jedna karta skręcona w dół ciągnie 100W x 10 = 1000W
Cena 1 kiloWatoGodziny = 0.50 zł

Profit na dzień: $ 9.56
odjąć prąd $6.39

Rocznie kopalnia zarobi $ 2 332 czyli 7 929 zł. Tak więc zarobi tylko na 6 kart w ciągu roku ( licząc że kupi w cenie z tej okazji). Ludzie są wkurzeni, na forach bardzo złe nastroje, ludzie sprzedają 1080ti w pakietach w śmiesznych pieniądzach (często jeszcze mają 30 mc gwarancji). Ludzie kopiąc naGPU wychodzą na zero więc będą chcieli się pozbyć kart zanim nowa generacja GTX 20X0 wejdzie do sklepów. Niedługo możecie spodziewać się zalewu rynku kartami "rzadko używanymi, sprawdzone czy działa" Na razie HODL z zakupem nowej karty.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...