Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu to (pipi) spadło? Ja pie,rdolę ;/

28 minut temu, bartiz napisał:

A o tym że polskie giełdy dostały od KAS nakaz wydania pełnych baz danych użytkowników słyszeli? Łącznie z historią przepływów pieniężnych , adresami BTC itp.

 

Jak dobrze, że polecany przeze mnie zawsze bitmarket jest firmą ulokowana na Kajmanach :usmiech:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą pisanie 'HODL' to jedna z najbardziej upośledzonych rzeczy, jaką widziałem w internecie.

 

"hehe napiszę sobie z literówką i capslokiem bo tak się hehe przyjęłó, hehe jesteśmy tacy fajni używamy kryptowalut i mamy swój ŻARGON"

 

Kretyni (pipi)a.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, bartiz napisał:

A o tym że polskie giełdy dostały od KAS nakaz wydania pełnych baz danych użytkowników słyszeli? Łącznie z historią przepływów pieniężnych , adresami BTC itp.

 

ja sie nie martwię, przecież póki co zysku żadnego nie mam xDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, ping napisał:

Swoją drogą pisanie 'HODL' to jedna z najbardziej upośledzonych rzeczy, jaką widziałem w internecie.

 

"hehe napiszę sobie z literówką i capslokiem bo tak się hehe przyjęłó, hehe jesteśmy tacy fajni używamy kryptowalut i mamy swój ŻARGON"

 

Kretyni (pipi)a.

 

Raven, chyba tak tego nie zostawisz?

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Dave Czezky napisał:

Raven, chyba tak tego nie zostawisz?

 

Co? Przecież Pinger dobrze mówi. Ja pierwszy s(pipi)iłem niedługo po załamaniu się górki z grudnia xD. Fajnie było jak rosło, zyski zrealizowane, teraz sobie tylko pluję w brodę, że nie sprzedałem absolutnie wszystkiego i nie zapomniałem o tym, bo jakiś czas temu znowu wsadziłem część zysków na wypadek odbicia. 

Odnośnik do komentarza

Ale popłoch wśród polskiej społeczności krypto. MF ni z chuja ni z dupy w najnowszej interpretacji podatkowej wspomnieli o należności zapłacenia podatku PCC i to nawet od transakcji krypto-krypto :yao: 

 

zaczynam powoli żałować że w to wszedłem. Nie dość że póki co wpierdol, to jeszcze na dodatek skarbówka robi wyłącznie pod górkę inwestorom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...