Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Holduje do minimum 5usd za xrp. Wróble ćwierkają ze odlot na księżyc od października. A korekta, jak korekta, wszystko dołuje to xrp tez. Ostatni tydzień pokazał ze xrp może wystrzelić bez pompy bitcoina i po ogłoszeniu dobrych newsow. 

Szwagier dostał pismo z banku ze teraz wchodzą w blockchain od października, imo to na 99,9% ripple i ich xrapid.

 

mialem erekcje jak wstałem rano a tu xrp po 0,78usd xd 

znowu dokupiłem kilo xrp, przy wkładzie 2500pln zarabiam przy kursie 0,41usd na te chwile jakieś 200pln do przodu.

oczywiscie to nie porada inwestycyjna, ale... zobaczymy czy bearableguy123 znowu będzie miał racje. 

 

Mysle ze 5usd do końca roku prawdopodobnie, 10usd będę się za(pipi)iscie cieszył ale malo prawdopodobne, 589usd kupuje dom w Toronto i robimy zlot u mnie xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

na tym polega ryzyko i sztuka podejmowania prawidłowych decyzji. zupełnie inaczej teraz myślę jak jestem na plusie i twardo stoje przy swoim, ale jak xrp spadło z 0,7usd do 0,25usd z dnia na dzień to już obesrany byłem i chciałem wypłacać jak najszybciej by jak najmniej stracić. jeśli postawiłeś na steem to sie go trzymaj, flipowanie na niekorzystnym kursie daje po kieszeni tak samo jak byś wypłacił kase z stratą.

 

xrp wyskoczył o te stoileś % w tamtym tygodniu bez żadnego powodu, bywały wcześniej większe newsy o współpracy rippla z nowymi instytucjami a kurs spadał dalej, a tu w 15min poleciało FOMO do  0,72 usd. Tego się nie przewidzi, rynek jest sterowany przez wieloryby, wszelkie analizy i przewidywania są z doopy, nie ma tutaj pewników typu KUP TERAZ A W PAŹDZIERNIKU MILION % W GÓRE. 

 

Ja akurat wierze w xrp i rippla, bo to jedna z firm która na dużą skale już implementuje swoją technologie, a że z bankami sie wafluje i ludzie robią hurr durr z tego powodu no to wyebane, bo mnie puchnięcie cyfr interesuje a nie tam zyebane ideologie buntowników. Od października ma się zacząć ponoć wdrażanie xrapidu w bankach i kurs ma wywalić sufit, ja postawiłem na jedną kartę cały swój hajs, nawet za dużo niż powinienem i tak jak wspomniałem od kwietnia chodziłem obesrany. Jeśli chodzi o kurs to aktualnie 0,54usd to dobra cena jeszcze za xrp ale rozsądnie, 0,45 usd to już można się przerzucać powoli, poniżej 0,40 brać ile fabryka i fundusze dają, poniżej 0,30 już można myśleć o sprzedaniu nerki za xrp.

Nie jestem guru finansowym, to nie jest porada inwestycyjna.

 

dużo czytałem o inwestowaniu i zarabianiu na giełdach i to moge napisać:

nie wskakuj do pędzącego pociągu

nie kupuj na początku bessy

nie holduj xd (tak, to bez sensu teraz to widzę po sobie)

nie inwestuj więcej niż możesz stracić, nie zapożyczaj się

nie słuchaj się innych (np mnie)

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Orzeszek napisał:

dużo czytałem o inwestowaniu i zarabianiu na giełdach i to moge napisać:

nie wskakuj do pędzącego pociągu

nie kupuj na początku bessy

nie holduj xd (tak, to bez sensu teraz to widzę po sobie)

nie inwestuj więcej niż możesz stracić, nie zapożyczaj się

nie słuchaj się innych (np mnie)

 

ogólnie to trochę brzmi jak w ogóle w to nie wchodź

 

ja w sumie od początku roku już wyje,bane na krypto i życie jest dużo spokojniejesze :usmiech:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
8 godzin temu, easye napisał:

Powiedz ze holdiwanie jest bez sensu ludziom co weszli w Xrp jak było parę zer przed przecinkiem xD

Mrożenie kasy jest bez sensu, piniondz powinien pracować. Wchodzisz jak jest nisko wychodzisz jak jest wysoko. 

 

4 godziny temu, raven_raven napisał:

 

ogólnie to trochę brzmi jak w ogóle w to nie wchodź

 

ja w sumie od początku roku już wyje,bane na krypto i życie jest dużo spokojniejesze :usmiech:

Nie uradze. Jak już wpakowało się kasę to się trzyma, albo wypłaca z stratą, jak ma się jaja to się wymienia. No ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

Odnośnik do komentarza

Acha czyli głupio zrobili Ci co nie sprzedali xrp na +1000%, gdy by po roku był plus 11000? Znam ludzi co wchodzili za grosze i po 3 dolce  nie sprzedali, nie mi to oceniać moze im wyjdzie może nie, ale wydaje mi się że są o wiele zdrowsi nie patrząc na kurs codziennie, a swoje już zarobione maja, nie ważne czy sprzedadzą teraz czy pewnie za rok. 

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

O Boże, tak to jest jak się używa skrótów myślowych i uogólniania.

Nie, nie zrobili głupio, bo kupili tanio.

Raczej chodzi o scenariusz: jest styczeń 2018 szczyt bańki, xrp po 3,2usd lisk po 120zl, kupie za tyle ile mogę i czekam aż zarobię 10 razy tyle. W tym czasie przez cały rok  kurs spada o 95%. Za ten sam hajs po paru miesiacach można mieć x więcej waluty, nie mrozić kasy tylko inwestować tam gdzie można aktualnie zarobić tu i teraz.

Odnośnik do komentarza

No jak piszesz o holdowanie to widzę wczesnych inwestorów, a nie idiotow którzy kupili walutę w jej rekordowej cenie :dynia:.

Zresztą powiedzmy sobie szczerze, ten cały interes (pipi)a jest już wart skoro nawet Orzeszki z forum w tym siedzą. 

Trzeba było ze wszystkim (pipi)c jak zaczęli w radiu o kryptowalutach mówić. Trzeba znaleźć coś nowego, taka prawda! 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No to jest prawda, ze już trochę za późno na bycie nowym milionerem w temacie krypto, ale będzie jeszcze jedna bańka myśle i to będzie ta ostatnia na której będzie można się wybić finansowo, a potem to już szukać nowych okazji. Mysle, ze komercyjny bum jeszcze przed nami.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2018 o 12:17, Orzeszek napisał:

Mrożenie kasy jest bez sensu, piniondz powinien pracować.

 

i lepiej wyjść na dołku?

 

W dniu 28.09.2018 o 14:30, easye napisał:

No jak piszesz o holdowanie to widzę wczesnych inwestorów, a nie idiotow którzy kupili walutę w jej rekordowej cenie

 

ale wiesz ze ci "idioci" generują hossę na rynku?

 

w ogóle rozumiecie jak działa jakikolwiek rynek finansowy, bo mam wrażenie że nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
2 minuty temu, MaZZeo napisał:

 

i lepiej wyjść na dołku?

 

 

ale wiesz ze ci "idioci" generują hossę na rynku?

 

w ogóle rozumiecie jak działa jakikolwiek rynek finansowy, bo mam wrażenie że nie.

oczywiscie ze sie nie znam.

patrz co napisałem, nie słuchaj sie nikogo :)

no zalezy od scenariusza dołka, jak odbice martwego kota to lepiej wypłacic cokolwiek niz nic.

jak sie kupiło drogo, lepiej wyjść z stratą i poczekać aż spadnie cena ponizej 95% jak to ma miejsce teraz i czekac na odbicie. lepsze niż uśrednianie.

 

no ale dlaczego mam byc tym idiotą i kupować drogo jak moge kupić tanio? xd chce na januszach zarobić.

Odnośnik do komentarza

Pewnie już o tym pisałem wiele razy ale chodzi mi o to że "analiza wsteczna zawsze skuteczna"

 

Piszesz że lepiej wyjść niż holdować, a co jak wyszedłbyś na samym dołku? Nigdy tego nie wiesz, więc takie "porady inwestycyjne" są nic nie warte. Tak samo jak nikt nie wiedział w styczniu 2018 kiedy się bańka skończy, były gadki "mądrych głów" o BTC za $50k i ETH za $5000, może będzie za tyle za pare miesięcy, za rok, za dwa, a może nigdy. 

 

Holdowanie nie jest ani mądre ani głupie, tak samo jak technika i robienie kółek nie jest ani mądre ani głupie, to wszystko to jest i tak loteria w krypto. Jedyne co można doradzić to rzeczywiście zainwestowanie takiej kwoty, której nie możesz stracić. Ja jestem w dupę chyba 80%, ale nie mam z tego powodu dyskomfortu psychicznego, to co mam to trzymam na portfelu hardwareowym i przypomnę sobie o tym dopiero jak będzie kolejna bańka, o ile w ogóle będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No tak jak piszesz to jest loteria, każdy gra jak chce, ja jestem typem w gorącej wodzie kompany i muszę szybko tu i teraz albo w ogóle.

 

Mysle ze się odnajduje w takim graniu na kursach, gram małymi kwotami, ale jak siądzie końcówka roku, to już przysiądę na poważnie z większym kapitałem.

w poniedziałek xrp może wystrzelić znowu, ripple ma duża konfe i może znów poleciec fomo, albo już początek poważnego guwna.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...