Skocz do zawartości

theHunter Call of the wild


bid0n

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ping napisał:

Wbrew pozorom to całkiem solidny tytuł, kilka godzin przegrałem. Niestety trzeba włożyć sporo czasu, żeby granie przyniosło 'jakieś' rezultaty.

To jest w tej grze najlepsze, w ciągu pierwszych godzin nie rzuca cie na niedźwiedzia :)

Poznajesz grę powoli, poznajesz zachowania, szukasz dobry miejscówek. Dobra na wyluzowanie się.

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem kilka recenzji, gameplayów, a nawet jeden poradnik z kilkoma praktycznymi podpowiedziami i jestem zainteresowany gierką.
Podoba mi się takie "symulacyjne" podejście do tematu. No i robią to ludzie z Avalanche (Just Cause, Mad Max), więc nie jest to jakiś crap od przypadkowych wyrobników.
Taki trochę Monster Hunter, tylko że nie dla anime-zboczuchów, a dla prawdziwych rednecków :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

(...)a dla prawdziwych rednecków :D

 

Prawdziwy redneck weźmie strzelbę i pójdzie w plener poczuć prawdziwy wiatr na licu.

A to tylko i aż zwykła symulacja ;)

Ale, że mało takiego stuffu na rynku też się przyglądam.

Co prawda makarov w szufledzie leży, ale...

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2018 o 13:32, MAJOCHEY_PL napisał:
 
Prawdziwy redneck weźmie strzelbę i pójdzie w plener poczuć prawdziwy wiatr na licu.
A to tylko i aż zwykła symulacja
Ale, że mało takiego stuffu na rynku też się przyglądam.
Co prawda makarov w szufledzie leży, ale...

Ze strzelbą też można polować w tej grze. Troszkę w nie przegrałem i włączam od czasu do czasu teraz jak mi się nudzi. Tak żeby poleżeć w krzakach przez godzinę i wyczekać na ten jeden moment.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, bid0n napisał:

Dodatek z Tajgą robi robotę. I te niedźwiadki :obama:

 

Najmocniejszemu sztucerowi nic się nie oprze ;)

 


Ale żeś mi smaka narobił tym jednym tylko fimilkiem. Nie ma bata - we wtorek jadę do Saturna i kupuję :)
A najlepsze jest to, że miałem kasę na Monster Hunter wydać teraz - no cóż, poważniejsze polowania bardziej do mnie przemawiają. MH kiedy indziej :)

To już drugi tytuł w tym roku(po Kingdom Come Deliverance), który muszę kupić pod wpływem impulsu. Nie widniał na żadnej mojej liście, ale nie mogę się mu oprzeć i chcę w to zagrać już teraz :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Wredny napisał:


Ale żeś mi smaka narobił tym jednym tylko fimilkiem. Nie ma bata - we wtorek jadę do Saturna i kupuję :)
A najlepsze jest to, że miałem kasę na Monster Hunter wydać teraz - no cóż, poważniejsze polowania bardziej do mnie przemawiają. MH kiedy indziej :)

To już drugi tytuł w tym roku(po Kingdom Come Deliverance), który muszę kupić pod wpływem impulsu. Nie widniał na żadnej mojej liście, ale nie mogę się mu oprzeć i chcę w to zagrać już teraz :)

Spoko, może jak kupisz to jakieś online? Wspólne polowanie na dziki :D

 

Odnośnik do komentarza

O kurna olek! Tak jak obiecałem - dziś sobie sprawiłem gierkę i olaboga, jakie to śliczne graficznie :)
Popindalanie po tak pięknych lasach w celu tropienia zwierzyny i grzebaniu w jej odchodach to poezja. Dźwięk to samo - mistrzostwo.
No i chodzi mega płynnie nawet na zwykłym PS4.
Na razie ustrzeliłem dopiero 3 jelonki, a gram chyba ze 4h - to nie jest gra dla lubiących akcję  - tyle Wam powiem :) 
W każdym razie wytropienie zwierzaka sprawia olbrzymią frajdę, a jeszcze większą - ubicie go. Gdyby jeszcze zamiast tego statycznego obrazka był bullet-cam rodem ze Sniper Elite to już w ogóle byłby orgazm, ale rozumiem - obrońcy praw zwierząt by się zapłakali (a gdzie są obrońcy praw Niemców? ja się pytam!:))
Staram się nie grać przy żonie, bo jest na punkcie zabijania zwierzaczków wyczulona (na moje granie w betę Monster Huntera nie mogła patrzeć).
No i w sumie właśnie - MH - te gry mają bardzo dużo wspólnego, choć tutaj brak craftingu, a wszystko sili się na bycie maksymalnie realnym - taka "symulacyjna" alternatywa dla arcadowego MH.
Na razie tyle wrażeń na gorąco, wciąż dopiero ogarniam temat, ale już wiem, że mi się podoba i DLC z Tajgą też kupię - za oknami śnieg się kończy, więc będzie w sam raz :)
 

Odnośnik do komentarza

Nikt nie gra? @bid0n, gdzieś zniknął? :)
Zayebista gierka, choć ciężko w niej coś ustrzelić jak cholera. Ciągłe chodzenie w kucki i wytrzeszcz oczu, by coś w gęstwinie ujrzeć, aż mi się przypomina Elmer z Looney Tunes:

3bZN1rv.gif

 

W każdym razie dla niezdecydowanych polecam fajne filmiki (4 sztuki) z poradami dla początkujących (i nie tylko) od niejakiego intrudera - gość naprawdę ciekawe i przydatne rzeczy mówi i nieźle się go słucha:
 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc do niedawna nawet nie miałem pojęcia o istnieniu tej gry. Dziś zacząłem się potykać o jakieś recki i... oooojaaa, będzie grane. Dopiero za kilka dni (wszak dziś martwa niedziela), ale jednak :) Rozumiem Wredny, że aktualnie masz ten tytuł na świeczniku - napisz może jeszcze kilka zdań gdy liczba trofeów (tych myśliwskich) zwiększy się choć minimalnie. 

 

Aha, no i wiesz, mamy tu taki temacik "wrzuć screena"... No właśnie, wrzuć :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem Amer, nie wiem... Wczoraj cały dzień grania (tzn może gdzieś łącznie z 6h), a mi udało się w końcu wykonać drugą misję, w której miałem ubić dwa jelenie w okolicach pól kukurydzy...
Dzień wcześniej ubiłem jednego (w sumie przypadkowo trochę natknąłem się na niego na asfaltowej drodze), a wczoraj przez te 6h udało mi się w końcu ubić drugiego :potter:
Dziś zmagam się z zadaniem od tego samego babsztyla - chce zdjęcie jelonka na tle jeziora... Już miałem jednego, ale pstryknąłem ze zbyt daleka, kazała mi podejść i się spłoszył...
Siedzę teraz w krzakach i liczę na fart. Początki w tej grze są ciężkie, masakrycznie nudne i jeśli nie nastawiasz się na to, to możesz się srogo zawieść :)

Odnośnik do komentarza

No wiem, że może być nudnawo i jestem rozdarty troszkę. Niemniej uwielbiam sięgać po nowe doświadczenia, a ta giereczka jest dla mnie totalnym zaskoczeniem. No i ta oprawa, mniam. Masakrycznie podoba mi się np sama animacja zwierzaków, wygląda to bardzo realistycznie. Gdy przypomnę sobie jak marnie wyglądało to chociażby w Primalu, pfff... 

 

Wspomniałeś o ciężkich początkach, sam mimo wszystko wątpię by z czasem miało się to rozkręcić - najazdu wściekłych jelonków nie będzie raczej, potyczki z finałowym bossem także. The Hunter po prostu taki jest (tak zgaduje i wnioskuję po tym co już zobaczyłem) i z miejsca trzeba się na to nastawić. 

 

Edit: świetny jest ten wideo-poradnik, gość fajnie tłumaczy co i jak i jeszcze mocniej nakręcił mnie na zakup.

Odnośnik do komentarza

Nie no jasne, ale tak patrzę na filmiki chociażby tego Intrudera, to przypakowaną postacią jest już łatwiej. Lepiej tropisz, jesteś mniej widzialny/słyszalny, do tego masz lepszy ekwipunek, giwerę, naboje, więcej wabików...
Ja teraz jeżdżę po całej mapie quadem i odblokowuję outposty, żeby później mieć łatwiej z fast-travel. Dużo zależy też od rezerwatu, jaki wybieramy na start - ja gram w Europie, więc też jest o tyle trudniej, że ciężko coś wypatrzyć, bo gęstwiny są dużo liczniejsze. W Stanach więcej jest płaskich połaci terenu, na których z daleka widać zwierzynę, ale też chyba tylko dwa jej rodzaje da się bezproblemowo ubić z początkowej broni. Więc jasne, że nie chodziło mi o nagły wysyp jelonków, niczym w RDR czy innym Far Cry, ale później faktycznie jest ciekawiej i więcej się dzieje :)

Odnośnik do komentarza

Z 243 z polimerowymi, mozna polowac na 70% zwierzat praktycznie a dosc szybko sie ja odkrywa. Oczywiscie, fajnie miec magnuma na niedzwiedzia, żubra czy łosia, ale gra oferuje sporo ciekawych wyzwan, by sie nie nudzilo nim do tego etapu dojdziemy. Anyway, sam od siebie tez gierke polecam. Po graniu w BFy PUBGY itp, fajnie jest byc tym ktory poluje ^^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Amer napisał:

Mam, gram, tropię, strzelam i fotografuję!! Pierwsze wrażenie super pozytywne bo to zupełnie inne doświadczenie, bardzo odległe od zardzewiałych CoDów i BFów. Naprawdę cacy. :)

 

I od razu pytanko: czy latarkę da się gasić?

Jasne, gałkę wciśnij. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.