Skocz do zawartości

theHunter Call of the wild


bid0n

Rekomendowane odpowiedzi

każda gra na tej generacji ma cyfrową wersje w sklepie

Wypadłem mocno z tematów growych, więc nie mam pojęcia co się dzieje, ale w to bym grał jak dziki. Jak jest fajnie gierka udźwiekowiona, to musi być też mega klimat na słuchawkach, gracie tak? 

 

Na czym polega multi, razem spacerujemy po lesie i podchodzimy zwierza, czy rywalizujemy jakoś między sobą?

Odnośnik do komentarza

U mnie soundbar i volume rozwalony na ostro. I serio, przy każdej jednej sesji z grą zachwytów nie ma końca (a natłukłem już jakieś 45h). Cała strona AV współgra tutaj idealnie i sprawiania, że momentalnie przenosiny się do świata gry. Nie raz podskakiwałem wystraszony gdy po dłuższej ciszy natura (niekoniecznie zwierzęta) postanowiła zaserwować mi coś niespodziewanego.

 

Ja ogrywałem multi na zasadzie "zapolujmy razem", ale jest naprawdę spora liczba wyzwań typu "kto pierwszy wytropi i upoluje dwa jelenie szlachetne" lub cokolwiek podobnego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Amer napisał:

Dziś naszła mnie jeszcze myśl, jak dobry dałoby się stworzyć horror (z elementami strzelania) oparty o podobne założenia (tropienie po postrzale itp). Polowanie na potwory - wilkołaki i inne takie. Gdyby gra powstała na tym samym silniku... Lekko podkręcona grafa, sztucer w łapie + kilka pestek w kieszeni, środek ciemnego lasu, krzaki trzaskające za plecami. Odpływam troszkę (tak, wiem), ale naprawdę z miłą chęcią sprawdziłbym coś takiego. Zwłaszcza w kooperacji właśnie. 


Hmm... Polecam w takim razie obadać ten temat: 

 

Odnośnik do komentarza

Ochlon. Generalnie to wczuwa jest i rzezywiscie graficzka super i niby w stosunku do poprzedniej czesci jakies questy dodali ale to uganianie sie godzinami za sladami zwierzecych bobkow po to by wiatr sploszyl ci zwierzyne albo abys( na pozatku jako amator) po godzinie tropienia oddal niecelny strzal z dalekiej odleglosci. Gra jest za(pipi)iscie czasochlonna i wymagajaca. Myslalem czy aby nie powrocic do tego swiata ale wybralem jednak far crya

Odnośnik do komentarza

Łukiem na razie tylko do wyzwania z lisem, więc niezbyt :)
Wiem, że skillowa broń, ale to już w ogóle jest test dla cierpliwości - odległość musi być dużo mniejsza, więc głównie siedzi się w krzakach koło jakiejś "strefy potrzeby" i czeka się, aż coś się napatoczy (no i oczywiście używa się wabików).
Plusy są takie, że jest to broń cicha, więc jak jest więcej zwierząt w pobliżu to się ich nie płoszy (no chyba, że trup sarenki padł tuż obok jej koleżanki).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na konsolach w końcu wylądował patch, dodający zające, oraz odpowiedni do nich kaliber, a także kuszę :)
No i widzę, że chyba pogmerali w sidequestach, bo od jakiegoś czasu wisiało u mnie zadanie od Conni #15 - ubić lisa na złoto - dziś odpalam gierkę, a tu "ubij lisa na srebro lub wyżej".
Z jednej strony spoko, ale tak trochę mi szkoda, bo parę razy byłem blisko i teraz jest lekki niedosyt, że wbiję tego questa na niższych wymaganiach...
Ciekawe co jeszcze patch pozmieniał, bo na społeczności, na której jestem, pisali coś o częstszych diamentach - czyżby zrobiło się łatwiej? Byłoby trochę szkoda, w końcu nie każda gra musi być super przystępna i nagradzająca co chwilę jakimś wypasionym sukcesem.

EDIT:
Uuu... ostro pogmerali w wymaganiach, tak teraz widzę.
Miałem głównego questa, żeby ubić jelenia na złoto - teraz jest brąz.
Podobnie w pobocznym - ubić konkretny gatunek jelenia z ambony - teraz mam z niej ubić cokolwiek...
Kurde... trochę lipa... Chyba się jakieś casuale rozbeczały na forach i twórcy im ulegli...

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

Gra w to ktoś jeszcze? Ja ostatnio gram tylko w to, ale chyba trafiłem na ścianę. Przez długi czas męczyłem się z zadaniem głównym, w którym trzeba było ubić lisa .270-tką wyposażoną w lunetę z ponad 200m. Wiadomo, że nie ma zbyt wielu otwartych przestrzeni na taki wyczyn, ale po kilku dniach się udało.
Teraz uparłem się na poboczne z ubiciem 3 dzików nad jeziorem Bonhof, a przy okazji mam też innego side-questa na tym terenie, tylko z jeleniem szlachetnym, więc miałbym dwie pieczenie na jednym ogniu (a w sumie to nawet trzy, bo główny quest nakazuje mi ubić 10 dzików po 100kg każdy, więc zawsze byłby jakiś progres). No i sęk w tym, że w tej okolicy nie natrafiłem na chociażby odgłos dzika, nie mówiąc o śladach - nieważne czy w dzień, czy w nocy - NIC, ani jednej sztuki. Chyba będzie trzeba na jakiś czas to odpuścić, przenieść się gdzie indziej, zrobić coś innego, to może dziki się pojawią nad jeziorkiem.

W każdym razie w końcu zakupiłem te dwa pakiety broni i z wiatróweczki elegancko eksterminuje się zające - super sprawa i niezła kasa, a kusza to już w ogóle poezja - co prawda trzeba podejść bliżej, ale te stealth-kille na jelonkach/łosiach/niedźwiedziach to uczta dla oczu.

Kusi też zakup mroźnej Tajgi, ale stwierdziłem, że dopóki nie zrobię przynajmniej głównych misji na poprzednich terenach, to trzeci nie ma sensu, a może w międzyczasie jakaś promocja będzie (choć te 33zł to nie jest jakoś wybitnie dużo, za taki dodatek).

@bid0n - ta podziałka na lunecie do kuszy to na jaki metraż? Ma to coś wspólnego z zerowaniem na 12, 30 i 50m? Tak sobie to wykombinowałem, że im dalej, tym wyżej należałoby unieść broń, ale mogę się mylić, więc byłbym wdzięczny za odpowiedź od bardziej doświadczonego myśliwego :)

Przy okazji na aktualnej promocji w PS Store natrafiłem na "Hunting Simulator", ale sprawdziłem recki i raczej crap (ale też ma ten bullet-cam - fajny bajer).
 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest powód? :whyyy:
A co za różnica? Jest kilka ewentualności - w sumie ze trzy max, no i zależy od zwierza. Części zgonów i tak nie zauważysz,  bo jak Ci szarpnie giwerą to będziesz tylko niebo oglądał i zastanawiał się, czy weszło w cel :) Bież, nie marudź - to nie Far Cry - tu Ci się te animacje nie przejedzą, bo zbyt często nie będziesz ich oglądał :kaz:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam grę.

w jakie dla warto zainwestować?  Jest jakieśz plecakami bodajże i jeszczejakies. :|

Btw ta gra kojarzy mi się. Niedawno ukończonym mud

runnersem. Obszary podobnie surowe i jakiś taki niespieszny, relaxacyjny sposób prowadzenia rozgrywki.

tam przebijesz się przez błota tirami załadowanym grubymi balami, tu cierpliwie siedzisz w krzakach.

Może się starzeje i szukam innego, niż kiedyś targetu.

kto tam wie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.04.2018 o 11:18, okens napisał:

Myslalem czy aby nie powrocic do tego swiata ale wybralem jednak far crya

FC5 mnie nie znudził, mudrunners podabnie, wiec chyba dam radę, c,nie?

W dniu 18.03.2018 o 21:17, bid0n napisał:

Zgadza się, latarka nie ma wpływu na naszą wykrywalność.

Trochę, jak z klikaczami w The last...

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Mam grę.

w jakie dla warto zainwestować?  Jest jakieśz plecakami bodajże i jeszczejakies. :|

Btw ta gra kojarzy mi się. Niedawno ukończonym mud

runnersem. Obszary podobnie surowe i jakiś taki niespieszny, relaxacyjny sposób prowadzenia rozgrywki.

tam przebijesz się przez błota tirami załadowanym grubymi balami, tu cierpliwie siedzisz w krzakach.

Może się starzeje i szukam innego, niż kiedyś targetu.

kto tam wie.


No właśnie przez ten tytuł też stwierdziłem, że chyba się starzeję i takie relaksujące "symulatory" to są gierki dla mnie. Przez theHunter również myślałem o MudRunner, ale także o Farming Simulator, a ostatnio widziałem zwiastun czegoś o pociągach i też mnie zainteresowało :D

 

Co do pytania - DLC to przede wszystkim zestawy broni do obydwu update'ów - po 16,50 każdy, choć muszę przyznać, że na gęsi jeszcze się nie zasadzałem, więc w sumie z czystym sumieniem polecam pierwszy zestaw - z kuszą (niesamowita broń) i wiatrówką na zające w Stanach Zjednoczonych.

Plecaki i namioty weszły chyba nornalnie do sklepu w grze i nie ma jakiegoś DLC z nimi - ja kupiłem sobie tylko namioty, bo mogą służyć jako przenośny punkt fast-travel. Plecakami się nie przejmuję, bo staram się na bieżąco edytować, co niosę w ekwipunku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Kupilem w swiatecznej promocji i na maksa sie wkrecilem. Z dorobkiem 30-letniego stażu gracza, zaczynam juz powoli zygac tymi samymi grami tylko w coraz to lepszej oprawie i zmienianym settingu. Zaczalem poszukiwac nowych doznan w grach i tak trafilem na ten symulator mysliwego. Zona widzac jak gram powiedziała "daje ci maks 2 godziny na ta gre". Tymczasem tropie zwierzyne po rezerwacie, laze godzinami czasami nie znajdujac nic, ale mi to nie przeszkadza. Gra ma to cos. Chetnie bym z kims zapolowal. Mam na razie 7 lv. Jak sa tu jakieś freaki również zarazone ta gra to śmiało wysyłać zaproszenia :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

He he - witamy w klubie :)
Jakby mi ktoś powiedział, że takie coś mi sie spodoba, to bym sie popukał w czoło, a tu proszę - też potrafiłem zatracić sie na długie godziny, często również bezowocne :)
Aktualnie theHunter u mnie w odstawce, bo weszło Red Dead Redemption II (tu też jest masa zwierzyny i całkiem nienajgorzej wykonane polowanie), ale gierkę wciąż mam zainstalowaną na konsoli, żeby sobie w razie potrzeby szybko wskoczyć - wczoraj nawet jakąś aktualizację mi pobrało, może nawet odpalę w ten weekend, zobaczyć co się pozmieniało :)

Odnośnik do komentarza

Aktualnie mam dwa glowne zadania , upolowac lisa rudego z luku i zbadac padline zubra. Dwa podejscia do lisa zrobilem, ale nawet śladów nie znalazlem (polowalem noca), zrobie dzisiaj podejscie, a jak sie nie uda to polece na tego żubra. Nie wiem czy mi się tylko wydaje ale na lisa chyba częściej można natrafić w dzień?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj ustrzelilem jelenia szlachetnego zdaje się 8 poziom tj. Mityczny. Ale miał wielkie poroże. Strzelilem z magnum 7mm. Dobiegł z 2m i padł. Dostałem za to 98% za szybką śmierć, reszta po 100% i złota odznakę. Ciekawe czy za wszystko po 100% to by wpadł diamencik. Głównie siedzę w Europie Środkowej bo postanowiłem porobić tam misję zanim przejdę do USA. Ale może jeszcze zmienię zdanie. Kolejne rezerwaty czekają w kolejce. Wspaniała gra, nie sądziłem że mnie tak wciągnie. 

PS. Ma ktoś ochotę wspólnie zapolowac? Do tej pory lazilem tylko solo. 

Ps2. Wredny wysłałem Ci zaproszenie ale go nie przyjales, więc anulowalem po paru dniach... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.