Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ale serio bolałby Was dodatkowy tryb? Akurat w The Division mogłoby się to świetnie sprawdzić, bo już Survival PvP to było coś w tym stylu.
Nie żebym płakał po tej wiadomości, ale też nie rozumiem westchnięcia ulgi - jak się nie podoba to przecież nie musielibyscie odpalać, a zawsze to byłaby dodatkowa opcja.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zamysł Battle Royale jest bardzo dobry i odpowiednio wykorzystany w odpowiedniej grze może być sztosem. W The Division widziałbym to bardzo, bo taki setting, taki gameplay i rodzaj gry zachęciłby mnie do ciągłego grania.

 

A tak to mamy cukierkowy Fortnite który z tym budowaniem w ogóle do mnie nie trafia, albo gry, które ten tryb mają i powiedzmy sobie szczerze, technicznie są dość opóźnione.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

Ale serio bolałby Was dodatkowy tryb?

I to ku$@a jeszcze jak!!! Banda kiludziesięciu gimbo zj.ebów biegająca po mapie bez ładu i składu. Chcą to niech latają sobie w Fortnite, H1Z1 czy innych tego gunwach ale od Dywizji wara ; ] Massive i reszta niech się skupią w 100% na normalnej rozgrywce i każdy na tym lepiej wyjdzie. A Survivalowi to daaaaaaaaaaaaleko do BR. Ja chce taktyke i strategię a nie jeden wielki chaos.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie rozumiesz w takim razie, na czym polega Battle Royale - Survival PvP to jest właśnie coś takiego i co? Złe to jest? Widzę, że niektórym na widok "Battle Royale" to już przed oczyma gimby i kolorowy Fortnite, a to tylko jedna z odmian. Ja bym bardzo chciał BR w The Division 2, choćby właśnie w takiej formie, jak jest dotychczas.

Odnośnik do komentarza

Max 24 graczy na mapie i w zasadzie stała nie pomniejszająca się mapa (ok z DZta wyjść w survivalu nie możesz) to jeszcze nie BR. Jak dla mnie BR zabiłoby w Dywizji to co najpiękniejsze. Wyobrażasz sobie DZta w którym biega 100 graczy i zanikają poszczególne strefy aż do ostatniej? Dla mnie to by była kompletna PVP porażka. Nie wiem może podkrecą jakoś Ostatni Bastion na tyle że będzie tam pierdyliard graczy i będzie jeden wielki burdel. Wtedy spoko oleje ten dodatek ciepłym moczem, reszta niech się cieszy.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę informacji o wersjach, cenach i innych pierdołach.

Wczoraj Ubi odpaliło preordery. TD2 będzie do kupienia w 3 wersjach (pomijając kolekcjonerki). Standard, Gold i Ultimate.

Standar Edition - 289 zł

Gold Edition - 415 zł

Ultimate Edition - 449 zł.

Ogólnie jak dla mnie ceny kompletnie z du.py bo najmocniejsza i najdroższa wersja wg mnie kompletnie nie jest warta swojej ceny. Jakieś skórki na bronie, ciuchy czy inne pierdoły. Przepustka sezonowa na Year 1 (3 dodatki) ma być dostępna za free dla każdego bez wględu na edycję. Natępnie już pożniej będzie jak w R6 i Wildlandsach czyli SP Year 2 itp itd. Trzeba będzie dokupić. Są jeszcze dwa wydania kolekcjonerskie. Pierwsze Phoenix Shield za prawie 1000 zł (jest teraz zniżka 20% więc wychodzi ok 860 zeta) i DarkZone Edition za 499 zł(ze zniżką 399 i osobiście ta wersja mi się bardziej podoba i ją zamówiłem). Ubi pazerne na hajs no ale co zrobić takie czasy :(

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/tom-clancys-the-division-2-przepustka-na-rok-1/c0xbbp9lfgxk?activetab=pivot%3aoverviewtab

ab3a27bfac55d.jpg

36efe1e676f0f.jpg

 

i edycja Lincolna z misiem xD (nie sprawdzałem ceny)

993f37279b56f.png

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mnie wystarczy zwykła, normalna wersja Division 2, która i tak będzie kosztowała w sklepach te 249 zł, skoro przez rok będziesz dostawał za darmo dodatki. A z kupnem SP2 się pomyśli jak gra się rozwinie. Dobry plan Ubi. Na resztę rzeczy typu ultimate dildonator analdildo wywalone jajca, zwykłe dojenie kasy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Faka napisał:

Na resztę rzeczy typu ultimate dildonator analdildo wywalone jajca, zwykłe dojenie kasy.

Dokładnie. Gdyby nie to że zbieram kolekcjonerki to też brałbym Standard ale DarkZone Edition musi być. Wogóle to niezła brechta. Za edycje kolekcjonerską z 30 cm figurką i innymi fajnymi pie.rdoletkami płaci się mniej niż za cyfrową ultimate :yao: Co za poyebanych czasów dożyliśmy :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to jest niezły zamot z tymi wersjami bo ja już nic nie rozumiem w temacie SP. Na ich tronie można wyczytać ""Year 1 Pass
Ubisoft will release three DLCs in Year One which will be available for free and everyone". I ku$@a o co im chodzi? Nie czaję :/

 

a poniżej

Official THE DIVISION 2 - Gamescom 2018 gameplay trailer.

https://www.youtube.com/watch?v=UMs0PWID3-I

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dobra już wiem o co biega w tym burdelu. Grafika która wrzuciłem dotyczy USA. A tamte wersje mimo (prawie)takich samych nazw różnią się ceną i oczywiście zawartością. Tak więc w Standard Edition zakupionym w USA nie będzie SP a w Europie już będzie,  natomiast w DarkZone Definitive Edition (USA) SP będzie a w Europie gdzie ta wersje nazywa się DarkZone Collectors Edition Season Pass nie będzie dostępny. Cena też się różni o jakieś 40 euro/dolarów. Ogólnie bardziej pokręcić się tego ku#a nie dało :reggie:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...