Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops IIII


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Yakubu napisał:

Co jest Mazzeo? PUBG za trudne to hejtujesz? 14h na liczniku i zero winków solo? A taki niby dobry w strzelanki jesteś xd

 

Ale co ty pier.dolisz

 

gralem głównie quady, solo może pare meczy. Nigdzie PUBG nie hejtowalem, dzbanie

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2019 o 21:26, kubson napisał:

Jak się nie mylę to 15 map + dwie z nich są w dwóch opcjach deszcz/noc czyli w sumie 17 xd aaa no i dwie nowe z DLC 

No trochę zmieniłem zdanie. Póki co moja ulubiona cześć, głównie przez udany multiplayer, dużą zawartość trybów, w tym Blackout - zupełnie inny styl niż COD do tej pory, a oderwać się nie można (w Fortnite przykładowo się nie wciągnąłem przez cyrkowe budowanie). Dobry balans pukawek, sporo klas i specjalistów - za Singlem nawet nie tęsknie, bo ostatnich w COD nawet nie kończyłem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2019 o 08:24, qraq_pk napisał:

ktoś by w czwórki dziś pograł wieczorkiem? Gra się super i chętnie spróbuję w teamie. Z randomami nie da się grać. Banda debili.

Wyślij zapke na Ryo_PL  Pykamy teraz z kumplem prawie codziennie (tak po 21) a jest nas dwóch więc fajnie jakby team się powiększył.

Odnośnik do komentarza

Wiecie może który to jest tryb ten bez respów? taki bardziej taktyczny coś a'la R6(widziałem gdzieś w streamie na YT ale nie pamiętam który to, bo tych trybów jest tam pierdyliard). Tam jest tyle opcji że jeszcze w sumie to nie do końca wszystko ogarniam.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dalej tak się nazywa jeden z lepszych trybów, Heist jest również ciekawy 

 

@easye tez bardzo podpasowal mi Black Ops 4 chociaż czasem brakuje mi tego poruszania z trójki xd zdecydowanie jak dla mnie Treyarch robi najlepsze multi do codow, w tym roku kogo kolej robienia nowej odsłony?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:

Po ostatnim (6gb) patchu w Blackoucie pojawił się nowy tryb - Zasadzka. Tylko karabiny snajperskie i nie ma przerw między zmniejszaniem się zony.

 

Doszło jeszcze zbieranie sprejów po mapie, że odblokować malowania na broniach, bardzo duże zmiany w pancerzach i zmiany w granatach klasterch i concussion

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

A co dokładnie zmienili w pancerzach?

 

Obniżyli wartość pochłanianych obrażeń przez pancerz o połowę czyli teraz jest to chyba 15%, 25% i 35% do tego najlepszy pancerz, żeby go teraz naprawić potrzebujesz 2 razy więcej plejtów niż do tych słabszych pancerzy. Dodatkowo pancerz teraz nie chroni przed wybuchami i przed atakami wręcz

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wie kto jak odpalić ten nowy tryb w Blackoucie - Operation Grand Hesit. Z tego co wiem to nie wchodzi on w skład passa więc powinien gdzieś być tylko nigdzie go nie widzę :/

 

Edit: trzeba mieć passa

Edit2: właśnie się pojawił czyli wygląda na to że pass dawał tylko wcześniejszy dostęp albo ta opcja pojawiła się z poślizgiem. Dziwne :unknown:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
8 godzin temu, Wooyek napisał:

Odkopię trochę i zapytam, czy da się jeszcze pograć w multi BO4 na xboxie? Chodzi mi o to czy są ludzie i bez problemu wyszukuje mecze?

I czy multi tutaj też jest standardowo z PC? 

Przed premiera Cold War grałem i bez problemu znajdywalo mi mecz na TDM. 

Nie ma tutaj cross play ani z PC ani z PS4. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...