Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops IIII


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BulletPOL napisał:

 

Tryb sieciowy będzie połączony z warstwą fabularną. W PUBGu masz tylko jeden tryb sieciowy (BR). W Codzie jest tona więcej contentu. Taka prawda.

Kiedy to przeczytałem myślałem, że zgniję że śmiechu. Czy ty serio uważasz, że Acti da ci więcej za mniej?

 

Ogólnie kolejna część, której nie kupię i chcę tylko zobaczyć gameplay z tego ich Blackout. Nic więcej. Ten gunwniany silnik z pojazdami i wielką mapą to musi być niezłe połączenie. Jak bulwa Frankenstein. 

To będzie ciekawe jak gimbusy będą ściągać snajperkami z drugiego końca mapy bez patrzenia w lunetę.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, BulletPOL napisał:

 

Co za dzban z Ciebie. Nie będzie standardowej kampanii ale będzie specjalnie wyreżyserowany zestaw misji, które skupiają się na losach specjalistów a które rozgrywają się między wydarzeniami z drugiej i trzeciej części.

 

Powiedz ze żartujesz xd i kto tu jest dzbanem

 

zreszta, kampania w blops 3 to taka abominacja i obraza dla inteligencji ze może dobrze ze jej nie robią 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, McDrive napisał:

Kiedy to przeczytałem myślałem, że zgniję że śmiechu. Czy ty serio uważasz, że Acti da ci więcej za mniej?

 

Ogólnie kolejna część, której nie kupię i chcę tylko zobaczyć gameplay z tego ich Blackout. Nic więcej. Ten gunwniany silnik z pojazdami i wielką mapą to musi być niezłe połączenie. Jak bulwa Frankenstein. 

To będzie ciekawe jak gimbusy będą ściągać snajperkami z drugiego końca mapy bez patrzenia w lunetę.

 

Przecież napisałem wyraźnie że będzie to specjalnie wyreżyserowany zestaw misji dla specjalistów. Pokazywali na czym będzie to polegać.  W zamian za to gra dostała całkiem sporo nowego contentu typowo do trybu sieciowego. Nie wiem czego tutaj nie rozumiesz.

 

10 minut temu, MaZZeo napisał:

 

Powiedz ze żartujesz xd i kto tu jest dzbanem

 

zreszta, kampania w blops 3 to taka abominacja i obraza dla inteligencji ze może dobrze ze jej nie robią  

 

Widać że ktoś Ci kiedyś nawkładał do głowy jakiegoś kisielu i przyjąłeś to jako swoje. Szkoda bo teraz gdy ktoś ma odmienne zdanie to widać że odczuwasz ból niemal fizyczny i nie potrafisz przejść obok tego obojętnie. Gdyż albowiem wtedy musiałabyś się przed sobą przyznać, że ktoś wydymał Ciebie intelektualnie.

Edytowane przez BulletPOL
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiac to dobry ruch. Nikt tych gier do singla nie kupowal od lat, wiec po co pakowac kase w produkcje kampani.

 

Ja chyba kupie. Ostatnio CoD w jakiego grałem to BO1 i cholernie mnie ciekawi jak wyjdzie AAA Battle Royale w praniu, bo nie oszukujmy sie PUBG to partacka gra z early access.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Soban napisał:

Nikt tych gier do singla nie kupowal od lat, wiec po co pakowac kase w produkcje kampani.

:dynia:

 

Znam przynajmniej 3 osoby, które kupowały. Na forumku też jest ich parę, tak więc proszę nie generalizować. Multi w CoD-ach od czasu czwórki mnie na dłuższą metę ani ziębi, ani grzeje, więc Acti w tym roku mojego hajsu nie zobaczy. Nie ciągnie mnie batl rojal na ich kulawym silniku, choć jestem ciekaw co im z tego wyjdzie. No a tryb zombie też nigdy mnie specjalnie nie kręcił - ot, ciekawostka na góra pół godzinki.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Soban napisał:

Nikt tych gier do singla nie kupowal od lat, wiec po co pakowac kase w produkcje kampani. 

Jakby tak było to bym nie pisał posta, dla mnie CoD to tylko blockbusterowy singiel na 6 godzin i do żyda. Multiplayer w 2018 inny niż kanapowy coop, litości

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
4 minuty temu, Frantik napisał:

Znam przynajmniej 3 osoby, które kupowały.

No, no nie ma to jak twardy dowód anegdotyczny. 

 

Prawda jest taka, że jest garstka osób, które grały w singla w CoDzie ale generalnie kampanie, która trwa około 5-6h na normalu kończyło około 30% graczy.  

1 minutę temu, Bzduras napisał:

Multiplayer w 2018 inny niż kanapowy coop, litości

Litości, idealne słowo odnoszące się do tego posta, czemu starasz się wmówić ludziom w co mają grać i jak? 

Odnośnik do komentarza

Ej ale wiecie, ze acti pewnie prowadzilo jakies statystyki typu % graczy co ukonczyli singla w stosunku do calosci sprzedanych kopii i doszli do wniosku, ze im sie nie opyla w ogole w to pakowac? Te miliony kopii to w tej dekadzie schodzily do multika i na tym sie skupiaja. 

 

Ja tam jestem na tak. Chce dopracowanego Battle Royal na konsolach(Fortnite mnie nie grzej przez to budowanie), bo PUBG w obecnej postaci to żart i wstyd kasowac za to hajs.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, _Be_ napisał:

Litości, idealne słowo odnoszące się do tego posta, czemu starasz się wmówić ludziom w co mają grać i jak? 

Bo ludzie starają się wmówić mi w co mam grać i jak. Znów przyleciałeś ze wścieklizną czy jak? Dla mnie CoD = najpierw singiel samemu, a potem misje z ziomem na kanapie na split screenie. Masz jakiś problem z tym czy tak znowu się czepiasz żeby się tylko czegoś czepić?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Bo ludzie starają się wmówić mi w co mam grać i jak. Znów przyleciałeś ze wścieklizną czy jak? Dla mnie CoD = najpierw singiel samemu, a potem misje z ziomem na kanapie na split screenie. Masz jakiś problem z tym czy tak znowu się czepiasz żeby się tylko czegoś czepić?

Zbaitowałeś się na mroka i trigger poleciał. Przemyśl lepiej swoje zachowanie. 

Odnośnik do komentarza

Ta, na bank. I tak nie mam czego szukać w tym temacie, wyraziłem swoje zdanie. Nie ma singla, nie ma pieniążków Zbysia. I w zasadzie więcej nie mam co pisać w tym temacie, Acti samo zabiło moje zainteresowanie giereczką. A szkoda, bo IW było całkiem kozackie, w WWII jeszcze nie grołech żem.

Odnośnik do komentarza

Odpuscilem COD: WW2 po prywatnej becie. Kompletnie mi sie ta gra nie podobala w multi. W tym roku jednak zamierzam kupic COD'a, bo jak wiadomo odpowiedzialne za ta czesc jest studio Treyarch. Jestem zadowolony, ze nie bedzie SINGLA, bo dzieki temu mogli sie skupic bardziej na trybach multi, zombies i battle royale. Slyszalem, ze ten tryb BR bedzie o polowe mniejszy niz ten znany z Fortnite i mam nadzieje, ze bedzie min. 48 graczy na jednej mapie. Z drugiej strony nie wiem jak ich serwery i przestarzaly silnik to wytrzyma.

 

 

PODOBNO wszystkie DLC do multiplayera maja byc za darmo, a jedynie bedzie Season Pass do trybu zombies. Acti nie zrezygnuje z mikrotransakcji i nadal beda loot boxy.

 

 

Nadal mnie smieszy bol dupy Januszy, ze nie bedzie singla lol. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja pyknę z chęcią bardzo bardzo. Zrobię to w tradycyjny sposób: gdy będzie trzeba to zrobię preorder w RTV Euro AGD, gdyż oni ZAWSZE, bez pudła i na czas dają kody do bety. Jeśli cena za ten preorder będzie u nich znośna to go zostawię, bo pełniaka i tak wezmę na bilion procent. Jeśli zaszaleją z ceną to go odwołam i grę kupię gdzie indziej...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.07.2018 o 21:44, Czezare napisał:

Ja pyknę z chęcią bardzo bardzo. Zrobię to w tradycyjny sposób: gdy będzie trzeba to zrobię preorder w RTV Euro AGD, gdyż oni ZAWSZE, bez pudła i na czas dają kody do bety. Jeśli cena za ten preorder będzie u nich znośna to go zostawię, bo pełniaka i tak wezmę na bilion procent. Jeśli zaszaleją z ceną to go odwołam i grę kupię gdzie indziej...

 

Czy aby otrzymac kod do bety trzeba oplacic zamowienie od razu? Pytam bo zamowilem wlasnie w euro rtv preorder z odbiorem i platnoscia przy odbiorze a kodu zadnego nie otrzymalem ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...