Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Ultimate


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
59 minut temu, Rayos napisał:

65 postaci a Ci i tak narzekaja, ze kogos nie ma :yao: 

Ale mogę czy nie mogę? Juz serio przestań z siebie idiote robić bo ktoś Ci Nintendo obraża (a nawet nie obraza tylko pyta gdzie są jakieś postaci). Chyba normalne że głównie powinny być postaci z nowszych gier, które lecą na fali popularności. Ja wiem ze ty swoją karierę zakończysz po godzinie gry wiec tobie to obojętne czy będzie 65 postaci czy 200, ale niektórzy jak ja mają w to zamiar grać trochę dłużej.

Odnośnik do komentarza

trochę więcej, tj. szybko przelecieć parę razy "kampanię" w jakiekolwiek formie ona będzie i odhaczyć do excela?

 

mozesz narzekac ze brakuje ci jakichs tam postaci, ale tak samo ja moge sie z tego smiac, oboje mamy do tego prawo, wiec przestan robic z siebie idiote bo ktos smie wysmiac twoje zale

Zreszta, do premiery pol roku jeszcze, to na pewno zapowiedzą jeszcze jakieś dodatkowe postacie, więc spokojnie. teraz pokazali Ridleya bo fani chcieli go w smashu od bardzo dawna 

Odnośnik do komentarza

Jesteś totalnie kórva śmieszny. Będziesz teraz leciał na jednym tekście który Ci się udał, a który tak naprawdę nie ma pokrycia bo w 90% gier które przechodzę robie zawsze wsyztsko co się da. 

 

Ile razy grałeś z nami w smasha na wii u? Raz. Ile razy mówiłeś ze zagrasz? Mnóstwo. Ile razy grałeś wii jakakół wiek grę online zagrasz nami a mówiłeś zagrasz będziesz grał? Czy to mario kart 8, czy to mh3u. Wielki z ciebie znawca który przejdzie jedna grę i pogra chwile i będzie mnie jeszcze taka kórva gnidą obrażać.

Pptem taki fan Nintendo wychodzi ze przeszedł jednego Metroida i jest najbardziej obiektywny o serii.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2018 o 08:20, zdrowywariat napisał:

 

Chyba raczej nie, skoro w taki sposób zapowiedzieli, skoro odległa jest premiera, i skoro ma zachęcić niektórych do płatnego online. Coś czuję w kościach, że to będzie nowa część :).

 

:)

W dniu 9.03.2018 o 08:50, Rayos napisał:

na 100% to bedzie wersja deluxe wii u + 3ds + nowe areny, postacie i jakieś ficzery. 

 

Taa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...