Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Ultimate


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, estel napisał:

Warto w to grac jak sie nie ma czuje zadnej nostalgi do gierek Nintendo?

 

Lokalnie bedzie raczej kiepsko ze znalezieniem towarzystwa.

Multiplayer slyszalem ze sa lagi, a i tak nie mam tego switch online kupionego.

 

warto, ale skoro ani lokalnie za bardzo nie pograsz, ani online, to nie wiem czy jest sens brać tylko do walk z botami. trybów singlowym jest sporo, bawię się przednio w Spiritsy, Classic itd. itp.,  ale jednak kanapowe/sieciowe multi to creme de la creme tej serii 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, estel napisał:

Warto w to grac jak sie nie ma czuje zadnej nostalgi do gierek Nintendo?

 

Lokalnie bedzie raczej kiepsko ze znalezieniem towarzystwa.

Multiplayer slyszalem ze sa lagi, a i tak nie mam tego switch online kupionego.

 

Nie no, brzmi jak idealna gra dla ciebie

Odnośnik do komentarza

Pyk i wszystkie postaci odblokowane. Duża większość grając w spirits i wychodząc co kilkanaście minut na challengera, a kilka ostatnich przez classic mode. Można zacząć myśleć o mainowaniu jakiejś postaci w online. Różnorodność w stylach i sposobie grania poszczególnymi typkami jest ogromna, każdy coś dla siebie znajdzie.

 

Pograłem dzisiaj chwilę przez quickplay, ping na poziomie max 100 w skali @VeSDa więc bez tragedii. Czekanie na walkę max 20s, same bicie się - kilka minut. No jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Hmmmm, nigdy w smasha nie grałem, nowy ultimate już do mnie idzie, ale wydaje mi się, że tam jest 2vs2 i sobie ładnie podrzucają gościem, który został ostatni jak piłką do siatki, nie dając mu szans na ruch i wyrzucając go z mapy, całkiem ok ;p.

 

A legendarny jest chyba ten komentarz ;p

Edytowane przez bocieque
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Starh napisał:

Panowie zawsze widząc ten film zastanawiałem się o co tu chodzi i dlaczego wszyscy określają to zagranie jako najlepsze, legendarne z jakiejkolwiek gry ever?

 

 

 

Szczerze nie wiem ja za to od czasu do czasu lubię sobie ponownie zobaczyć to:

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...