Skocz do zawartości

A Way Out


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, marbel007 napisał:

Za tydzień po wypłacie biorę do grania z żoną. Za dużo nie oglądam materiałów ani recenzji by sobie nie spoilerować.

Im mniej wiesz i widziałeś tym lepiej dla Ciebie. Tym bardziej, że gra nie jest długa, więc naprawdę nie warto ucinać jej sobie jeszcze bardziej poprzez oglądanie trailerów czy wideorecenzji. Jeśli tylko trafia do nas zaproponowana przez autorów koncepcja zespołowej zabawy, a przy tym nie oczekujemy graficznych wodotrysków, to naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać. Szanse na rozczarowanie są tu naprawdę minimalne.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bzduras napisał:

Arhn.eu mówi, że sztosik, więc ja mu wierzę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=W3CvEy22FiY

 

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale jak słyszę tego kolesia to dostaje szewskiej pasji. Merytorycznie jest bardzo spoko ale ten głos doprowadza mnie do szału! Jest tak irytująco-wkurzający że nie idzie tego oglądać. :whyyy:

A wracając do gry to po filmikach bylem pewien że szykuje się crap ewentualnie średniak, a tu proszę proszę takie zaskoczenie. Biorę na bank. Kilka godzin przerwy od The Division wyjdzie mi chyba na dobre ; )

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:


Wylazłeś z lasu na 6,5h? Jak śmiesz? :D

No w sumie tak. Wyszedłem, zrobiłem co należało, po czym znów zagrzebałem się w liściach po same uszy. I nigdzie więcej się nie wybieram ;)

 

@Kolos28, bankowo warto sprawdzić grę minimum dwa razy. Powtórka to idealna okazja do zbieractwa, macania ścian, dokonywania innych wyborów itp. Zresztą naprawdę dam sobie rękę uciąć, że po napisach końcowych wielu graczy i tak czym prędzej będzie chciało przeżyć to jeszcze raz. Sam nie mogę doczekać się kolejnego podejscia, ale póki co "liście" (czytaj theHunter Call of the Wild) nie pozwalają.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Gram z żoną i sztosik. Jesteśmy chyba w połowie gry i pewnie szybciej skończę z bluberem ale jeżeli szukacie gry na zachętę dla drugiej połówki to jest to. Gra nie jest zbyt wymagająca a trzyma w napięciu i jest co robić. Moja za graniem nie przepada a tu graliśmy ok 4 h przez 2 dni. Pewnie przejście zajmie nam ze 14 h bo często giniemy i żona nadal walczy z kamerą. To pierwsza gra nie hoopa która ją zainteresowała.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Amer napisał:

Blantman, gdzie konkretnie już dotarliście?

 

Ja śmigam z żoną drugie podejście dziś. Inne wybory, inne opcje. Różnice bywają naprawdę spore momentami, więc IMO warto poświęcić te kilka dodatkowych godzin.

Po farmie na osiedlu przyczep. 

 

@grzybiarz ja i amer na xbox gramy:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...